Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
67%

"Azért voltak idők, amikor sokkal kevesebb k. volt összesen. Pl. feudális idők, szocializmus."


De most már liberalizmus van mindenki azt csinál amit akar. Az ilyen ódivatú eszmék mint házasság kimentek a divatból. Ha nem tetszik menj afrikába:)))

2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
69%
Pont Afrikába. A nem arab részeken nem mehet egy fehér nő meg férfi kettesben valahova, mert rögtön azt hiszik, hogy dugnak, egy misszionáriustól tudom. Ui. magukból indulnak ki. Az AIDS Afrika déli részén 20%-os elterjedtségű. Vajon miért?
2010. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy meg megfogalmaztad a liberálisok önellentmondását egy mondaton belül, gratulálok! Mindenki azt csinál amit akar - én persze nem gondolkodhatok és cselekedhetek úgy, ahogy akarok, mert akkor mars Afrika. Csak a liberálisoknak áll a világ, a többi pusztuljon, mi? Ez aztán a véleményszabadság.
2010. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
35%
Aki liberális megdöglik!
2010. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
63%

Anyuka!

Ön nő, a gyermeke pedig leendő férfi.

Nőként alapvetően másképp gondolkodunk.

Épp ezért nem ítélhetjük el a férfiak gondolkodását.

A fia keresi a lehetőségeit. Próbálgatja a szárnyait. Egy valamiben nem értettem egyet AK-val: biztos nem Önnel óhajtja megbeszélni a fia a nőügyeit. Ne is várja el tőle, hogy bevallja Önnek, hogy szexet vesz pénzért, hacsak nem hiányzik a kapcsolatukból a haverság. Mert a szexualitása a saját magánügye, még akkor is, ha némelyeknek "furcsa" az a mód, ahogy a fia teszi.

Kérdezem - persze csak költői módon - a sok "érdekes" hozzászólót: vajon nekik nincsenek mások által perverznek vagy elítélhető dolognak tartott szexuális dolgaik???

Vajon akkor az ő édesanyjuk hogy nevelte őket??

Szóval, miért kéne az anyát hibáztatni???? Könyörgöm, egy 17 éves fiú szexuális életének viszonylag az elején jár! Először ismerkedett a saját testével, majd meg kell ismerje a másik nem testét is! Talán jobban örülnének a lányos anyák, ha 13-16 éves lányaikon próbálkoznának a fiúk??? Biztos sokkal idegesebbek lennének, hiszen az idő előtti teherbe esésből és / vagy abortuszból származó eredmények sokkal "kedvezőtlenebbek", mintha egy tapasztalt, és idegen nő (pénz ellenében)elégíti ki a fiút, és jó esetben MEGTANÍTJA arra, hogyan LEHET / KELL élvezetet okozni a nőnek!!! Hány párkapcsolat vagy házasság köttetett már anélkül, hogy az asszony ismerné az igazi, a másik által okozott nemi örömöket??? (Hány nő szimulálja csupán az orgazmust????)

Emberek: hagyják abba a pocskondiázást, és nézzenek magukba. Sikeres a párkapcsolatuk / házasságuk és kiváló a szexuális életük attól, hogy önök még sose fizettek a szexért? De biztosak benne, hogy nem fizettek érte??? Vajon, amikor nem is igazán volt kedvük hozzá, de odaadták magukat a kedvesüknek, akkor azt minek nevezik? Házastársi kötelességnek? Nos, ha a szex kötelesség, akkor kötelező megtanulni is. Tanulni ingyen nem sok mindent lehet...

Vagy, kaptak már szex után virágot? Ajándékot? Netán előtte vagy utána vacsorát? Fizette már a szerető a benzint a kocsijukba? Számtalan élethelyzet létezik erre, hiszen a szexért cserébe adok szexet, vagy kedvességet, vagy megértést, vagy utazást, akármit...

Ide kívánkozik egy (nem szó szerinti) idézet egy nagy magyar embertől: Furcsák vagytok; esküsztök a hazugságra, az igazságért pedig megharagszotok...

Anyuka, gondolom, az Ön fiának sincs köze az Ön szexuális életéhez. Hagyja, vagy támogassa őt.

Ne kérje számon, hanem - ha mindenáron beszélni szeretne vele -, adja értésére (kijelentő módban, nem várva megerősítést vagy tagadást), hogy sejti, hogy erről van szó, és megérti őt, hiszen abban a korban van, amikor ez központi kérdés. Inkább adjon neki egy (csomag) óvszert, mondván, hogy sejti, hogy van neki, de még jól jöhet. Éreztesse vele, hogy nincs gond - és tényleg próbálja megérteni őt... Vagy legalább elfogadni, hogy alakuló férfiként más igényei vannak, mint egy nőnek...

Mi a garancia arra hogyha valaki néhányszor rágyújt, abból dohányos lesz? Vagy időnként alkoholt fogyasztva alkoholista? Ugyanígy nem garantált, hogy élete végéig prostituáltakra fogja költeni a pénzét...

Nyugalom, kitartás és bizalom. Ez kell Önnek is, és a fiának is.

Adja meg maguknak.

2010. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:

Tisztelt Legutolsó!


Ennél eltaláltabb hozzászólást az elejétől fogva nem olvastam, köszönöm! Végre egy ember (ráadásul a másik nemből), aki pontosan érti a lényeget. Remélem, ha később esetleg hasonló helyzetbe keveredem a saját gyerekemmel, ilyen érettséggel fogom tudni kezelni a dolgot.


Egy apró megjegyzés a végére: én sem azt mondtam, hogy a srác az anyjával fogja megbeszélni az ilyeneket, épp ellenkezőleg.


AK

2010. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt AK!


Köszönöm az elismerést, csak viszonozni tudom!

Megjegyzem, ehhez a fajta nézethez, amit ebben a nagyon is fontos ügyben vallok, legalább két út kellett. Az egyik egy eredő empátia-készség, a másik pedig a férjem, és az ő korábbi életvitele, annak nem eltagadása, sőt: elmagyarázása. Valójában tehát tőle tudom, mi a "módi". És képes voltam felfogni, megérteni. És megpróbáltam én is - nőként - ezt az Anyukával megosztani. Persze, nem könnyű ezt így pikk-pakk megérteni. De remélem, sikerülni fog neki.


Kis szösszenet még:

AK: "Egy apró megjegyzés a végére: én sem azt mondtam, hogy a srác az anyjával fogja megbeszélni az ilyeneket, épp ellenkezőleg."


Oké, szerintem amúgy is egyetértettünk tulajdonképpen mindenben, csak emiatt a mondat miatt volt egyetlen csöppnyi ellenvéleményem:

AK: "Azt javaslom, hogy próbáljátok kinyomozni az okokat egy őszinte beszélgetés keretében"


Hozzáteszem: ez így volna a normális!! Csak tényleg megfelelően (bizalommal, nyugodtan, haverként) kell tudni közelíteni a srác felé!! És persze nem árt, ha a srác is bizalommal van Anyuka felé...

2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
Való igaz, kicsit ellentmondásba keveredtem magammal. :) Valahol azt is írtam, hogy ha már szülő, akkor inkább apa, szóval kis képzavar azért befigyel. :)
2010. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
0%

Az értelmes hozzászóló hölgynek: önnek nem is volt más választása, mint megmagyarázni magának, hogy normális az, ami nem lehet az. Én nem örültem volna, ha a férjemnek egx örömlány magyarázta volna el, hogy kell orgazmust kiváltani egy nőben. Gyakorlatban úgysem tudják megmutatni, hisz pont a pszichés része hiányzik az egésznek - egy örömlány soha nem él át orgazmust a kundschafttal, legfeljebb ugyanúgy teteti, mint a feleségek egy része. A fizetett szex pusztán testi dolog, nélkülözi mindazt az intimitást, tiszteletet, szerelmet, ami az igazi szex valódi ízét adja. Erre bekondicionálni egy tapasztalatlan fiatalt...


Önnel jól elhitette a férje a "szöveget", de akinek ilyen múltja van, annak nincs más megoldása, mint racionalizálni az igazolhatatlant.

2010. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:

A legutolsó hozzászólás pont azt a meg nem értést és szűklátókörűséget tükrözi, amely ellen hetek óta "harcolok" itt. Tisztelt kommentelő! Én ugyanúgy elmondtam a feleségemnek a dolgot, mint az értelmes hozzászóló hölgy férje. A feleségem pedig nem "racionalizálta" vagy - más választása nem lévén - "belenyugodott", hanem ELFOGADTA. Pont. Szerintem inkább te nem tudod elfogadni a tényt, hogy mások képesek rá.


Van igazság abban, hogy egy fiatal srácot nem szabad erre kondicionálni, de az elejétől fogva azt hangoztatom, hogy a rendszerességgel van baj, nem az egy-két alkalommal.


Az orgazmusról pedig annyit, hogy tényleg fehér holló ezeknél a lányoknál, de nem lehetetlen. Nemcsak az elbeszéléseik alapján tudom, hanem tapasztalatból. És az bizony garantáltan nem színlelés volt. :) Természetesen kell hozzá egy jó kapcsolat és egymásra hangolódás, ami szinte sosem jön össze - végül is valóban nem erről szól.


AK

2010. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!