Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meghalok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meghalok! Megtaláltam a tökéletes nőt!

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvoltunk!

Lett új pasija, még mielőtt jártunk volna.

Valószínűleg főként azért, hogy elfelejtsen...

Le akar rázni, el akar tüntetni, ki akar vágni magából, mint egy gennyhólyagot, el akarja felejteni, hogy mi valaha is mennyire jóban voltunk. Mindezt azért, mert becsaptam. De megbántam.

Mit tehetnék? Tényleg őt szeretem a legjobban, mindennél.

Nem eszem, nem gondolkodom, nem csinálok semmit, csak azon rágódom, hogy lehetnék újra jól el vele.

Ezt Ő tudja. Néha normálisan beszélgetünk, néha viszont olyan szinten elküld, hogy megszakad a szívem.

Segítsetek-segítsetek! Így rohadtul tönkremegyek.

De már nem érdekel semmi csak Ő.

Ő az IGAZI. :(


2009. dec. 13. 21:09
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
De mondjuk én vallottam be...
2009. dec. 13. 21:29
 12/45 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jött volna rá soha...
2009. dec. 13. 21:30
 13/45 anonim ***** válasza:
de hat mi ertelme volt hazudni? ugy nem fogadott volna el?
2009. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy fél az idősebbektől...
2009. dec. 13. 21:32
 15/45 anonim ***** válasza:

hát ha ekkora szarság miatt rágott be, nagy liba lehet, már bocs, ha megsértem az érzelmeidet. tulképp jobban is jártál, hogy nem áltál vele össze. ha meg nem képes elnézni neked ezt a bakit, akkor hagyd a fenébe és nézz más csaj után. legközelebb meg nem adj erre lehetőséget

21/L

2009. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy Neki nem nagyon volt még fickója. És most én vagyok az "Ősgonosz", aki a lehető legrosszabbat tette vele...
2009. dec. 13. 21:38
 17/45 anonim ***** válasza:
En is 16 eves vagyok es halalosan belezugtam egy 23 evesbe:P szerintem ez a 7 ev nem nagy kulombseg.Kerdezd meg,hogy miert zavarja,mitol fel annyira? hisz ismer nem? mennyi ideje ismeritek egymast?
2009. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Jajj, de nem érted? Pont ez a lényeg, hogy emiatt utál... Szóval nem az a baj most, hogy annyi vagyok, amennyi, hanem hogy becsaptam, és olyan dolgokat nem csinált volna 23 évessel, mint velem, csak fiatalabbal...
2009. dec. 13. 21:40
 19/45 anonim ***** válasza:

Persze, nem jött volna rá soha. Max ha csak rövidebb ideig jártok. Egyszer úgyis kiderült volna, akkor pedig talán még pipább lett volna.

Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Ha ez nincs meg, bizalom sincs, anélkül pedig nincs rendes kapcsolat. Nem a nőt kell szidni (mondom az egyik előző hozzászólónak), ő teljesen jogosan dobta ki a "kis" hazugsága miatt.

Kedves kérdező, kicsit sokat gondolsz magadról. Szállj le a magas lóról, és próbálj meg értelmes ember módjára viselkedni.

2009. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
De ezen kívül mindenben őszinte voltam.
2009. dec. 13. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!