Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
23%
Frusztrált, önértékelési zavaros pasi voltál, akinek nem volt egy nyamvadt randija sem, ezért mentél fizetőshöz. Tehát akkor te sem voltál teljsen normális.
2010. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:

Ez a legutolsó fogadok, hogy a degeneráló kommentelőtől jött... Mi lenne, ha hanyagolnád a hasonló értelmes hozzászólásokat? Épp egy kulturált eszmecsere bontakozik ki a témában. Ha nem érdekel, ne olvasd. Iszonyúan utálom az ilyen szűklátókörűséget.


Az érdeklődőnek (igazán írhatnál egy monogramot vagy valamit...:)):


A mostani páromnak, sőt a korábbi barátnőimnek is elmondtam, megértették, nem problémáztak rajta. Az egészet úgy kell felfogni (sőt, maguk a lányok is így mondják), hogy ez egyszerű szükséglet, vulgárisan fogalmazva "ürítés". El kell fogadni, hogy a férfiaknak bizonyos kor után szükségük van rá viszonylag rendszeresen. Így vagyunk kitalálva, ennyi. Nem véletlen, hogy a házasságokat gyakran a szex elmaradása öli meg, ez szilárd meggyőződésem.


A csajok azt is mesélték, hogy nagyon sok nős pasi jár hozzájuk, szimplán azért, mert otthon nem kapják meg, amit szeretnének (pl. más póz, egyéb ki nem mondott vágyak). Ez ugyan megcsalás, de még mindig jobb, mintha valóban kötődnének valakihez. A saját feleségem mondta, hogy ha egyszer félrelépnék, inkább tegyem így, mint valódi érzelmekkel (félreértés ne essék, eszem ágában sincs ilyesmi :). Szóval attól, hogy esetleg félremegy a pasi néha ebbe az irányba, szerintem szeretheti ugyanúgy a családját. Ezt az eredeti szitura vetítve úgy fogalmaznám, hogy attól, hogy a gyerek olykor k*rvázik, még vidáman lehet normális kapcsolata.


Kicsit kisiklottam a témából és a kérdésből, sorry. Visszatérve: nem találkoztam olyan csajjal, akit kényszerrel vittek a pályára (vagy nem vallották be), de tényleg rengeteg fősulissal sodródtam össze. Szerintem ez a pálya azoknak a döntése, akik nem igazán értenek semmihez, viszont le tudják vetkőzni az erkölcseiket a nagyon gyors pénzszerzés érdekében. A legtöbben egyszerűen lakásra vagy tandíjra gyűjtöttek és mind esküdözött, hogy amint összejön, abbahagyják. Mondjuk nem hiszem, hogy az ilyen egyszerű lenne, főleg, ha futtatják őket.


Na, lassan túlteszek Havas Henrik hasonló témájú könyvén. :) Kár, hogy engem nem keresett, amikor írta. :D


AK

2010. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
Miért hanyagoljam? Ha nekem ez a véleményem. Leírod, hogy normális meg izé. Közben azt is leírod, hogy te milyen "szerencsétlen" voltál ugyanebben a korban és azért mentél prostihoz. Amit utána kifejtegetsz az tényleg normális, de ne mondd már, hogy azon mosolyogjunk, hogy egy 17évesnek fizetni kell a szexért. Azzal a gyerekkel baj van akkor. Veled is volt, te magad írtad.
2010. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok a normális válaszoló, egyébként 35/N.

Szerintem bizonyos fokig rizikós dolog k*-hoz járni egy fiatalembernek, éspedig a következő miatt: ezzel kb. egy életre kilövi a potenciális partnerei közül azokat a lányokat, akik idegenkednek a "lányokat" látott pasiktól. És ha pont köztük volna a neki feleségnek legjobban megfelelő lány? Így nagyobb dologról maradhat le, mintha a szükségletének a kielégítéséről egy ideig letett volna (amit egyébként el lehet intézni magának is, ha nagyon muszáj.)

A férjem tutira lemaradt volna rólam, ha ilyen múltja van. Képtelen lettem volna egy ágyba feküdni vele, nekem ez akkora gátlást okozott volna. Nagy veszteség lett volna, mert kiváló ember.

A feleséged nem neheztel azért, hogy a szexet pusztán testi szükségletnek tekinted? Nem kelt ez benne érzelmi hiányérzetet a szexuális kapcsolatotok kapcsán? Leírtad, hogy szerető kapcsolatban minőségileg más, de mégiscsak egy puszta szükséglet szerinted, ahogy írod.

Mivel a férjem és én elsők és egyetlenek vagyunk egymásnak, érdekel, hogy te hogy látod ezeket a dolgokat, teljesen a másik térfélről.

2010. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
43%

A nők általában ezt nem értik meg mert nekik sosem kell fizetni a szexért. De a pasik között sokaknak igen. És attól függetlenül hogy a nők ilyen álszemérmesek igen sok olyan van közöttük aki fűvel fával összefekszik szórakozásból. Aztán meg kritizálja a pasikat ugyanezért.

Arról nem is beszélve hogy a szűz nő az még erény valahol.

De vajon melyik nő lelkesedik egy szűz pasiért?

Valószínüleg a te férjed sem volt az mert akkor nem tetszett volna. Tehát ezért van a kényszer. Amúgy meg nem szoktak minden a feleség orrára kötni ugyhogy.

2010. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
47%

Degradáló kommentelő (bocs, máshogy nem tudlak azonosítani, lévén nem írtál monogramot meg semmit): ebben a formában természetesen elfogadom a véleményed, csak legközelebb jobban válogasd össze a szavaidat. Reflexből felmegy az agyvizem, ha valaki "nem normális"-nak nevez olyasmiért, ami bevallottan nem életem legjobb döntése volt - emiatt ne legyek már deviáns.


35/N: A "mi lesz ha..." jellegű kérdésekkel a magam részéről nem szoktam foglalkozni. :) Ha emiatt kiesnek a pakliból az ilyesmit elutasító lányok, hát így járt,

vállalja a döntése következményeit.


Van egy olyan érzésem, hogy például te is azért utasítod el az ilyen múlttal rendelkező pasikat, mert a szemedben a prosti egyenlő a koszos, fogatlan útszéli r*banccal. Említettem már, sok szint van, az útszéliek a legalja. A "telefonosok" kifejezetten tiszták, adnak magukra és ezt megkövetelik minden vendégtől. Kívülállóként ezt nem lehet látni, itt lépnek be - valahol érthető módon - az előítéletek.


Valamit félreérthetően írhattam. A szexet nem pusztán szükségletnek tekintem. Az vitathatatlan, hogy a férfinak muszáj időnként kiadni a feszültséget ebben a formában (kicsit off, de épp ezért tekintem a cölibátust a világ legbetegebb dolgának - a papi pedofil-botrányok engem igazolnak), de a tartalmas, érzéki, intim szexet semmi nem pótolhatja. A feleségemmel sosem volt közöttünk ilyesfajta feszültség, de valóban rosszul viselem, hogy ő néha kevésbé kívánja. Ebben a tekintetben lehet némi igazad, hogy alapszinten mégiscsak szükséglet.


A legutolsó válaszolónak: óvatosan ezekkel a kijelentésekkel, visszafelé is működik! Gondolkodtál már azon, hogy miért "kan", "bika" vagy "macsó" az a pasi, aki megd*g minden második nőt és miért "k*rva" az a nő, aki ugyanígy összefekszik minden második férfival? Egyébként biztosan van olyan csaj, akinek bejön, ha a pasi szűz, találkoztam már ilyennel.


AK

2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
16%

Degeneráltozó vagyok. Az én férjem is ilyenekkel kezdte, mert igenis nem normálisnak nevelték a szülei. Kezdték ott, hogy 4-5utcányival messzebb nem is járt, mert csak a kéznél lévő lehetőleg szar iskolákba adták, mindegy, hogy jobb lett volna egy kerülettel arrébb. Sehova nem mehetett, semmi értelmes hobbija nem volt, nem hogy nője de még barátai is alig voltak, értelmesen társaságban sem tudott megszólalni és 20 (!) évesen a töke tele lett vele, hogy neki nem jön össze ezért ment el hivatásoshoz (lakáson praktizáló igényes kis hölgyhöz). Nem zavar, mióta ismerem a szülei aláírom, hogy nem ő tehet róla, hogy "beteg" családja van, felszabadult egy csomó gátlás alól stb. stb. egyrészről jót is tett neki tehát.


Természetesen a hatása máig érezhető nála is, a szülei barom nevelése is, de ez van, már mindegy. Szerintem egy ennyi idősnél, a szülő ne itt sírjon, hanem nézzen magában, hogy mikor cseszte el úgy a gyerekét, hogy képtelen csajozni, mert nem ki szerepe lehet benne.

2010. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
20%

"hogy mikor cseszte el úgy a gyerekét, hogy képtelen csajozni, mert nem ki szerepe lehet benne."


A szülővel semmi baj nincs ezzel a jellemzően női felfogással van baj hogy mindenrt a másik a hibás. Miért a pasinek kell csajozni? Mi lenne ha urambocsá a nő is csinálna vmit azon kívül hogy 20on évesen ötvenéves bmw-s pasiknak tárja szét a lábát meg csapja a szelet. Ezzel van itt a baj a nőnek minden túl könnyű a dolga ezért válogat azt jódolgába nem tudja mit csináljon a ffi meg rászorul hogy pénzért keféljen. Hiszen a többi nő is csak a pénzért áll szóba vele. Akkor meg mi a különbség? A prostinak legalább nem egziszenciális biztonsagra vagy az örökségemre fáj a foga hanem fix összegért dolgozik.

2010. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
94%

Kedves "degradáltozó". Akkor mindent értek. Személyesen érintett vagy a dologban a férjeden keresztül, ez megmagyarázza, hogy miért haragszol annyira az anyukára. Ennek ellenére még mindig nem osztom a véleményed, miszerint degeneráltra nevelte a gyereket. Próbáld objektívebben szemlélni a dolgot.


AK

2010. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:

Még valami. Ez a sor nem semmi: "nézzen magában, hogy mikor cseszte el úgy a gyerekét, hogy képtelen csajozni"


Az én szüleim egész életemben támogattak, mindig nagyon jóban voltam és vagyok velük. Nekik aztán az égvilágon semmi közük ahhoz, hogy elmentem ebbe az irányba. Egy ilyen kijelentéssel gyakorlatilag egy kalap alá veszed a férjed "beteg" szüleit és az enyémeket, valamint a kérdésfeltevő anyukát. Elhiszem, hogy most te viseled a férjed neveltetésének negatív következményeit, de nem túl fair mindenért a szülőket hibáztatni. Ne általánosíts!


AK

2010. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!