Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton Soundra elengednéd a...

Balaton Soundra elengednéd a 16 éves lányodat?

Figyelt kérdés
Egy barátnőjével menne, sátoroznának. Nagyon szeretne menni, én meg úgy vagyok vele, hogy menjen, tud magára vigyázni. Jó döntés?
2010. jún. 20. 13:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
47%
ha ilyen érett nagy lány mint állítod, akkor azzal a feltétellel engedd el ha elmegy dolgozni és maga fizeti a jegyét. Fél havi minimálbérbe kerül,azért ez túlás lenne egy 16 éves lánynak kifizetni, egy olyan programra ami az idősebb korosztálynak van. én 22 éves vagyok de személy szerint nagyon tud zavarni ha kis tini korosztály ott ugrál egy bulin ami nem nekik való. Nem azért fizetek hogy gyerekekkel bulizzak. Nézd meg ott van pl. a bónusz vagy hyperspace,ott valamivel szigorúbban veszik a 18 év alatti belépést de ez sem elég.Ott is szoktak lenni tinik, és nem egy emberrel beszéltem akik szintén azon a véleményen voltak mint én
2010. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
47%

Nem engedném el.

Van elég hely, ahova elmenjen 16 évesen, amikor még - hiába nem az a plázacica típus -, igenis ki akarja élni magát, és egy pillanat alatt elkövethet valami felelőtlenséget, akkor is, ha eddig nem volt ilyen.

Ha valami butaságot tesz, akkor legyen legalább a szomszéd város közelségében, nem a Balatonon.

Szóval, én semmiképp nem engedném el.

2010. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
67%

16:31-nek: szerintem te kicsit irígy vagy, van akinek ki tudják fizetni a szülei,vagy ő maga és van akinek nem, ettől még ha telik rá miért ne fizethetné ki. Engem személy szerint nem zavar, ha gyerekek is vannak egy szórakozóhelyen, nyilván nem velük együtt akar az ember szőrakozni, de kit zavar hogy ott vannak? Egyébként sem tudom ránézésre hogy lehet manapság megkülönböztetni egy 16 évest egy 22 évestől, szerintem sehogy.

15:46

2010. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
33%
3 éve minden fesztiválon és partyn ott vagyok úgy hogy önálló lakásban élek a párommal szóval nekem ne mond hogy irigy vagyok.s baromira zavar hogy a kislányok ott ugrálnak egy nagyoknak való bulin mikor tömegesével szervezik a tiniknek való programokat de ez nem az. Felháborító hogy agyonsminkelve odaesnek a kislányok mert úgy akarnak kinézni mint az idősebb nők, és képesek kikezdeni a pasijukkal,nyíltan flörtölnek és a buliban az asztalról szívják fel a kokaint. Sőt megsúgom idén nyáron nem bulizóként leszek ott hanem ott fogok dolgozni.
2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Így is elmegy diákmelóra, tavaly is volt, de ha nem menne, akkor sem tiltanám el a jegyár miatt.
2010. jún. 20. 17:07
 36/52 anonim ***** válasza:
47%

Oda? semmiképpen. én már jártam ott, maga a drogtanya.


24 N

2010. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
enged el.... szerintem nagyon jo lesz az iden
2010. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Miért kéne magának fizetni? Savanyú a szőlő?
2010. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
50%

hadd legyen egy kicsit felelősségteljes a kislyány. ha ahhoz már nagy, h ilyen drága fesztiválra elmegy, akkor ahhoz is nőjjön fel, h melózik érte. felnőtt buliba felnőtt hozzáállással menjen...

egyébként meg sztem egy ilyen többnapos nagyszabású buliba 18 alatt necc elengedni bárkit is, legyen bármilyen érett is, nem nekik való...

2010. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
63%
18 evesen senkibol se lesz hirtelen erett no/ferfi, ne pattogjatok mar. Az meg kulon nevetseges, hog "nincs kedvetek kislanyokkal bulizni" Egyreszt eg 16 eves reg NEM kislany, masreszt ezt egy 22 eves szajabol hallani enyhen szolva is nevetseges. Egesz egszeruen csak orulsz, mint majom a s.ggenek, hogy te mar nagykoru vagy, es neked ezert "kivaltsagok" jarnak, es nem akarod, hogy a tizeneveseknek is meglegyenek ezek. Sut a szavaidbol az irigyseg.
2010. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!