Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
23%

szerintem már késő lebeszélni róla, biztosan elkapott már valamilyen nyavalyát (szifilisz...)


esetleg letennék az ágyára egy szexuális betegségekről felvilágosító könyvet, hadd hasonlítsa össze titokban a farkát a képekkel. Ha esetleg betegsége van, azt először az apjának mondja el, végső esetben tőled kér tanácsot, mi a teendő.

2010. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
93%

Hát pénzt nem kapna tőlem egy ideig, az biztos.

Egyébként kerítenék egyértelmű bizonyítékot, amit az orra alá lehet dugni, ha tagadné a dolgot, és leülnék vele beszélgetni, elmonodanám, hogy észrevettem, ha tagadja, bizonyítanám. Megpróbálnám kideríteni, hogy mi a dolog oka.

Bár van egy tippem: szerintem a fiad általában a könnyebb utat választja és hát sokkal egyszerűbb prostihoz menni, mint hónapokig udvarolni egy csajnak, aki lehet, hogy a végén otthagyja valaki másért. Egyébként nem lehet, hogy ilyesmi, szerelmi csalódás áll a háttérben?

2010. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
97%

Semmit. Majdnem nagykorú, nyilván túl van már egy-két dolgon, úgyhogy megakadályozni már semmit sem tudsz. Nem minden prosti egyenlő a szifilisszel. Nem mindegy, hogy lakásra jár, vagy az országútra stb.


De honnan van rá pénze? És nem lehet, hogy valamit félreértettél, és másról van szó?

2010. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
95%

kérdezd meg. (még az is lehet, hogy csak valamit félreértettél és csak hülyéskedett a barátnőjével)

Ha mégis oda jár nem ártana némi felvilágosítás a betegségekről

2010. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 baranyi kálmanné ***** válasza:
81%
Remélem gumit használ? BESZÉLJ VELE HOGY ILYEN NŐKET NEM LEHET KOMOLYAN VENNI!!!!!!!!!!! Nem kell fizetni egy nőnek a szolgálataié mert, ha van rendes barátnője akkor meg kap mindent ingyen.Én is voltam ebbe a helyzetbe sajnos tudom milyen nehéz.De legyél olyan mint a barátnője és akkor mindent megtudtok beszélni,és rá jőnn saját magától.
2010. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez jó. Vagyis nem jó. Talán leülhetnél vele beszélgetni, hogy hogy megy a kapcsolata a lányokkal, meg a szex. Amire tudod világsisd fel. mást nem tehetsz. 17 éves kor az már a kemény önfejűséggel is párosul.
2010. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
12%
kamu
2010. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője sajnos,úgyhogy ez kizárva...
2010. jún. 19. 12:13
 9/85 anonim válasza:
89%
Ha használt gumit, akkor semmi baja... Sőt.. Szerintem rákéne hagyni... majd megunja... Ha olyan a viszonyotok, akkor mondd neki hogy használljon gumit
2010. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
25%
Miért a többi nő sem szűz és azok is csak a pénzre hajtanak. Nem értem miért lenne rosszabb egy prosti aki legalább fix összegért kielégíti az igényeit. Azok között is vannak rendesebbek. Ahhoz meg még úgyis fiatal hogy családot alapítson (feltéve ha egyáltalán akar majd).
2010. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!