Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti elhagynátok egy...

Srácok! Ti elhagynátok egy lányt csak azért, mert nem lehet gyereke? 18/L

Figyelt kérdés
most derült ki...
2010. jún. 18. 11:16
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Dr. Csikihez.

köszönöm hogy írtál!nekem is van ám történetem...rossz helyre küldtek,aztán kiderült,hogy kétszeresen,mert akkor még 17 voltam,és a felnőtt osztályra.jövőhéten kell visszamennünk,akkor kiderül pontosan,mi is a baj,majd megírom!

azt mondták,immunvizsgálatra kell mennem.az pontosan miből áll?csak hogy lelkiekben készüljek fel rá...:)

2010. jún. 18. 12:12
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

A III.Belre jársz?

Nekem az immunvizsgálat az csak vérvétel volt:D viszont úgy emlékeszem hogy 13ampullával vettek, de ki lehetett bírni:)

Neked mik a tüneteid?

2010. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el!!!

Tudod van egy kb. 24 éves szomszédom. Évekig szedte a sok fogamzásgátlót, egyszer csak kiderült /nem tudom hogyan/, hogy nem lehet gyereke. Ezt mondták neki az orvosok. Aztán ő úgy döntött, hogy akkor Ő nem is fogja venni a drága gyógyszereket, nem szedi. Abbahagyta, és kb.3 hónap múlva bejelentette, hogy kisbabát vár.

Úgyhogy én is inkább azt mondom, hogy te is vizsgáltasd ki magad mégegyszer egy másik dokinál is, hátha tud jobbat is mondani.

Mellesleg mi is Hajdú-Bihariak vagyunk.

Fel a fejjel!!!

2010. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam el a kommenteket, de

1) aki azért elhagy, mert nem lehet gyereked, az nem is szeretett sose

2) 18 éves vagy, még bőven ráérsz szülni, 10-20 év alatt az orvostudomány is fejlődik

3) attól, hogy meddőnek titulálnak, még nem feltétlen van igazuk (persze, ha hiányoznak a petefészkeid vagy a méhed, akkor sajnos igen)

4)ha a vetélés a probléma, akkor akár béranya is kihordhatja a babádat ;)

2010. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
12:47 - A béranya ma Magyarországon tiltott, csak a mihez tartás végett. Abból amúgy is csak a gond van.
2010. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elintézik stikában a béranyaságot vagy külföldön. ha egy nő gyereket akar, hidd el, nem ismer se istent se törvényt...
2010. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
12:50 nem tiltott. csak fizetni és fizetést elfogadni tilos érte...a nővéred vagy az unokahúgod vagy más nőrokonod kihordhatja a babádat
2010. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Azért semmiképpen sem hagynám el, ha nem lehetne gyereke, azért viszont igen, ha nem is akarna.
2010. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
13:10 - Valóban, igazad van.
2010. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Véralvadásgátló injekció a terhesség alatt! És még sok megoldás lehet. Egyáltalán nem biztos, h nem lehet gyereked.
2010. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!