Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy 15 éves koromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 15 éves koromban úgy gondoljam, valóban megtaláltam azt, akivel életem végéig lennék, a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Jól érzem magam vele, tényleg mindent megbeszélünk, bármiben segítünk egymásnak...és rettegek a gondolattól, hogy nem lehetek mellette. Sok dolog történt, ami összeköt minket (nem kell olyanra gondolni, aminek 15 évesen még nincs helye :) ), imádom, ahogy rámnéz, ahogy átölel... :)

a kishugával is úgy szeretjük egymást, mintha a nővére lennék :)


2010. aug. 29. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető hogy most azt gondolod, de vajon 10év múlva is?
2010. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindenki ezt hiszi valakiről 14-18 éves korában. Rosszabb esetben vannak olyan csajok és pasik akik hetente másról hiszik ezt.

Nem vele fogod leélni az életedet és évek múlva örülsz majd, ha egyáltalán az arcvonásai eszedbe jutnak.

2010. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,hogy úgy érzed.Aztán majd a következő tízzel is így érzed majd egy darabig.
2010. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Végülis van olyan hogy valaki az első szerelmével marad élete végéig de ez nagyon ritka! Lehet.
2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetséges, de még találkozhatsz sok fiúval, még nem tudhatod h ő az igazi, mert lehet h pár év múlva már nem igy gondolod! ő hány éves?
2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolni gondolhatod, de ez nem bizonyít semmit.
2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

10 hónappal idősebb nálam...ő 16 :)

egyébként nagyon sokat vagyunk együtt, kb. 5 km-re lakik tőlem :)

nos, ritka...én is ismerek ilyen történetet...élő példa rá az unokatestvérem, aki összeházasodott a lánnyal, aki mellett felnőtt :)


tulajdonképpen a kérdéssel saját tapasztalatra is kíváncsi voltam.. :)

mellettem volt egy nagyon nehéz időszakban is, mikor elvesztettem valakit, aki nagyon fontos volt nekem...ha ő nincs ott, teljesen összeomlok, de nem hagyta, mindent megtett :) ez egy hosszabb történet amibe nem mennék bele :-)))

2010. aug. 29. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak nagyon szerelmes vagy, de még nem ő az igazi.
2010. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, de ha valóban összeházasodtok majd egyszer, nagyon fogod bánni, hogy nem élted ki magad...
2010. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az esetek 98%- ban az ember nem az első párjával éli le az életét és teljesen természetes, hogy amikor szerelmes, akkor úgy érzi, hogy a mellette lévő ember neki az igazi ( utána meg majd rájön, hogy mégsem és elválnak útjaik).
2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!