Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
55%

"63 gondolom a gyerek nem magától csinálodott meg,arra jo volt a nejed. "


Már bocs, de arra a nejemnek is bele kellett egyezni, nem magától csináltam egyedül... legalábbis nálunk általában így születnek a gyerekek, nem tudom nálad hogy...

2018. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megkeseredett de aki a saját gyerekéről koloncként vélekedik,és azt se értékeli h nem koszfészekbe megy haza ha nem tisztaságba. A gyereket vádolja h miatta nem tud ketteskécsni,tudod kinek kéne ilyan, aki ha macera van egyből lelépne,mert ő megunta a családosdit,húzott volna gumit,akkor ott lenne a kettes. :O
2018. márc. 19. 15:27
 13/65 anonim ***** válasza:
23%

4 ismét.


Nem csak a férfiakra vonatkozik,persze nőkre is. Sokkal többre becsülöm azokat a nőket/férfiakat, akik igenis mertek változtatni,mint azok akik akár 5-10 év után is benne ragadnak a hétköznapokban,és különféle érvekkel győzködik magukat,hogy neki milyen jó,és boldog ember.

Biztos vagyok benne,hogy mindenki ismer ilyen embert,vagy maga is ilyen,na most akkor ki,hogy boldog!


7-es Te majd akkor mondj véleményt ha leéltél valaki mellett 8-10 évet,és öszintén boldognak érzed magad!

2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
63%
Fúúú bammeg te tényleg beteg vagy. Menj pszichológushoz. Miért mit gondolsz a házasság majd abból áll, hogy apuci dolgozik mint a marha, adja haza pénzt, amit majd az asszony elkölt? Hmmm? Mellesleg hol írtam, hogy kolonc, te pszichiopata..
2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
91%

"Felnősz, házasodj meg, szülj gyerekeket, aztán szevasz. "

Felnőttem, megházasodtam, szültem gyerekeket.

Közben rengeteget kirándulunk, utazgattunk, eljárunk ide-oda, elmentünk lövészetre megtanulni fegyvert használni (mert miért ne 😊), most kitaláltuk, hogy együtt megtanulunk egy idegennyelvet, új recepteket próbálunk ki együtt és jókat eszünk. Sorolhatnám.

Egy valakivel is lehet tartalmas életét élni, mint ahogy sokkal eseménytelenül tengődni.

Valaki írta, Az egész a fantázián múlik.

2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
71%

Időpont ma 15:29


Hát ezt pofázom én is, de a kérdező lekoloncozik. Én is mennék, tanulnék, csinálnék egy csomó mindent, de mit kezdjek egy olyannal, akinek fontosabba a felmosó rongy, a vasalódeszka, meg a porszívó? De a kérdező szerint én vagyok a fax...

2018. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs nagyszülő, hogy pl a gyereket lepasszolhassuk egy hétvégére. Állandóan velünk van, így ritka a magánéletünk. Na most kezdem ezt lassan megunni.


Nem kell lepasszolni, gondolom szokott aludni is az a gyerek,lehet kreativnak lenni,de az meg h a nejed nem akar veled lenni és inkább takarit mint egy örült amit nem is értékelsz,na az nem a gyerek hibája. :D

2018. márc. 19. 15:33
 18/65 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos pont erről beszéltem!

Megszüli a gyereket,onnantól anyaként funkciónál,és megszűnik nő lenni!! Csak a gyerek, ő a fontos,a pasi meg fogadja el,legyen megértő! Aztán csodálkoznak,hogy másfelé megy! Amúgy is ma már divat lett szűlni,mert akkor büszke lesz anyuka,akinek egy szar az élete,de a gyerekkel,nyugtatja magát,hogy ő is ér valamit!

Tragédia!!!

Aztán csodálkoznak,ha pasi elmegy mert már nem a Nőt látja benne,meg nem is folytatom....

2018. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező,nekem meg abból van elegem, amikor a nők győzködik egymást, hogy "te már anya vagy, neked a gyereked az első"...és a férfit tartják lazán lecserélhető darabnak. Ezek miért házasodnak férfiakkal?
2018. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Akinek meg a porszivó fontosabb, és mindenm kifogást kitalál h ne kelljen kettesben lennni,minden fontosabb a felmosás is,mint a párja ott gondok vannak nem csak a közös gyerek.
2018. márc. 19. 15:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!