Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti elhagynátok egy...

Srácok! Ti elhagynátok egy lányt csak azért, mert nem lehet gyereke? 18/L

Figyelt kérdés
most derült ki...
2010. jún. 18. 11:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom kicsit furcsa lesz.

Nagyon szeretem a gyermekeket, nekem ők a legfontosabbak.

Egy család számomra akkor család, ha apából, anyából és az ő gyermekeikből áll.

Ha a páromnak nem lehetne gyereke, akkor örökbe fogadnánk, semmiképpen nem hagynám el miatta.

Ha én nem tudnék teherbe esni valami betegség miatt, akkor én hagynám el őt. Nagyon szeretem, de ha a teljes boldogságot nélkülem kaphatja meg, akkor legyen.


Nyugodtan pontozzatok le, csak elmondtam a véleményem. A kérdésben nem az van, hogy hogyan helyes, hanem hogy ki hogyan áll a dolgokhoz.


21/L

2010. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a rengeteg választ!aranyosak vagytok!:)
2010. jún. 18. 11:55
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Most itt mindenki azt írja, hogy ugyan, dehogy, de valahogy az esetek mást mutatnak... Ugyanaz a szitu, mint a beteg gyermeknél. "Neeeeem, én soha nem adnám intézetbe, semmilyen körülmények között", mégis amikor ott van az ember, sokan döntenek az elhagyásról.


És ezzel most nem a kérdezőt akartam elszomorítani, sőt szerintem 18 évesen még rengeteg lehetősége van még, de törődj bele, keress másik orvost, lehetőségeket, hidd el, nincs lehetetlen!=)

2010. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Egy a fontos, ne titkold el, már a kapcsolat elején tisztázni kell. Sok férfi van, aki nem akar gyereket, valószínűleg ez lesz neked is a megoldás az egyik problémára.

A másira pedig az örökbefogadás. Kisbabákat is örökbe adnak, lesz lehetőséged babázni, ne félj! Neki pedig lesz szerető anyukája.

2010. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
11:57 vagyok, egy "még"-gel kevesebbet akartam írni:) Kitartást!
2010. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
38 éve cukorbeteg vagyok 25 évvel ezelőtt szültem egy gyönyörű kislányt. Nagy volt a kockázat, egyik orvos ezt, a másik azt mondta. Inzulinos voltam akkor és most is az vagyok. Nem kell feladni a reményt, van még időd a szülésig és valóban lehetséges, hogy 10 év múlva lehet gyermeked az orvostudomány fejlődése által. Ne keseredjél el ennyire hiszen fiatal vagy, úgysem szülnél még gyermeket. Kérdezz ki egy genetikus véleményét is. Ne csak egy orvos válasza legyen számodra mérvadó!
2010. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok biztatást!nagyon jól esik!

a nővérem pont abban a korban van.hogy ők már elég komolyan gondolkoznak a babadolgon,és egy kicsit rossza hallani...ha mást nem,hát az ő gyerekei lesznek az enyémek is.amúgy is szeretném őket,talán így még jobban.

2010. jún. 18. 12:02
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

15L vagyok autoimmun írtam privit:)

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy hol laksz?

2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Debrecenben.elvileg itt vannak az ország legjobb orvosai ezen a téren.
2010. jún. 18. 12:07
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is debreceni vagyok! Kihez jársz?:)
2010. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!