Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
32%

"A pasi elmegy, ha már nem ő az első: ez világos. Csak az apa képes maradni."

Igen és én ezt úgy értelmezem hogy nem ő van csak is egyedül. Nem nem ő az első, hanem MELLÉ került egy mésik élet.

Te meg olvasd el újra az előző oldalra írt és amúgy csodáan lepontozott válaszomat amiben kifejtettem hogy bizony egy gyerek érkezése nem kis dolog. Nem megy úgy az élet mintha mi sem történt volna, és próbára teheti a kapcsolatokat (hogy ebben mi volt lepontozni való azt mondjuk nem értem).

Tehát összeségében ezt csak egy apa tudja tolerálni és egy olyan férfi aki megérett már a családra, és nem azon rugózik hogy a 4 hónapos baba mellett hogy áll a sminkje a nőnek.

2018. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
35%

"és nem azon rugózik hogy a 4 hónapos baba mellett hogy áll a sminkje a nőnek." - az mondjuk egy szimpla idióta...

De mondjuk olvasd EZT végig, és megérted, miről beszélek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2018. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném én élőben ezeket a válaszolókat...aki a saját párjáról/férjéről kóbor p.csként nyiltkozik, meghogy pótolható mert mennyi férfi van. Fel nem merült bennem hogy ezeket boldog kapcsolatban/házasságban élő nők írták.

Én az ilyen "mi késztet arra hogy ezen agyalj" vagy "egyik vagy másik lábad?" válaszolókkal tudok azonsoulni. Egy boldogtalan nő meg könnyen választja szó nélkül a gyerekét.

A smink csak hasraütés szerűen jött. Értelem szerűen arra akartam kilyukadni hogy egy nőnek gyerekszülés után nem lesz már annyi ideje a párjára mint korábban sem önmagára, és nem lesz egy jó ideig olyan kipihnt stb....és persze ilyenkor könnyebb távozni, azt kántálva hogy mert nem én vagyok az első (mert osztoznom kell a nőn). Aki ízig vérig édesapa az meg marad. Miért? Hát nem azért mert machoista. Nők amúgy dettó. Mikor sokszor agyoncsapnád a gyereket mert rossz, de mennyi szeretet ad.....Ez egy összetett kérdéskör, és nem is lehet épp ezért egyszerűen elintézni.

2018. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
66 % os Döbbenet h sokan a férjüket is csak sperma donoként kezelik,a felségüket meg lábtörlőnek. Ezek a kapcsolatok a kutyagumival egy szinvonalúak. :(
2018. márc. 21. 01:01
 65/65 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy mondod, Kérdező...
2018. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!