Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynatok a parotokat ha...

Elhagynatok a parotokat ha kiderulne, hogy valamilyen oknal fogva nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
én arra esküdtem, hogy jóban és rosszban, betegségben és egészségben stb...szóval NEM! mindig van megoldás, csak meg kell keresni, de egymás mellett ki kell tartani a bajban is! ismerek olyan házaspárt, akik végigjártak minden kezelést, semmi nem segített, most örökbefogadásra várnak, de eszébe nem jutott egyiknek sem elhagyni emiatt a másikat...
2010. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
nem!de elkezdenék gondolkodni rajta és utána nézni hogy mi szükséges az örökbefogadáshoz
2010. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
masfel eve probalkozunk ,de meg nem jott ossze.a paromnak nincs baja ,nakem viszont el van zarodva az eggyik petevezetekem,mutetre meg varni kell.sajnos akarhanyszor ra nezek el fog a buntodat amiert meg nem lettem terhes.o ezt nem erezteti velem azt momndja akkor is szeret ha nem lessz baba.de en ugy erzem nem lenne jogom tonkre tenni az eletet csak mert nekem nem lehet gyerekem,hiszen o egezseges.ehez meg hozzajarul hogy nekem van mar ket gyerekem az elozo paromtol, de neki meg nics.
2010. márc. 1. 15:28
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha, szerintem ez aljas dolog.
2010. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
túl lesztek rajta, meglesz a műtét, és minden rendben lesz! erre gondolj, és ne rágd magad, mert ARRA viszont rámehet a kapcsolatotok!
2010. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj kérdező. A párod szeret, melletted áll, nem fog elhagyni ezért. Én akkor hagytam volna el a páromat, ha nem akart volna gyereket és ezt nem közölte volna velem a házasságkötés előtt. Ez nem a te döntésed, ne érezz bűntudatot, mert nem tehetsz erről! Ha nem tudsz szülni, akkor is ott az örökbefogadás lehetősége.
2010. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi másfél év próbálkozás még nem a világvége. Műtét után biztosan sikerülni fog! Legyetek boldogok!
2010. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

remélem egy picit meg tudlak vigasztalni, de a férfiaknak mást jelent apának lenni, mint egy nőnek. nekik nem ebben teljesedik ki az élet, míg egy nőnek ez nagyon fontos.

nem fog elhagyni, ne aggódj.

tudom, hogy ez most nehéz lehet neked, de gondolj arra, hogy vannak sokan sorstársak és ők is megtalálták a boldogságot. meg azokra akiknek az orvosi diagnózis ellenére sikerült, ők sincsenek kevesen. fel a fejjel

2010. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert szeretem. Mindenre van megoldás, erre is keresnénk. Én biztosan felvetném az örökbefogadást is. Sokan idegenkednek tőle, pedig a párnak gyereket, a gyereknek meg egy boldog családot ad.

Az én szüleim is örökbefogadtak, és nagyon boldog gyermekkorom volt.

Ha ezért elhagy a párod, akkor nem is szeret igazán és nem érdemel meg. Csak nyugi.

2010. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!