Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti elhagynátok egy...

Srácok! Ti elhagynátok egy lányt csak azért, mert nem lehet gyereke? 18/L

Figyelt kérdés
most derült ki...
2010. jún. 18. 11:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ne ess kétségbe, mire te a gyermekvállaláson fogsz gonolkozni, lehet, hogy kitalálnak valami gyógymódot!

Azonkívül csatlakozom az előttem szólókhoz. Az IGAZI nem fog emiatt elhagyni, hanem veled marad és találtok valami köztes megoldást (pl. nőrokonod kihordhatja a babádat)

2010. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon tudom milyen betegséged van. :( De gondolom még most nem akarsz gyereket, mire eljön az ideje,hogy gyereket akarsz lehet, hogy már kezelhető lesz a betegséged, valamilyen módon. 8-10 év alatt rengeteget fejlődhet az orvostudomány. Nem mondom, hogy ne keseredj el, mert biztos nem sokat segít. Csak, fel a fejjel!!
2010. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

ez nem számít, ha két ember tényleg szereti egymást, mindenkinek van keresztje, amivel a másiknak együtt kell tudnia élni....én egyedül akkor éreznék egy kis becsapottságot, ha az illető ezt teszem azt házasság után közli

mellesleg az orvostudomány folyamatosan fejlődik, lehet 20 év múlva tart ott, h segíthessen neked és akkor még mindig csak 38 leszel.....ne aggódj most ilyeneken

2010. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
kedves 11:28!köszönöm aranyos vagy!neked milyen típusú?
2010. jún. 18. 11:30
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném. Ezt senki nem érdemli meg. Ha valakit igazán szeretek, akkor sose tennék ilyet.
2010. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

én is abba reménykedem,hogy mire én odakerülök,lesz valami gyógymód.de egyenlőre az autoimmun betegség nem gyógyítható,csak kezelhető.

tudom még van időm,csak szíven ütött,mert mindig is egy kisbabára vágytam.én vagyok a legkisebb a családban,alkalmam sem volt babázni.

2010. jún. 18. 11:33
 17/50 BlackSword ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés... (23/F vagyok) ...De ha csak tényleg ennyi a bonyodalom, és egyébként minden más meg teljesen összhangban van... noha én is gyerekekkel képzelem el az idilli családot... De végső soron ez nem sokat változtatna az érzéseimen a lány/nő iránt... Tehát egyértelműen vele maradnék...
2010. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

A párom közölte velem, amikor még ismerkedtünk, hogy ő szeretne valamikor gyereket. Ezt azért is mondta, mert tudta hogy én nem igazán. Azt mondta, akkor most szóljak ha nem, ne később. Úgyhogy nekem elég egyértelmű ebből, hogy bármi miatt is nem lesz gyerekem, el fog hagyni. Pedig minél jobban fakul a szerelmünk, annál kevésbé érzem azt, hogy képes lennék szülni. Már az a tudat is fáj, hogy ha önhibámból nem lehetne, akkor valószínű elhagyna, annyira egyértelmű hogy ő gyereket akar. Jó lenne egy olyan férfi, akiről tudom, hogy kellek neki akkor is, ha bármi történik. Ugyanakkor tiszteletben tartom a döntését és nem vádolom, ha emiatt elhagy, hiszen előre figyelmeztetett. Én sokkal kevésbé játszom tiszta kártyákkal, mert 2,5 éve hitegetem azzal, hogy lesz gyerekünk. Most meg el sem tudom képzelni:( Persze arról nem volt szó, hogy közben kiszeret belőlem. Ha szeretne úgy mint rég, valószínű nem esnék ilyen kétségbe a gondolatra, hogy kisgyerekkel milyen kiszolgáltatott leszek. Sajnos nincs senkim, akihez menekülhetnék (szülők), ha rosszra fordulna.

Igen, ő biztosan elhagyna engem.

2010. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

11:28 vagyok

Szisztémás lupusz. 1,5éve derült ki...:S

Neked?

Ez is most derült ki hogy autoimmun vagy?

2010. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak azért vágysz kisbabára mert nem lehet?


Azért 18 évesen ezen nem kellene paráznod! Lehet hogy később úgy alakul, hogy mégis lesz vagy esetleg nem is lesz olyan kapcsolat, amibe biztonsággal szülnél.


Én pl. nem akarok soha sem gyereket, ha kiderülne, hogy meddő vagyok, nem esnék kétségbe. Vagy csak azért is kétségbe esnék? :-O

2010. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!