Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti elhagynátok egy...

Srácok! Ti elhagynátok egy lányt csak azért, mert nem lehet gyereke? 18/L

Figyelt kérdés
most derült ki...
2010. jún. 18. 11:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Bár én nem vagyok srác, de ha csak nem valami súlyos szervi baj az oka, még ne vedd ezt a dolgot készpénznek! Nem is egy barátnőm szült, akinek papírja is van róla, hogy meddő!

Megkérdezhetem, hogy mi miatt mondták ezt neked?

2010. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
autoimmun beteg vagyok.teherbe eshetek,de 99% hogy el fogok vetélni mindig.esély van rá,de nagyon kevés.
2010. jún. 18. 11:23
 3/50 anonim válasza:
95%
hat eleg nagy hulyeseg lenne az hogy egy lanyt azert hagyni el mert nem lehet neki gyereke.Szerintem eleg rossz mind a ketonek a lanynak is es a sracnak is de hat akor ilyenkor egymast kelene vigasztalani nem szakitani iilyen veget.Ha szeretitek egymast akor egymas mellett lesztek es segititek egymast. és ha gyereket anyira szeretnétek akor max orokbefogadas.
2010. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem, nem hagynám el.
2010. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%
Én várnék rá h ő-e a nagy Ő! Ha igen akkor nem hagynám el! Ha nem Ő az, akkor igen, de nem a gyerek miatt! Bár nekem minden vágyam egy saját baba! 21/F
2010. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%

én nő vagyok. ha a férjemnek nem lehetne, nem hagynám el.


nagyon nehéz lehet most neked. Mi a probléma ami miatt nem lehet? mit mondtak neked?


mi most szeretnénk babát, de ha kiderülne, hogy valami miatt nem lehet, akkor örökbe fogadunk. ez biztos

2010. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a szituációban vagyok. A páromnak nem lehet gyereke, de szeretem őt, nem hagynám el semmiért. Maga a tudat rossz, hogy esély sincs közös gyerekre, de leküzdhető, túl lehet lépni rajta.


32/F

2010. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
90%

én is a női oldalt képviselem. De pasiként sosem hagynék el egy nőt azért, mert nem lehet gyereke... Ilyenkor még mindig felmerül az örökbefogadás lehetősége, esetleg béranyaság.

Nem tudom, én nem tenném meg, bár én alapból úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék gyereket szülni, inkább örökbe fogadnék egy nehéz sorsú árvát.

2010. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Én is autoimmun vagyok (SLE)

Ha szeretnél róla beszélni szólj!

15/L

2010. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
egy betegség miatt nem lehet.teherbe eshetek, de nagy a lehetősége a vetélésnek.egész életemben imádtam a babákat,és most kiderült,hogy nem lehet.nem lesz aki a szememet,a számat örökölje,aki hasonlít rám...elég nehéz.
2010. jún. 18. 11:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!