Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
66%

"10 éve házas 3 gyerekes vagyok és 20 voltam, amikor összeházasodtunk... "


Akkor nagyon fiatal vagy még...

Majd térjünk vissza erre,mikor 40 leszel vagy 50:D

2018. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
71%
"27-re A pasi elmegy, ha már nem ő az első: ez világos. Csak az apa képes maradni. De apává válni bizony csak felnőtt lelkű ember képes, és az nem jön csak úgy magától, meg kell érte dolgozni (lélekben, személyiségben)." - ja, első volt, de küzdjön keményen azért, hogy sokadik lehessen... azért csendben érdekelne, hogy milyen ütős cuccost szívnak azok, akik képesek ilyen agyamentséget megfogalmazni??? Vagy ők általában azért szoktak küzdeni, hogy ROSSZABB legyen a helyzetük, nem azért, hogy jobb??? Miért azt várják a párjuktól, hogy mazochista legyen, és a rosszabb helyzetért küzdjön?
2018. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó én meg halkan kérdezem hogy az ilyen nagyranőtt óriáscsecsemőknek, akik teljesen kiborulnak attól ha egy 3. fél (gyerek) is kerül a képbe aki ugyanúgy fontos, annak minek gyerek?? Akkor az ilyen mondja azt hogy bocs nem bírom ki ha nem az én popóm van nyalva napi 24-ben, nem én vagyok a középpontban napi 24-ben és nem az én kis egóm van fényezve napi 24-ben.

Itt most családról beszélünk ahol normálisnéknál nincsennek helyezettek. Akinek ez nem pálya az ne vállaljon gyereket és probléma megoldva.

Isten mentsen meg bárkit egy olyan apától, aki a kisgyerekével folytat küzdelmet a "helyekért".

2018. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
74%
Isten mentsen bárkit az olyan nőktől, akik a pozitív terhességi teszt után már nem látják a férfit, csak az apát...
2018. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
16%

Látom mellébeszélni azt nagyon tudsz de a kérdésre válaszolni, meg úgy eleve értelmezni a leírtakat azt nem.

Fogyatékos :D

Pontozgass csak nyugodtan, másra úgyse vagy képes.

2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
77%

"A feleség tényleg csak ennyi?

lecserélhető csere darab.." - ez a kérdés. Bizony, az #52-ben leírt gondolkodású feleség pontosan ennyi... sőt lecserélENDŐ.

Ezzel szemben egy normális TÁRS az nyilván nem az, az olyan érték, amiért kell, és érdemes dolgozni... az ősanyucik meg bújjanak a babukájukba, aztán csodálkozzanak nagyon, ha a majdani menyük/vejük pont ilyen kérdéseket tesz fel, mint ez itt...

2018. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
24%

Te komplett idióta vagy. Miért szerinted társ csak oyan nő lehet aki nem szül gyereket? És a gyerektelen nő meg alapból egy kincs akiért érdemes küzdeni? Honnan ez a korlátoltság?? Jaaa hogy te is egy címeres nagy marha, balek voltál aki csak tenyészhímnek volt alkalmas?? És ez hogyan is jön több millió más család életéhez?

Ez a gusztustalan fröcsögés a gyerekt szült/vagy szülni akaró nőkre egyrészt gusztustalan márészt gyök kettes IQ-ra vall....mondjuk evidens hogy neked csak ennyi jutott :) Aki gyerek nemzés/szülés alapján skatulyáz be EMBEREKET.

A fő kérdés meg igen az volt, de én is kérdeztem tőled valamit: hogy az ilyen fogyatékos egomán óriáscsecsemőnek minek gyerek?? Nem gondolja az ilyen hogy a gyerek nem játék amit kiteszünk a polcra hanem egy ember??

Te meg a jó édes anyucikádba bújhatnál vissza aki a világra sz.ta a gusztustalan gyűlkölködő fajtád.

2018. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
48%

#57, lehet, nem ártana, ha a nagyra nőtt öntudat helyett pontosan olvasnál... t.i. SEHOL se mondtam semmi rosszat általánosítva a gyerekes nőkre...

De ha már így bizalmasan beszélgetünk, benned honnan ez a fene nagy érzelmi túlfűtöttség, ami meggátol a pontos olvasásban is?

2018. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
62%

Onnan hogy kínosan kerülgeted a forró kását és mellé beszélsz. Pont azt ecseteltem az előbb hogy normáliséknál a családban mindenki egyenlő. Nincs olyan hogy 1.2.3. helyezett. Erre te benyögsz egy ilyen klisét hogy az ősmamik akik csaz apát látják a férfiban...most erre mit lehet írni?

A napnál is világosabb hogy felmegy az agyvized az egész gyerek-témától. A választ meg kerülöd hogy akkor miért is kell gyerek? neked vagy bármelyik ilyen babafób embernek?

A világ legtermészetesebb dolga ha valaki nem akar gyereket, akár nő akár férfi. Az is természetes ha valaki kijelenti hogy ő nem szereti a gyerekeket, nincs hozzá türelme és nem fog felnevelni egy emberpalántát sem.

De amint valaki beleeggyezését adja hogy a kis magjainak hála egy gyerek a világra jöjjön az ne pofázzon már utánna arról hogy jééé de hát itt egy 3. fél aki UGYANÚGY SZÁMÍT, és már nem csak ketten vagyunk. Ennyire fogyatékos senki nem lehet.

Elb.sza a gyerek életét aki úgy nől fel hogy az apja utálja meg verseng vele a helyekért, meg elb.sza a nő életét is mert rányomja hogy te innentől kezdve csak egy "ősmami vagy" mert gondoskodni merészelsz a saját gyerekedről. És végül de nem utolsó sorban a saját életét is elb.sza mert egy olyan élete lesz amilyet a háta közepére sem kíván. És persze megszülethetnek az ilyen és ehhez hasonló kérdések.

2018. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
28%

#59, a helyzet az, hogy KEGYED beszél mellé... olvasd már el légyszi hangosan az #52-es idézet első mondatát... nem drága, szerintem IS az a normális, ha egy családban mindenki EGYENLŐEN fontos, és az olyan nőktől kapok bubópestist, akik a gyereküket a társuk ELÉ helyezik.

(ami megjegyzem egy totál abnormális gondolkodás, ami csak és kizárólag az euro-atlanti kultúrkör elmúlt cc. 40 évére jellemző, soha máshol, soha máskor az emberiség történetében... na miért is pont itt csökken a népesség???)

2018. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!