Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves srác- 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác- 14 éves lány kapcsolat létezik? Működhet?

Figyelt kérdés
Hello na az lenne ez az egész, hogy szó szerint rám szált 1 14 éves lány aki mellesleg úgy néz ki mint 1 17-18 éves. És úgy is viselkedik. Nekem volt mindenféle kapcsolatom 2 napostól a 2 évesig, de maximum 1 és fél ével voltak fiatalabbak a barátnőim. Természetesen nem akarok tőle semmit, mert kicsit furcsán érezném magam meg tudom hogy nem lenne helyes, de a lány teljesen odavan értem. Szerintetek mit kellene tennem? Mert fontos nekem hiszen furcsa de jól elvagyok vele de ő többet akar én a korkülönbség miatt semmiképp. Bár tény ha 2-3 ével idősebb lenne nem haboznék... És attól félek hogy talán kezdek érezni iránta valamit... amit nem akarok, rengeteg korombeli barátnőm van mégis vele nagyon jól érzem magam. Meg kellene szakítanom vele a kapcsolatot esetleg?
2010. márc. 4. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is 19éves srác vagyok, hát nekem túl fiatal a 14, de még a 15is, engem zavarna.Te tudod hogy neked jó e ez a korkülönbség, ha zavar akkor ne menj bele.
2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze hogy jól érzed magad vele mikor rajong érted és biztos mindent megtesz hogy elbűvöljön

a kapcsolatotok szerintem egy nagy hisztérukis melodráma lenne a mai fiatalokat ismerve. ha feljebbi korosztályba lennétek nem lenne baj hogy ekkora akorkülönbség de így nagyon rossz és hosszútávon biztos hogy működésképtelen, és ha bírod a leányzót ne akard kitenni annak hogy egy rövid ideig együtt vagytok aztán rájössz hogy nem megy ő meg mégjobban belédhabarodva ott marad

2010. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem leküzdhető, főleg ha jól érzed magad a csajjal.

egy próbát mindenképp megérne

2010. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát hiába ugy viselkedik az ilyen kis csajok kiszámithatatlanok de 1 próbát majd megér.
2010. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 éves még elég gyerek, hiába látszik érettnek. 16-ra már azt mondom ,ok.Mondjuk ha nem akarsz vele szexelni még 2 évig kb. akkor nem annyira gáz.Lehet azért érzed vele jól magad,mert a korodbeli lányok frusztrálnak?Fiatalabb lánynál nincs akkora nyomás.
2010. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp se szakitsd meg vele a kapcsolatot. Szerintem nyugodtam járhattok, főleg, ha jól érzed magad vele. Ne habozz. Nem olyan nagy ez a korkülömbség. :D
2010. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az érzelmek furcsa dolgokat művelhetnek,mindenkivel!Azért javaslom ne kezdj vele! Van ismerősöm akinek pont ez volt a szitú!9 évig jártak,másfél év házasságban,aztán jöttem és a az asszonya a mátkám lett és ma is az (13 éve boldogságban,pedig én vagyok a fiatalabb 1 évvel)!
2010. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van benne igazság bár kinézetre is teljesen rendben van, meg én se nézek ki 19 nek, de nagyon zavarna ez az egész. Szóval nem fogok vele összejönni ez biztos, csak olyan furcsa a helyzet... Na meg a volt barátnőim általában nagyon szép lányok voltak és mivel exemmel 2 évig jártam természetesen éltünk ahogy kell... Úgyhogy a szex biztosan hiányozna, és hiába akarná ő is nekem nem menne mert belegondolok hogy csak 14 éves...:S Csak félek, hogy beleszeretek 1 idő után, de remélem nem
2010. márc. 4. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma már a 14-évesek ugy dugnak mint a nyulak
2010. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én 14évesen jöttem össze az akkor 19 éves pasimmal és másfél éve együttvagyunk...szóval igen működhet. Azis igaz hogy én majdnem 1 évig nem feküdtem le vele, nemismerem a csajt deha márvolt vkivel akkor ezsem lehet gond...hamég nemakkor ha türelmes vagy működhet
2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!