Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton Soundra elengednéd a...

Balaton Soundra elengednéd a 16 éves lányodat?

Figyelt kérdés
Egy barátnőjével menne, sátoroznának. Nagyon szeretne menni, én meg úgy vagyok vele, hogy menjen, tud magára vigyázni. Jó döntés?
2010. jún. 20. 13:36
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
34%
Én nem engedném el a gyerekem. Ez az "én gyerekem nem olyan" pedig aranyos. A szüleim is mindig ezt mondták. Nincs az a gyerek aki nem lenne olyan. Csak a megfelelő ember kell hozzá.
2010. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
24%
ha lepontozol mindenkit akkor miért tetted fel a kérdésedet? te már eldöntötted hogy elengeded a fiatalkorú lányodat,ilyen buliba. máskor ne kérdez feleslegesen.látom k.rvát akarsz nevelni.Ha olyan jó lány lenne,nem vágyna drogos zenére 4 napon keresztül. Van egy olyan mondás hogy a technót csak azok bírják akiknek közük van a droghoz.különben miért akarna ilyen buliba menni ennyi pénzért mikor más programok is vannak. épeszü ember nem hallgat technót főleg nem 4 napig
2010. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
50%
16 évesen max nagylánynak képzeli magát a kis csipisz, de még korántsem az. 18 évesen jogilag nagykorú, ha baj éri, nem a szülőn fogja számonkérni a bíróság....
2010. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
65%

Te jo eg. En mar boven a negyven folott vagyok es kepzeljetek, hallgatok techno zenet, drog nelkul! Elkepeszto, micsoda emberi tudatlansag van itt. Kerdezo, tenyleg nem kellett volna megkerdezned, rengeteg a beszukult, primitiv ember itt.

Az en lanyaimat pedig mar nem tartom kislanynak tizenevesen, a feltetelezes pedig, hogy megis azok, nevetseges.

2010. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Engedd el, csak aztán ne lepődj meg, ha mégis lenne bármi.
2010. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

09:45: El kell hogy keserítselek, nem karok k.urvát nevelni a lányomból. Bocsánat, nem vagyunk prolik, hogy erre vetemedjek. Bár ilyen intelligenciájú embernek kár is magyarázkodnom. Én nem pontoztam senkit, ti pontoztátok egymást. Sok embert félrenevelhettek itt, akik primitív stílustól mentesen nem képesek leírni a véleményüket. Ilyen társaságban tényleg kár volt feltennem a kérdést. Szerencsére nem vagyok egy kulturálatlan ember, hogy ugyanolyan módon válaszoljak vissza, mint egyesek és megkérdőjelezzem a gyerekük (bár kétlem, hogy lenne) erkölcsi tisztaságát. Ez a "minden technos drogos" kijelentés meg nevetséges. Anyukám, előbb légy tisztába a zenei műfajokkal, ha a modoroddal már problémák vannak.

Köszönöm azoknak, akik KULTURÁLT stílusban fejtették ki a gondolatmenetüket!:)

2010. jún. 21. 12:12
 47/52 anonim ***** válasza:
tisztában vagyok a stílusokkal én is technós vagyok és igenvállalom ami vele jár. jobban tisztában vagyok vele mint bármelyikőtök. régóta benne vagyok ebben a témában,ismerem a dörgést,szóval engem ne oktass ki.igenis egy drogos k.rvát nevelsz. 16 évesen fogja anyuci szoknyáját
2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Megmosolyogtatott a kommented, köszi:) Olyan jókat tudok nevetni az ilyen intelligenciahiányos emberek semmitérő próbálkozásain.
2010. jún. 21. 15:40
 49/52 anonim ***** válasza:
49%
85%-os húzz már a fenébe, te nyomorult!Anyád a drogos k_rva, azért születtél. Benne vagy a témában? Akkor az azt jelenti, hogy te egy szánalmas kis drogos vagy. Amúgy Suondon nem is techno megy, de az agyadat már eldrogoztad, mit is várjunk tőled. Szánalmas f_aszkalap, tanulj meg írni. Kérdező, ne foglalkozz vele, selejt.
2010. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
66%

Na jó, elmondom mi megy élesben BS-on. a színtiszta igazság, nem fokozok semmit. 2008-ban végig ott voltam a fesztivál ideje alatt. ez egy sznob trance-progresszív Mekka, rongyrázó közönséggel (főleg huszonévesek). Már első este odaintett magához egy milliomosficsúrokból meg ribancnak kinéző lánykákból álló társaság, hogy szívjak egy kis kokszot. Mondtam, hogy köszi nem, ezt kihagyom, nem használok szintetikust. erre megkérdezték, hogy te ilyen bölcsészféle vagy?

Következő helyzetkép: T-mobile sátor. minden méteren éreztem a fű semmivel nem összetéveszthető penetráns szagát, aztán láttam is, hogy a társaságok adogatják körbe vagy épp tekerik a kilométeres cigiket, aztán hajrá.

Valamelyik nap reggel 6kor egy 16 év körüli lány egymagában táncolt valami általam sose látott táncot (annyira nem tudott magáról, hogy csak lépegetni tudott le föl meg a testét rázta). a haverjai röhögve vették fel telefonnal a mutatványt. ezt később meg is találtam Napiszaron, felismertem a lányt. Valamelyik következő nap szembejött egy csapat felzselézett hajú kis gyökér, bőven a kisöcsém lehetett volna mind, majd megpróbáltak benyúlni a szoknyámba. nem zavarta őket túlzottan az sem, hogy mellettem lépdelt a 2 ajtós szekrény méretű barátom. a toi toi wc-be szinte be se lehetett jutni, annyi okádós kis szörnyeteg lefoglalta, hosszú-hosszú fél órákra. azt hiszem, utolsó este lehetett, amikor odajött hozzánk egy kamaszlány segítséget kérni, mert a kis barátnője kicsit túlette magát jókedvtabival... a kislány akkor tért magához, amikor a barátomék közvetlenül belemártották a Balatonba.

nos jogos lehet a kérdés, hogy én mit kerestem ott? fogalmam sem volt róla, milyen lesz. Amikor én voltam, már bőven felnőtt nő voltam, és szintén felnőtt, nagy társasággal voltam. De hogy én oda még egyszer a lábam be nem teszem, az hét szentség. Ha azt akarod, hogy a lányod ne ilyen körülmények között szórakozzon, inkább küldd Szigetre vagy Effot-ra, esetleg Campus fesztiválra, Debrecenbe. Ott se valami gyönyörűség, ami zajlik, de inkább azok. Arra gondolj, hogy bár a lányod már nem kisgyerek, de neki még nincsen rá stabil, józan belátása, hogy mi jó neki és mi nem. Elhiheted, hogy a BS nem tartozik ezek közé. Valahogy ezt kéne neked is megérteni, mert ez a fesztivál nemcsak 16 éves kamaszlányoknak, de úgy alapvetően normális embernek nem való.

2010. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!