Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton Soundra elengednéd a...

Balaton Soundra elengednéd a 16 éves lányodat?

Figyelt kérdés
Egy barátnőjével menne, sátoroznának. Nagyon szeretne menni, én meg úgy vagyok vele, hogy menjen, tud magára vigyázni. Jó döntés?
2010. jún. 20. 13:36
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim válasza:
100%
Szerintem a Balaton Sound egy jo tapasztalat szerzes es jo buli. Most fiatal a lanyod, hagyd hogy elveze az eletet es bulizon, szorakozon. Ha amugyse rossz termeszetu a lanyod akor nem lesz baj, tud magara vigyazni.
2010. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Jaj 14:12-es, miért ne jönne haza? Annyira hülyék tudtok lenni. A Kérdező egy tök normális szülő és ahogy írja, a lánya is megbízható, értelmes. 14 éveseknek azt írjátok, hogy szexeljen csak, de egy 16 éves értelmes lány szülőjét meg leoltjátok, hogy ne menjen szórakozni? Engem is elengedtek a Szigetre 16-17 évesen egy barátommal, mivel tudták, hogy nem fogok se inni, se drogozni és nem is lett semmi baj. Azt gondolom, értelmes család vagytok és nyugodtan engedd el. Csak azért még szerezz valaki idősebbet, ne ketten legyenek és mindig telefonáljon a lányka! Jó fesztiválozást Neki:)
2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
47%
Én biztos nem engedném el a 16 éves lányomat a Balaton Soundra.
2010. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként ez a drogos cigis dolog csak szöveg...Pár éve én is cigiztem, meg füveztem is néhanapján. Otthon persze beadtam, hogy csak a barátaim cigiznek, de nem drogoznak és én mélységesen elítélem az ilyen dolgokat.. Közben meg.. De hát te ismered a gyerekedet:) Én semmiképp nem engedném el felügyelet nélkül.. bár akkora tömegben nagyon könnyen elveszítik egymást. Szóval kitudja..
2010. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
47%
Az unokás dologról meg annyit, hogy egy dolog, hogy nem volt vele ilyen probléma... Attól még lehet bármi.. Pl. belekevernek dolgokat az italába és már azt csinálnak vele amit akarnak.. szóval..
2010. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Ne legyetek mar idiotak, ugy csinaltok, mintha egy 16 eves egy sikhulye valaki lenne, akit csak vegetal. Engem anno 16-17 evesen is elengedtek (volna, ha menni akartam volna, de volt tervben es akkor rabolintottak) kulonbozo fesztivalokra. Volt, ami a varosban volt, onnan az ejszaka kozepen jottem volna haza, de volt amelyik masik varosban volt. Szerintem menjenek a nyaraloba, kenyelmi okokbol, a fesztivalon (mivel mondtad, hogy amugy sem iszik) csak bontatlan flakonos/dobozos uditot vegyen, de inkabb egy kozeli boltban vasaroljon, ha megoldhato. (egyebkent ez igy olcsobb is) Igy semmi baja nem lesz :)
2010. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy Te otthon ezt adtad be, de az én gyerekem nem, mert ismerem. Most így látatlanban hiába bizonygatom, úgysem hiszitek el, mert egy kalap alá veszitek a legtöbb kamaszt. Azért tettem fel a kérdést, mert érdekelnek a válaszok, ugyanakkor a gyerekről hazugságokat ne feltételezzetek már, vannak még rendes kamaszok, hiába nehéz elhinni. Úgy kérdeztem meg, hogy jó döntés-e, hogy közben leírtam, milyen a lányom. Legszívesebben a fiamat küldeném velük, de Ő most külföldön van. A 27 éves barátunkat mindenképp próbálom mozgósítani vagy ha Ő nem, akkor még valamilyen felnőttet megpróbálok keresni. Valakinek esetleg még személyes tapasztalat a fesztiválról?
2010. jún. 20. 14:53
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el, én is 16évesen voltam először fesztiválon, és most mégis itt vagyok 20évesen nincs még gyerekem és nem is erőszakoltak meg.
2010. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell feltétlenül ovóbácsit is küldeni velük, nem hiszem, hogy bármi baj lenne, ha egy okos értelmes lányod van, nem azon múlik, hogy éppen 16 éves és nem 15 vagy 18, én a helyedben elengedném, bár nekem nincs gyerekem, de magamat elengedtem volna ennyi idősen.

30/L

2010. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nyugodtan elengedheted. Akit bele lehet vinni a rosszba, azt otthon is beleviszik, nem kell elmennie mit tudom én hova. Engem mondjuk bele lehetett vinni mindenbe, öcsémet nem, hiába engedték el szüleim a szigetre 17 évesen, akkor se csinált semmit. Én meg ha kimozdultam a legközelebbi bulihelyszínre máris benne voltam a hülyeségben.

Meg azt írtad, hogy vannak ott rokonok, az meg főleg jó, és akkor biztosan tudod, hogy minden rendbe van vele. Bár amiket írsz az alapján nem lesz semmi probléma.

2010. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!