Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
93%

Végre egy igazán értelmes hozzászóló: AK, 06.19., 23:36.


Kár, hogy Ön, kedves Anyuka, nem reagált erre az írásra.


Én teljesen egyetértek AK-val.

Nem szabad túlreagálni a dolgot, bármily ijesztőnek tűnik hirtelen.

Ismerek olyan férfit, aki tizenévesen szintén igénybe vette időnként a (nem utcai!) prostikat.

Nem ismétlem AK-t, hogy milyen okokból, csak kiegészíteném még egy gondolattal: azért is csinálta ezt, mert jó volt pénzért megkapni azt, amit akart! Férfinek érezte magát attól, hogy megvett egy (vagy egyszerre több) nőt. És az üzlet korrekt volt. (Néhány egyetemista lány pl. ebből fizeti a tandíját. Hallott már erről?)

Higgye el: rablóból sokkal jobb pandúr válik...!

Azok a fiúk, akik nem élik ki magukat fiatalon, sokkal inkább fognak majd félrelépni a házasságuk idején, mert csak későn jönnek rá, hogy hiányzott valami egyéb az életükből... Persze, ez nem jelenti azt, hogy bármely férfi ne vágyakozna majd más nők után. Ők így vannak kódolva. De a kérdés az lesz majd: meglesz-e a tapasztalata korábbról, és tudja-e, hogy mit veszíthet a házassága idején, vagy annyira viszi a vágya az ismeretlen felé, hogy nem fog tudni ellenállni neki, hiszen még nem kóstolt bele...?

Szóval, hagyja rá, ha amúgy értelmes gyerek, és nem vált "függővé". Hiszen ráér még szerelmesnek lenni... :)

Úgyis pontosan tudja már, miként lehet ill. kell védekezni.

És ennél sokkal veszélyesebb dolgok lengik körül a mai tizenéveseket...

2010. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
Fizesd neki a következő kört.
2010. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
14%
Hát akkor ahelyett, hogy neki esel, gondolkodj el, hogy sikerült olyan degeneráltra nevelni, hogy nem tud összeszedni magának egy lányt és fizetnie kell azért, hogy szexelhessen.
2010. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
100%

jaj már ne dramatizáljátok túl, minden pénzét prostikra költi, szifiliszes és a nőket csak tárgynak tekinti :D


17 éves, naná hogy cicik és p*ncik körül forognak a gondolatai, ez természetes ennyi idősen, a pénzét arra költi, amire akarja, gondolom nem megrögzött prostihoz járó hanem ki szerette volna próbálni,


és lássuk az előnyeit is, pl tapasztalatra tesz szert, ami később egy kapcsolatban a szex terén hasznos lehet.


anyukának meg kommunikálni kell a gyerekkel, hogy hallotta, elbeszélgetni vele, hogy ez 1x-2x kíváncsiságból belefér, nyilván hosszútávon ilyen nőkhöz járni barátnő helyett lelkileg nem egészséges, de általában inkább az asszonyt és a misszionáriust unó családapák járnak rendszeresen prostihoz, nem 17 évesek, valószínűleg itt csak szimplán kíváncsiságról volt szó.

2010. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezem a 8 évig lányokhoz járó válaszolót, miben érzed a "lányok" hatását a jelenlegi szexuális életedben?
2010. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
30%

- Hagyd abba a látogatottsággenerálást mega polgárpukkasztó kérdéseket..


- Ha ez valóban igaz, akkor fotózd le magad, írd rá a kép aljára, hogy mintaszülő, kereteztesd be és rakd ki a házszám mellé..

2010. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
0%

"miben érzed a "lányok" hatását a jelenlegi szexuális életedben?"


Há még 70 évesen is kanos vok vazzze :P

2010. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:

"Hát akkor ahelyett, hogy neki esel, gondolkodj el, hogy sikerült olyan degeneráltra nevelni, hogy nem tud összeszedni magának egy lányt és fizetnie kell azért, hogy szexelhessen."


Haver, te egy igazi balf*sz vagy. A gyerek nem degenerált, az anyja pedig nem mindig védheti ki az ilyesmit, kár őt betámadni.


Köszönöm a dicséretet az első kommentemről, jól esett. :) Örülök, hogy nem hiába tépem a számat.


Valaki azt kérdezte, hogy hogy befolyásolja még mindig a szexuális életemet ez a 8 év. Nos, pl. sietség, teljesítménykényszer... Egy átlagos telefonos csajnál 1 órát fizetsz, de ebben benne van az "ismerkedés", fürdés, esetleg welcome drink is, tehát marad szűk 30 perc magára az akcióra. Egy jó szeretkezés ellazult, időfüggetlen,, hadd ne magyarázzam, mindenki tudja (az unatkozó, baromságokat írogató h*lyegyerekek pedig majd megtanulják). Viszont ha az ember fél szemmel folyamatosan az órát lesi, hamar kialakul ez a fajta feszültség, ami onnantól mindig jelen lesz a szituban. A teljesítménykényszerről pedig annyit, hogy nem túl kellemes, amikor a csaj ötpercenként kérdezgeti, hogy "mi lesz, hol tartasz...?" Nem gyengén zavaró.


Ezért fontos, hogy a srác ne essen át a ló másik oldalára, de még mindig úgy gondolom, hogy 1-2 alkalom belefér - így legalább később nem fog hiányozni az életéből. A "rosszlányok" kategória egyébként az egyik legelterjedtebb férfi-fantázia, és ha kipróbálta, később jobban fogja értékelni a valódi kapcsolatokat (legalábbis nálam működött). Ki tudja, hátha még egy kis önbizalmat is szerez, amit később hasznosíthat a "rendes" lányoknál.


Félreértés ne essék, még mindig nem védem a dolgot, csak próbálom más megvilágításból érthetővé tenni. Mint annyi minden mást, ezt sem érdemes élből megvetni és elutasítani.


Most már én is szívesen olvasnám az anyuka válaszát, kíváncsi lennék, sikerült-e normális keretek között megbeszélni a dolgot a fiúval.


AK


P.S.: Valaki említette, hogy sok főiskolás lány így gyűjt tandíjra. Ezt meg tudom erősíteni, el sem hinnétek, hányan csinálják suli mellett. Szóval az ún. "rendes, értelmiségi" lányok sem feltétlenül szentek...

2010. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
67%
Te egy próféta vagy. :) Pontosan így van minden ahogy leírtad, valahol az egy órába azért két menet is belefér, de idő szűkében nem mindig sikerül be is fejezni. Na, hát van ilyen, én akkoriban még masszást is kaptam, és mikor elköszöntünk adott két puszit, és egy talán lekváros volt, azthiszem egy fornettit, és odasugta a fülembe hogy "aranyos voltál". :) Nagy élmény volt, szép volt jó volt ennyi.
2010. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ. Én kérdeztem, milyen hatása volt a 8 évnek. Értékelem, hogy így leírtad nekem, más forrásból nemigen kapnék őszinte válaszokat, pedig érdekel a kérdés. Mit szól hozzá a párod?

Én személy szerint nagyon idegenkedem a "hivatásos" szextől. Nincs benne az a fajta érzelem és ragaszkodás, ami a valódi szexet olyan széppé és fantasztikussá teszi. A léleknek is az az igazi tápláló szex, hogy ilyen hülyén fejezzem ki magam.


Aki maga dönt úgy, hogy ezzel egészíti ki a kenyérkeresetét, lelke rajta. Engem az zavar ebben az egészben, hogy sok lány lelkileg tönkremegy ebbe, azok közül is, akik maguk döntöttek emellett. Hát még az a sok szerencsétlen lány, akit kényszerítenek erre.

Te találkoztál olyannal, akit valószínűleg kényszerrel vittek erre a pályára?

2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!