Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy megtaláltam a nagy őt, de neki nem én vagyok az?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy megtaláltam a nagy őt, de ő mást szeret már. Szerintetek lehetséges leélni úgy egy életet, hogy megelégszem kevesebbel? Nem friss szakításról van szó, hogy két hétig érzem még ezt...már féléve vége van, de nem tudom elengedni. F/23
2010. dec. 19. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
gyakran előfordul. olyan elég ritkán van, hogy egyszerre jönnek rá, hogy egyik sem az igazi a másiknak.
2010. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehető a nagy szerelem ha nem szeret visszont.
2010. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 yuda ***** válasza:
72%
Csalakozom az utóbbihoz: igazi szerelem az,ha két ember szerelmes egymásba -tehát nem egyoldalú.-az nem szerelem, vagy valaki ezt nevezte el platoi szerelemnek,de igazából ez csak egy vágy.
2010. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
a nagy ő az aki szeret téged, melletted van jóban-rosszban, elnézi hibáid. én nem hiszek abban hogy valainek van egy nagy ő de az le sem sz*rja a másikat.
2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem azért szeretónk valakit, mert szép, hanem azért látjuk szépnek, mert szeretjük. A szeme tükröződésében látjuk meg önmagunkat. Amit ő adott neked, amilyennek érezted magad vele, az a látásmód, ahogyan és aminek téged látott, az hiányzik. Ráadásul az ember hajlamos idealizálni, olyan tulajdonságokat képzelünk hozzá és olyan tulajdonságokkal ruházzuk fel, amit benne lárni szeretnénk, aztán előfordulhat, hogy mire "végre összejön", vagy mire újra találozunk, rájövünk, hogy annyira nem is hibátlan személy.

Kis kitérő után a véleményem: szerintem nincs "nagy ő", szerintem csak pillanatnyilag (hosszabb-rövidebb ideig) aktuális állapotok vannak. Gyakran, amikor megkaptuk a vágyva vágyott kincset, már nem is annyira fényes...

2010. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Régen ő is szeretett, csak neki elmúlt. Nem hiszem, hogy bárkit is fogok ennyire szeretni, annak ellenére sem ha viszontszeret.
2010. dec. 19. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2010. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Úgy gondolom, több nagy Ő jelölttel is találkozhatunk az életben.

Ha ne tudod elfelejteni a volt párodat, nemcsak önmagaddal lenne tisztességtelen, ha beérnéd kevesebbel, mint amit ez a kapcsolat nyújtott, hanem azzal szemben is, akit választanál és a volt párod árnyékában kellene melletted leélnie az életét.

2010. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak 3hónapig. Épp ezért nem értem miért vagyok ennyire ki. Volt előtte is szerelmem, akivel két évig voltam, de az nem tett ennyire padlóra.
2010. dec. 19. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
lehet,h azért vagy ennyire ki,mert ő tett téged lapátra és ez bántja a hiúságod!?
2010. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!