Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy megtaláltam az álompasimat? Félelmetes. Túl tökéletes ahhoz, hogy velem járjon. :S Ti éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Már 1 éve ismerjük egymást, eddig nem vettük észre egymást, de 1 hónapja felvett msnre, és azóta minden nap beszélünk msnen. Kiderült, hogy teljesen olyan, mint az álompasim. A szeme, a haja, a teste, a magassága, és még a hobbijai is tökéletesek! Egyszóval tökéletes! Nem gondoltam volna, hogy tényleg van ilyen srác... azt meg elképzelni sem tudtam, hogy tetszem neki. Olyan furi... tökéletes, és még be is jövök neki. Már el is hívott randizni.:) Ez félelmetes... túl tökéletes srác.:S
2009. júl. 14. 01:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L vagyok.:)
2009. júl. 14. 01:36
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki..:D

nem akarlak kiábrándítani.deh énnis azt hittem hogy az előző barátom egy álom és tul tökéletes:D..bár fél éve h szakitottunk még mindig tökre imádjuk egymást..csak tul egyformák voltunk..azóta nagyooonlegjobbbarátok vagyunk bocsi hülye kifejezésért deh igyvan :D

2009. júl. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sztemis, inkább örülj neki és ne ilyedneket gondolkozz....éld ki ezeket a napokat, mert előbbutóbb úgysem lesuz tökéletes :D

az én pasim is azvolt, de az évek múlásával leesett h mégsem az :D de ettőlmég szeretem.

2009. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

lehet hogy csak ellopta a naplódat


mess

2009. júl. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy az elején próbáld leküzdeni ezt a túl tökéletes hozzám érzést. Ha benned lesz ez érzés, előbb-utóbb véget vethet a kapcsolatnak, mert állandó kételyek lesznek benned.
2009. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Túl tökéletes ahhoz, hogy velem járjon."


A valóságban ilyen nincs, hogy valaki túl tökéletes valakihez. Ez csak a saját bizonytalanságérzeted, ne hallgass rá.

2009. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, és figyelj, hogy ez nem nyomja rá a bélyegét a viselkedésedre. Egyébként pedig a tökéletessége egy idő után alapvetőnek tűnik majd. Tényleg sajnálom, nem gonosz akarok lenni, csak tapasztalat...


Az én páromnak (20/L vagyok) előttem csak 1-2 hónapos, hetes kapcsolatai voltak, sok egyestés csókolózásos kavarása, és soha egyik lány sem felelt meg neki. Egyik sem tudta tolerálni az ő természetét, a gyagyás dolgait, nemtudta felvenni a tempóját stb stb. Mikor találkozott velem, akkor mindenkinek ezt mesélte, teljesen oda volt, azt mondta h "túl tökéletes h igaz legyen :$" MSN-en egy másik csajnak akivel jóban van. Szóval fűnek-fának rólam áradozott. Most meg mindez alapvető, ha kicsit türelmetlenebb napom van, akkor néha nagy balhék tudnak kerekedni. Egyszer már szakítani is akart, mert csúnyán összevesztünk egy este, és nem akarta kibogozni, inkább hagyta volna a fenébe. Szóval ez így működik sajnos....

2009. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16 voltam mikor első látásra beleszerelmetesedtem egy magas,szöke,kékszemü imádnivalo pasiba...kerülgettük egymást,tökéletesnek hittem,rózsaszin köd stb stb stb...19voltam amikor még mindig tökéletesnek gondoltam,végre együtt,minden szép,minden jo...1 hétig...a tökéletessége pár perc alatt eltünt...nincs olyan h tökéletes

párommal 2 éve vagyok együtt,nem tökéletes,én sem,de nem is kell,unalmas lenne..imádjuk egymást,hibákkal együtt,pedig se szöke haja,se kék szeme,és a lova sincs...

22/L

2009. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!