Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon nehéz helyzetben vagy, ez elég kínos kérdés. Megtiltani nem tudod, legfeljebb csak elbeszélgetni vele erről. Nyilván nem buta gyerek, tisztában van ő is a betegségekkel, a következményekkel, a mai srácok már sokkalta felvilágosultabbak, mint mi voltunk. A védekezés a legfontosabb, de azért nem ártana elmondani, hogy csak egyszer szakadjon ki az óvszer, elronthatja az egész életét. Az ő korosztályában sajnos rengeteg a könnyűvérű lány, amiért nem pénzért csinálják, ugyanúgy hetente fekszenek le más-más fiúkkal mindenféle védekezés nélkül. Ilyenkor tombolnak a hormonok és úgysem fog a jó szóra hallgatni. Lehet nincs is szüksége komoly kapcsolatra, kedves lányra, csak magára a testiségre, egy kur.vának nem kell utána magyarázkodnia sem, hogy miért nem hívta fel stb. Talán megunja a teljes érzelmek nélküli szexet és többre fog majd vágyni. Sajnos nekem van olyan ismerősöm is, akit a saját apja vitt el "beavatásra" kur.vához, mert a srác 18 évesen még szűz volt.

Mond el, hogy akaratodon kívül véletlenül hallottad meg ezt a telefonbeszélgetést és tele vagy aggodalommal, mert félted a betegségektől, félted, hogy rossz társaságba keveredik. Azt a pénzt inkább költse nem hivatásos csajokra, hívja meg őket, nálatok is lehet aludni stb. Tudasd vele, hogy nem nézed már gyereknek és nem kell eljárnia ilyen helyekre, viszont egyet elvársz, az őszinteséget.

2010. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
4%
kamukamukamu
2010. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
31%

A te fiad egy kiégett ringyó faszi.

Undorítók az ilyenek, de még mindig jobb, mintha egy kislányt használna.


Mert ugye az ilyenek, meg a 69%-os válaszoló szexuális segédeszköznek tekintik a lányokat.


Ami másnak kellemetlen, az soha sincs ingyen!

2010. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
73%

Egyet nem értek:

Honnan van rá pénze?

2010. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
68%
egy férfinek kéne beszélnie vele, idősebb tesó, nagybátyó, esetleg apa, ha megvan még.....lehet h egyszeri eset, de ha rendszeres akkor se lehet leszoktatni róla, mert az ő élete, ha van rá pénze, akkor fogja csinálni, de egyátalán honnan van rá pénze?
2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:

"Egyet nem értek:

Honnan van rá pénze?"


Tavaly nyáron volt diákmunkán,akkor azt mondta hogy könyvekre kell neki a pénz...

2010. jún. 19. 12:40
 17/85 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha a saját maga által megkeresett pénzből csinálja akkor mi a gond? Vagy jobb lenne ha elinná? Úgy kell felfogni hogy ez a szórakozása azt kész.
2010. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
78%
A fiad szexuális életéhez semmilyen körülmények között nincs közöd. Ha a pénzt sem te adod rá, akkor végképp nem tehetsz semmit. Esetleg megkérheted az apját, hogy beszéljenek erről, de finoman..
2010. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
25%
Gratulálok, hogy a fiad a szexet már 17 évesen is pustán kielégítendő szükségletnek érzi. Még jobb is, mintha egy tinilányt használna ki az ilyen bunko f*sz.
2010. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
55%
Ne avatkozz a dologba. Még mindig sokkal jobban jár így, mintha egy mai lány teljesen kihasználná, csicskáztatná.
2010. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!