Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meghalok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meghalok! Megtaláltam a tökéletes nőt!

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvoltunk!

Lett új pasija, még mielőtt jártunk volna.

Valószínűleg főként azért, hogy elfelejtsen...

Le akar rázni, el akar tüntetni, ki akar vágni magából, mint egy gennyhólyagot, el akarja felejteni, hogy mi valaha is mennyire jóban voltunk. Mindezt azért, mert becsaptam. De megbántam.

Mit tehetnék? Tényleg őt szeretem a legjobban, mindennél.

Nem eszem, nem gondolkodom, nem csinálok semmit, csak azon rágódom, hogy lehetnék újra jól el vele.

Ezt Ő tudja. Néha normálisan beszélgetünk, néha viszont olyan szinten elküld, hogy megszakad a szívem.

Segítsetek-segítsetek! Így rohadtul tönkremegyek.

De már nem érdekel semmi csak Ő.

Ő az IGAZI. :(


2009. dec. 13. 21:09
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Kimondtad: ezen kívül. Egy számára fontos dologban hazudtál. Az emberek legtöbbjének fontos hogy tudja, kivel is jár, beleértve olyan apróságokat, mint a neve, kora, stb.

Megnéztem volna, hogy te hogy reagálsz, ha egy számodra nem túl fontos csaj (mert nem hinném hogy te voltál számára is az igazi) ha át..sz valami olyasmiben, ami neked fontos, akkor mit szólsz?

2009. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

na, ha ennyire rühell és te vagy a Gonosz, akkor már nincs mit tenni. talán egyszer megnyugszik idővel. most hagyd, had dolgozza fel. éretlen még a lány, de nagyon és most dacol, meg kelleti magát játsz a szappan operát. de azért kíváncsi lennék milyen képet vágna, ha egy másik csajjal grasszálnál el mellette :P próbáld ki és aszerint viszonyíts, milyen arcot vág. ha duzzog vagy döbbent, akkor még jelentesz neki valamit

21/L

2009. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Ha valaki okkal hazudott volna nekem, akkor bár nagyon rosszul esett volna, de hagytam volna, hogy kijavítsa a hibáját. Számomra nincs kijavíthatatlan "ballépés", ha a másik bizonyít.
2009. dec. 13. 21:50
 24/45 anonim ***** válasza:

Mondod ezt most. Egyelőre olyan nincs, hogy okkal hazudik. Csak egyfajta hazugság van. Illetve nem, van az úgymond kegyes hazugság, de az csöppet más, mint ez.

Az a helyzet, tudod, hogy te azért hazudtál neki, hogy összejöjj vele. Nem csak úgy hazudtál valamiben, hanem a hazugságot használtad fel arra, hogy megszerezzed. Aljas dolgot csináltál, na. Most vállald a hülyeséged következményeit.

2009. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Csak elhallgattam azt, ami miatt két jól kijövő ember nem lehetett volna jóban a másik bolondsága miatt. Jól érezte magát velem, maga mondta, hogy így mással még nem tudta... Akkor vajon jól tettem, szerinted, vagy nem? Nem olyan ez, mint mikor azt mondod a gyerekednek, hogy van pénz a karácsonyfára, az ajándékokra, de igazából tudod, hogy 1 hónap múlva kifogysz a pénzből, de legalább van egy boldog karácsonyuk?
2009. dec. 13. 22:00
 26/45 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz. A karácsonyos példád az kegyes hazugság. A tiéd aljas. A karácsonyos esetnél attól a karácsony ugyanaz marad, mint aminek feltüntetik, de a te esetedben te másnak tüntetted fel magad. Kb. olyan, mintha a gyereket karácsonykor átvágnák, hogy valami hűdejó ajándékot kapott, aztán kiderül, hogy egy két nap múlva tönkremenő selejtes vacakot.

Tudod már, hol követted el a hibát? Ott, hogy nem magadat adtad. Nem kellett volna lerohanni, először csak ismerkedni, és ha tényleg megszeret, akkor valószínűleg tojik rá hogy mennyi idős vagy. Ha meg nem, akkor ez van, tiszteletben kell tartani, hogy neki ez igenis fontos, nem pótapuka kell neki aki néha dugogatja.

2009. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
De magam adtam. A személyiségem, a "lényem", az én vagyok, voltam. A kor csak egy adat.
2009. dec. 13. 22:08
 28/45 anonim ***** válasza:

Látod, ez a baj: nem érted a lényeget. Csak egy számára fontos adat. Ha tényleg csak egy adat, akkor miért is tagadtad le? ;-)

De figyelj, Barátom!

Nem sikerülhet midnen az életben. Ezt idővel Te magad is be fogod látni. Az ember követ el hibákat, fájó, súlyos hibákat. Te is követtél el most egyet. Fájni fog, nagyon, de legközelebbre megtanulod, hogy őszintének kell lenni. Még ha neked ez nem is olyan hűdefontos.

2009. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Csakhogy, és itt jön a lényeg, hogy én ebbe nem nyugszom bele, mert egy dolog miatt az egészet borítani nem egészséges.
2009. dec. 13. 22:14
 30/45 anonim ***** válasza:

De. Az a nem egészséges, amit te csinálsz, hogy nem hagyod tiszteletben az ő döntését.

Ez a hajó már elment, fogadd el. A bizonyítványt meg nem maygarázni kell, - azt könnyű - hanem tanulni belőle.

2009. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!