Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meghalok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meghalok! Megtaláltam a tökéletes nőt!

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvoltunk!

Lett új pasija, még mielőtt jártunk volna.

Valószínűleg főként azért, hogy elfelejtsen...

Le akar rázni, el akar tüntetni, ki akar vágni magából, mint egy gennyhólyagot, el akarja felejteni, hogy mi valaha is mennyire jóban voltunk. Mindezt azért, mert becsaptam. De megbántam.

Mit tehetnék? Tényleg őt szeretem a legjobban, mindennél.

Nem eszem, nem gondolkodom, nem csinálok semmit, csak azon rágódom, hogy lehetnék újra jól el vele.

Ezt Ő tudja. Néha normálisan beszélgetünk, néha viszont olyan szinten elküld, hogy megszakad a szívem.

Segítsetek-segítsetek! Így rohadtul tönkremegyek.

De már nem érdekel semmi csak Ő.

Ő az IGAZI. :(


2009. dec. 13. 21:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Meg azért vigyázz, egy idő után már zaklatás, amire készülsz.
2009. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Addig nem nagyon fog elmenni, amíg én nem akarom.
2009. dec. 13. 22:20
 33/45 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szimplán nem jönnek be neki a magukról sokat képzelő, öntelt alakok?

Csak hajrá, de ha netán nekem lesz igazam, gondolj arra, hogy én megmondtam...

2009. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok öntelt. Inkább csak eltökélt.
2009. dec. 13. 22:26
 35/45 anonim ***** válasza:
Egy frászt! Egy hazudós, öntelt hólyag vagy, már bocs! Ráadásul felettébb nehezen értesz meg bizonyos dolgokat. Kicsit a felfogásodon és a modorodon csiszolj, akkor talán jobb eséllyel indulsz a csajoknál.
2009. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Duma-duma-duma. Ne légy már ilyen beszűkült. Elszomorítasz.
2009. dec. 13. 22:32
 37/45 anonim ***** válasza:

Én beszűkült, mi? :D Röhejes amit csinálsz. Előbb nézz magadba, ismerd be a saját hibáidat, mert enélkül nehéz dolgod lesz. Tudod, ismerd meg magad!

Második körben legyél nyitott, ne mindig magadból indulj ki! Lehet hogy ami neked semmiség, az másnak fontos. Ha ezt belátod, akkor vagy nyitott.

2009. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Hát... Lássuk, ki sértegetett úgy másikat, hogy semmit nem tud róla, komolyabban?

Nem erről van a gond. A megbocsátásra való képtelenség nagyfokú egoizmusra vall. Hát ez van.

2009. dec. 13. 22:40
 39/45 anonim ***** válasza:
Egoizmus? Az az egoizmus, amikor valaki csak magát nézi, és a másik nézőpontját még csak nem is igyekszik megérteni. Ez pont rád illik. Ő sem hülye, hogy egy hazudozónak, aki szinte az apja lehetne engedi lefektetni magát. Megbocsátás nem azonos a járással. A bizalmat elég egyszer eljátszani.
2009. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Te sem nagyon érted a helyzetet... Épp azért NEM mondtam el, mert nagyon jól kijöttünk. Érted a dolgot? Azért rontsam el a dolgot, azért legyen rossz Neki (és nekem), mert nem annyi vagyok, amennyi? És nem feküdtünk le.
2009. dec. 13. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!