Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
81%

Én tanulással tököltem 20 éves korom alatt, és szinte semmit nem éltem a középiskolás évek alatt, emellett csak sportoltam, és nőkkel semmit nem kommunikáltam. Meg is lett az eredménye. Hiába van diplomám /egyetemi/ hiába vagyok kisportolt, nőkkel nem tudok bánni, nem tudok senkivel kapcsolatot teremteni, mert nem alakult ki a szemlyiségembern ez az érzék. MErt anyámék mindentől óvtak.

Barom kijelentést meg leszarom, ismeretlenül szart dobálni nem szép dolog, nem vagyok elájulva tőled személyeskedős gyökérfajzat.

2013. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:

Hagyd őt, semmi közöd hozzà. Ha ő ezt akarja tenni, tegye ezt, ha igényes hölgyet vàlaszt, nem lesz semmi baja, plàne hogy védekeznek is!

Nincs ebben semmi!

2013. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
Elhiszem, be van zsongva a fiú. Ha telik prostira, járjon oda. A házban egy fiú szinte gyerek korától lejárt a cigánytelepre cigány k@rvákhoz. Teherbe ejtett egyet. 17 évesen kénytelen volt elvenni. A szülők féltek, hogy unokájuk cigányok közt nő fel, vagy intézetbe kerül. A prosti nem esik teherbe és nem kell feleségül venni.
2013. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
Ne tanuljon, a szexből jobban meg lehet élni, inkább menjen el stricinek, üzemeltessen kuplerájt.
2013. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:

17:38


Te ugyan olyan személyeskedő gyökérfajzat vagy... Te is ugyanazt csinálod.


Könnyebb anyádékat hibáztatni mint magadban megtalálni a hibát. Igen okold csak őket, ez a legkönnyebb. Sírj hogy milyen szemetek a nők hogy pont a te kisportolt diplomás pofikáddal nem akarnak dugni. egyetem mellett nehogy már azt mondd hogy nem volt napi 15 perced hogy leszólíts egy csajt. Biztos anyád ott állt minden sarkon és a szádra vert ha hozzászóltál egy lányhoz.



Ilyen embereknek való a prostik, akik mindenben látják a hibát, meg akik mindenkit okolnak a saját semmittevésükért, csak épp önmagukat nem. Az ilyenek csak egy ócska lotyót érdemelnek és nem egy szerető és hűséges feleséget.

2013. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!