Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, megtaláltam a Nagy Őt, külsőleg, belsőleg tökéletes nőt, bár jóval fiatalabb, mint én, de rosszul áll a szénánk. :S?

Figyelt kérdés
Szóval, külsőleg abszolút nincs kivetnivaló benne, szerintem az összes fiú hanyatt dobná magát tőle (bár fura, hogy nem sok udvarlója van), belsőleg pedig aranyos, kedves, és bár remélem nem hangzik túl nyálasan, annyira szerethető, hogy sírhatnékom támad, fickóként. Minden este róla álmodok, a napi gondolataim 80%át Ő teszi ki, nagyon szeretem. Régebben nagyon megvolt a közös hang, órákat beszélgettünk át, tökéletes volt. Nem jöttünk össze sosem, bár történt egy-két dolog. A probléma, hogy most már nagyon nem találjuk meg a közös hangot. Bár sikerülne, csak nagyon nem akarja. Én meg már legbelül attól tartok, megint mi rosszat mondok, amit a fejemhez fog vágni, vagy mivel fog megint bántani. Mert mostanában, ha megkeresem, olyan haraggal válaszolgat nekem, hogy nem nagyon bírom elviselni... Dühöt váltok ki belőle, már alapból, a "stílusommal", pedig régen többek között ezért kedvelt meg ennyire. Utóbbi időben ráadásul elég durván rámásztam/nyomultam, mert nagyon hiányzott, és nem bírtam nélküle, és ezért már taszítom is... Nem tudom, hogy igazán mit tehetnék, de Őt szeretem a legjobban, bárkinél jobban. Őszintén szólva, mióta rosszban vagyunk, egy nagy rakás fosnak érzem magam. Bocs, ha hosszú lett... Csak elég kilátástalan ez, de nem hiszem, hogy nagyon tudnék nélküle élni...
2010. jan. 22. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ez a túlzott ragaszkodás megijeszti.Lazíts,ismerkedj másokkal is,nem tudom mennyi idős vagy,de szerintem neked még nem kéne beskatulyáznod magad.Ezt a lazaságot ő is átvenné,nem érezné,hogy túl magadhoz láncolod.


23/L

2010. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem!

Sajnálom, hogy így áll hozzád, főleg, ha régebben másképp volt. Kérdezd meg talán, hogy mi változott azóta, és ha van elég bátorságod, beszélj neki az érzéseidről is. Jobb ezt tisztázni, mint hogy rágódsz rajta, és szarul érzed magad miatta.

2010. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem fél, főként, ez a baj, mert tényleg, annyira sokszor lerohantam már. Meg, mondtam, sokkal fiatalabb mint én (majdnem tíz év)...
2010. jan. 22. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyj neki egy kis időt. Hidd el, ha tényleg kellesz neki, meg fog változni ez a viselkedése. De fél. Legalábbis a soraidból ez szűrhető le. Lehet, hogy épp azért, mert nincs tisztában az érzéseivel. Ha már nem olyan a viszony, mint régen, akkor valószínűleg benne is megmozdult valami irántad. Adj időt magatoknak, hidd el, nem kell sok, és kiderül minden. Én mindenesetre szorítok, hogy jó irányba dőljön el. :)

20/L

2010. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemtudom hány éves vagy de próbáldki ha elég idősvagy hogy beszélsz vele neten és mindent bevallasz(szereted stb)majd nemleges válasz esetén másnap azt mondod részeg voltál és nem emlékszel erre a beszélgetésre. ajánlott hétvégén vallomást tenni a hihetőség miatt. :)
2010. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!