Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
77%

ez akkora b@romsag... megismersz valakit,aki olyan,amilyen,es pont azert szereted,mert olyan,amilyen. de ez a szemely az eletenek,a multjanak koszonhetoen lett az a szemely,akibe belszeretsz. a mult az mult es le van zarva, azert nem osszejonni valakivel,mert x eve pl k.. rvazott? vagy szaz csaja volt vagy egy sem.. a jelen szamit.

mindenkienk el kell fogadni a multjat (nem extrem esetekre pl naci tomeggyilkosokra gondolok).


mas,az anyuka ne aggodjon,beszeljen a fiuval, valoszinu csak kamaszkori kivancsisagrol van szo, nem kell tulreagalni es barom elmeleteket krealni hogy szifiliszes erzeketlen,aki a noket targynak tekinti stb :D

es agresszivkodni se kell, a topikindito megnyugtatast es tanacsot kert.

2010. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
57%

Tiltakozom a "náci tömeggyilkosok" is emberek.

Ráadásul ők is szexeltek. Tehát a szex az 1 náci dolog! Soha ne szexelj mert akkor náci vagy! :))

2010. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
50%

Anyuka mé' nem reagál semmit? Mégiscsak kamu a kérdés?


És AK haver, már bocs, de nem gondolod, hogy az asszony azért kívánja ritkábban, mert a krvázás jobban kihatott a szexuális életedre, mint gondolnád?

2010. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Megpróbáltam beszélni a fiammal,de sajnos letagad mindent,valószínűleg szégyenli ezt a dolgot.A lényeg az,hogy megbeszéltem vele,hogy mindent el kell nekem mondania,akárhová megy!Úgyis látom,ha nem mond igazat!

Jöhetnek még válaszok!

2010. júl. 9. 12:42
 55/85 anonim ***** válasza:

Utolsó haver. :) Nem hiszem, ő ilyen alkat. Szerintem a nők eleve jobban megvannak rendszeres szexuális élet nélkül.


Ennél jobban tényleg nem hathat már ki rám/ránk a dolog, de azért elgondolkodom rajta és a megoldáson. :)


Anyuka, örülök, hogy beszéltél a fiaddal, de azt gondolom, hogy ha lesznek még ilyen útjai, sosem fogod megtudni... Az ilyesmit nem az anyjával beszéli meg az ember, hanem a haverjaival. Azért ne keseredj el nagyon!

2010. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
40%

"Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?"


Ne írígykeggyé! járjál te is :)))

2010. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
38%
Te hülye vagy, már bocs.
2010. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
27%

Elképesztő, mennyien tartják "normális" dolognak a pénzért való szexet. Ez akkor is egy oltári lélekellenes dolog!!!

Azért van, mert az emberek képtelenek kellő mennyiségű bensőséges, hűséges, intim kapcsolatot kialakítani a társadalomban. Ha majdcsak mindenkinek meglenne a maga párja, vagy nem oltári hosszú várakozás (pl. 10 év) múlva tudna rátalálni, nem lenne k*rvázás.

Azért voltak idők, amikor sokkal kevesebb k. volt összesen. Pl. feudális idők, szocializmus. A férfiak akkor is megvoltak, nem volt több férfi az ideggondozóban, mint ma. Freud papa óriásit tévedett a statisztikai adatok tükrében, amikor azt mondta, hogy a kielégítetlen szexuális vágy neurózishoz vezethet.

Jobb az, ha egy férfi meg tudja tenni, hogy inkább vár, minthogy a párjának együtt kelljen majd élni a hivatásos szex következményeivel. Sokkal jobb tisztán!


35/N

2010. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
49%

"Freud papa óriásit tévedett a statisztikai adatok tükrében"


De ő zsidó volt úgyhogy biztos körül volt metélve :P

2010. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
60%

"Ha majdcsak mindenkinek meglenne a maga párja, vagy nem oltári hosszú várakozás (pl. 10 év) múlva tudna rátalálni, nem lenne k*rvázás."


Ebben tévedsz akkor is lenne. Fel sem tudod fogni hogy egy ffinek egyáltalán semmi előnye nincs abból hogy megnősüljön? Mi van pl azzal, aki nem akar gyereket? Az mi a bánatnak hagyja hogy egy nőce élősködjön rajta?


Miért vegyem meg az egész tehenet ha csak tejet akarok inni?

2010. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!