Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton Soundra elengednéd a...

Balaton Soundra elengednéd a 16 éves lányodat?

Figyelt kérdés
Egy barátnőjével menne, sátoroznának. Nagyon szeretne menni, én meg úgy vagyok vele, hogy menjen, tud magára vigyázni. Jó döntés?
2010. jún. 20. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy az egyik barátunk, egy 27 éves srác is menne velük. Akkor lennék teljesen megnyugodva.
2010. jún. 20. 13:38
 2/52 anonim ***** válasza:
45%
Ha ismered, és tudod hogy elég érett, akkor persze, miért ne! Viszont az unokára legyél felkészülve!
2010. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%
hát ha megy a 27 éves srác, akkor okés, feltéve, h rajtuk tartja a szemét:P kislányok még, lehet, h tudnak elvileg vigyázni magukra, de mégiscsak két lány, egyedül.
2010. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
78%
soundra nem engedd,a a buli a drogról szól.tapasztalatból írom,tavaly is voltam meg tavalyelőtt is.mindenki kőkeményen agyon van drogozva,piálva.én a húgomat kísértem el,nem vagyok öreg róka(20) de engem is meglepett mi folyik ott.
2010. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem engedd el.
2010. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen a lány. Ha megbízható, és nehezen vihető bele a rossz dolgokba, akkor igen. Viszont ha nem olyan akkor lehet nem engedném el. Amúgy én 21 éves vagyok, egyszer voltam Sound-on, és szerintem két 16 éves lány még ne menjen egyedül....
2010. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
77%
Én nem engedném el, nem 16 éves lánykáknak van kitalálva ez a hely!
2010. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
82%
jah... undorító...hogy mi van ott . de komolyan el ne engedd,, mert baja eshet.. 2 tizenéves lány.. egy halom drogos meg részeg állat között.. idősebb kíséret nélkül ? hát de te döntesz .. 17/f
2010. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
68%
Ha megy a 27 éves fiatalember, akkor én mindenképpen elengedném. Amúgy ÉN nem. :)
2010. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ez az egy barátnő biztos most, de még vannak, akik gondolkodnak. Unokára miért kéne felkészülnöm? Soha nem volt ilyen probléma vele, nem egy cicababa, aki mindig bulizik és mindenkivel összefekszik. Egész évben alig volt valahol, Volt-ra akart elmenni, de meggondolta magát. Egyébként a sátorozást az, amitől félek. Van egy ismerősünk Zamárdi környékén, lehet, hogy megkérem, hadd aludjanak nála a lányok éjszakánként, én meg kifizetem.
2010. jún. 20. 13:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!