Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A fiam prostihoz...

Segítség! A fiam prostihoz jár! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múltkor véletlenül meghallottam az egyik telefonbeszélgetését,és abból egyértelműen kiderült,hogy éppen szolgáltatást "rendel"...Egyszerűen csak kapkodom a levegőt,a fiam mindössze 17 éves!Eddig azt hittem,hogy a haverjaival megy el csavarogni,hiszen azt mondta,de most kiderült,hogy átvert!Ti mit csinálnátok a helyemben,kétségbe vagyok esve!Segítsetek!(az anyja vagyok,és ő még nem tudja,hogy rájöttem!)
2010. jún. 19. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
71%

:)

Jó kis idő elteltével, de csatlakozom megint AK-hoz. Igen: ELFOGADTAM. Pontosan erről van szó. Megadom a személyi szabadságát a férjemnek azzal, hogy nem kezdek hisztizni a korábbi életvitele miatt - de hiszen közöm sincs hozzá!! Legyek féltékeny a múltjára??? Az ő saját múltjára? Amikor én még nem is ismertem őt? Gondolkozzak azon, hogy örülök-e neki MOST, hogy ő X évvel ezelőtt ölelt-e nőt (és hányat), akár pénzért cserébe??? Ilyen alapon idegeskedhetnék azért ma, mert régen ejtőernyőzött...

Visszatérve az alapproblémára: én azt látom, hogy kevesen veszik figyelembe az időrendet. Magyarán: már MEGTÖRTÉNT és ezáltal MEGVÁLTOZTATHATATLAN dolgokon agyalnak teljesen feleslegesen. Hölgyeim és Uraim! Szívből ajánlom, hogy inkább a JELENRE és a JÖVŐRE koncentráljanak! A jelen legyen a megérteni akarásé és aztán az elfogadásé, a jövő pedig a bizakodásé és a szükség szerinti változtatásé... Nem mindegy, hová és merre irányítjuk az energiáinkat...


Hozzáteszem, érdekelne, hogy alakult Anyuka és fia között ez a probléma...

2010. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
73%

"egy örömlány soha nem él át orgazmust a kundschafttal, legfeljebb ugyanúgy teteti, mint a feleségek egy része."


Nos ez tévhit. Megtörténik, ha nem is ez a jellemező. A lányok ilyenkor visszaadják a kundschahftnak a pénzből a saját részüket. A sriciét nem, mert azért verés jár.

2010. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg, erről jut eszembe, hogy mesélték: volt bizony olyan örömlány, aki ingyen adta magát a férfinek... pont azért, mert a hölgynek is jó volt... Ráadásul nem egy alkalmas volt az együttlétük, a nő visszavárta ezt az ügyfelet, és mindig ingyen!
2010. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de lehet hogy még vannak akiket érint. Én a szülő helyében nem törnék pálcikát felette. Az a helyzet,hogy az volna az egyetlen probléma, ha az derülne ki a kölökről,hogy a saját neméhez vonzódik,vagy impotens. Na ez az ami nem dicsőség. De az, hogy ilyen olyan okból felkeres egy jólszituált prostit, és védekezik is szex közben, ezzel mi gond van? Szerintem senki. Akinek a lelkivilága önmagával szemben be képes vállalni, hogy nem csak ingyenlányokkal rakja össze magát, akkor másoknak ehhez nem sok köze van, még szülőnek sem. Ezzel nem tesz törvényszegést, nem is pusztítja magát, mint ahogy a discoban szokás, ráadásul ma már egy disco-s rin-gyó sokkal nagyobb veszélyforrást jelenthet nemileg és mentálisan mint egy igényes féle prosti.

Szóval a gyerek egy buksirázást kiérdemel, jól tolja a kisgyerök :))

2012. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
Na kiemelted a kérdést, azóta is prostihoz jár?
2013. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Az ilyet jól fel kellene pofozni. Inkább a tanuláson járjon az esze. De sok pénz van, hogy ilyenekre is telik. Nagyon sok lány könnyűvérű, aki ingyen is lefekszik neki, kár ilyenre költeni.
2013. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Ostobaság, Ha tanulással tököl ,ahelyett hogy idejében!! belerázódna a szexbe, el fog csúszni, a környezetében nincs egy olyan nő sem aki szóbajöhetne, vagy mind foglalt, 20 éves korában még ebből az okból szűz maradna, utána totál képtelen lesz kapcsolatteremtésre. Szerintem jól tette ,hogy ő legalább tudott segítni magán.
2013. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
A szocializmusban tiltották a prostituciót. Mindenki számára volt munka. Az ilyen korú fiúk is gyárakban dolgoztak. Ki voltak fáradva és nem a f@szukra volt gondjuk. Munka mellett sportoltak és mozgalmi életet éltek. A vezető elvtársaknak adatott meg a luxus prosti. A fiúnak is egy értelmes elfoglaltság kellene.
2013. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Csak most lett kiemelve egy 2010-es kérdés... akkor már három éve prostihoz jár?
2013. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:

15:55


baromság. Bár a barom az csak baromságokat tud mondani.

2013. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!