Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynatok a parotokat ha...

Elhagynatok a parotokat ha kiderulne, hogy valamilyen oknal fogva nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként ha valaki úgy gondolkodik, hogy elhagyná ezért, szerintem nem szereti a párját igazán.
2010. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem,mert szeretem.
2010. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
ha más gond nincs, és csak ez áll a "boldogságunk útjába", akkor megoldást keresnék....van férfiaknál és nőknél is megoldás.....ha azt mondaná, h nem akar, én akarnék, az más kérdés....az már megfontolandó.....
2010. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Elhagynám, ha eltitkolná, és csak a "családtervezésnél" mondaná el, hogy ja, bocsi... Ha tudnék róla , mérlegelnék, de valószínűleg elfogadnám.
2010. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
NEM, mert szeretem, és nem lennék ilyenre képes! Ha nem lehet saját gyermekünk, akkor még mindig lehet örökbefogadni egy olyan gyermeket, akit viszont a szülei nem akartak, vagy valamiért nem vállalták a felnevelését.
2010. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Engem háromszor hagytak el amiatt, hogy valószínűleg nem tudok szülni, pedig mindig előre szóltam.


Hát ilyeneket fogtam ki.

2010. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
én sem hagynam el. Mi lenne ha neked nem lehetne gyereked? en pl. összetörnek, ha emiatt hagyna el a parom. Lehet konfliktust okoz majd ez koztetek, de csak akkor ha nem biztositod kellökeppen a szerelmedrol a parodat. ha valoban szereted és ö eleted parja, akkor ezt egyutt kell megoldanotok.
2010. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha tudta és elhallgatta. Ha kezeléssel, műtéttel segíteni lehetne de nem akarja. Ez esetben elhagynám. A tesóm ezért vált el, a férjétől.

Egyébként nem, lehet örökbefogadni is, végső esetben pedig én le tudnék mondani a gyerekről.

2010. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szeretem! Akkor más életre rendezkedünk be, vagy megoldjuk másképp ( örökbefogadás...)
2010. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!