Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meghalok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meghalok! Megtaláltam a tökéletes nőt!

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvoltunk!

Lett új pasija, még mielőtt jártunk volna.

Valószínűleg főként azért, hogy elfelejtsen...

Le akar rázni, el akar tüntetni, ki akar vágni magából, mint egy gennyhólyagot, el akarja felejteni, hogy mi valaha is mennyire jóban voltunk. Mindezt azért, mert becsaptam. De megbántam.

Mit tehetnék? Tényleg őt szeretem a legjobban, mindennél.

Nem eszem, nem gondolkodom, nem csinálok semmit, csak azon rágódom, hogy lehetnék újra jól el vele.

Ezt Ő tudja. Néha normálisan beszélgetünk, néha viszont olyan szinten elküld, hogy megszakad a szívem.

Segítsetek-segítsetek! Így rohadtul tönkremegyek.

De már nem érdekel semmi csak Ő.

Ő az IGAZI. :(


2009. dec. 13. 21:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
jesszus! hát többet mi sem tudunk mondani, mint hogy kérj elnézést. amúgy mivel verted át?
2009. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Mivel csaptad be?
2009. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Annyiszor kértem bocsánatot!!! Annyi módon, de Ő direkt diatalittasan mondja, hogy sosem bocsátok meg! Az ember bizalmát csak egyszer lehet eljátszani! Fiatalabbnak mondtam magam köbö 5 évvel...
2009. dec. 13. 21:14
 4/45 anonim ***** válasza:

és ezért ennyire megsértődött? :O

nemsemmi

2009. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Igen... Mert 16 éves... Én meg 18nak mondtam magam...
2009. dec. 13. 21:17
 6/45 anonim ***** válasza:

Látod, elpuskáztad. Erre mondják, hogy őszintének kellett volna lenned.

Annyit tehetsz, hogy elfelejted. Ha gondolod, keress fel pszichológust, segít majd átvészelni a kritikus időszakot.

2009. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem fogom elfelejteni. Megmondtam, hogy Ő a tökéletes nő. Sajnálom. Durván hangzik, de ha kell, beledöglök is, de muszáj visszanyernem a bizalmát.
2009. dec. 13. 21:23
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vess magadra és szenvedj! Majd amikor kikészülsz a hülye fejed miatt, gondolj arra: én segíteni akartam.
2009. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
De biztos meg lehet oldani valahogy... Csak nincs olyan, hogy lehetetlen. Elvileg megszeretett... Akkor csak van esély, nem?
2009. dec. 13. 21:25
 10/45 anonim ***** válasza:

Persze, esély az van. De nem hiszem, hogy a közeljövőben túl sok.

Egy jótanács a jövőre nézve: sokkal könnyebb vállalni a valós dolgaidat, adataidat, tulajdonságaidat, mert ha őszinte vagy, azzal együtt is megszerethet. De ha hazudsz neki, attól a valóságot még nem tudod megváltoztatni. Előbb-utóbb úgyis megtudja az igazat, és sokkal rosszabb, ha megtudja hogy a legelején jól átvágtad.

2009. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!