Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
87%
igen. az a gond, hogy ő mindig megakar felelni mindenkinek, meg lássák, hogy ő tipptopp háziasszony, nincs nála kupi, mosatlan...stb... de hát most őszintén. Ez valahol jó, de amikor már annyira mániás a dolog, nem hiszem, hogy egészséges.
2018. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
69%
ja: vásárlásnál is úgy vásárol, hogy mindig mindenből 2-3-4-et, mert hát mi van, ha otthon pont kifogy. Legyen tartalék mindenből. Hát most na....
2018. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Nem bántásból de a,feleséged kényszeresnek tűnik..
2018. márc. 19. 18:18
 44/65 anonim ***** válasza:
56%
na látod. mégis engem fikáztál le, hogy én vagyok csak a szemét, meg az "önző paraszt"
2018. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
91%

Mit értesz csere alatt?


Ez sok dologtól függ.


1.Két ember mennyire passzol össze

2.Mennyivel a megismerkedés előtt kötötték össze az életüket.

3.Hány évesek voltak.

4.Milyen anyagi helyzetűek,mekkora köztük a különbség kereset,"hozomány" téren.


Sokan nagyon fiatalon házasodnak,nem élik ki magukat,sem magukat,sem a leendő partnerüket nem ismerik meg eléggé.

Na,ezek miatt van az,hogy minden 2. vagy 3.(nem tom pontosan) házasság válással végződik.


Persze erre is van pozitív példa,kb 100-ból 1.


Azok,akik idősebbek jöttek össze,már kiélték magukat és tudják mit akarnak az élettől vagy milyen partnerrel tudják elképzelni a hosszú jövőt azok nagyobb eséllyel maradnak együtt.


A monogámia megint egy másik kérdés.

Vannak,akik csak azért feldobják az amúgy jó kapcsolatot,mert nem működik a monogámia.


A legtöbb ember úgy képzeli el a kapcsolatot,hogy majd a másik a tulajdona,mert ahogy egy előttem író is kifejezte ez a "társadalom által" elképzelt norma.

Pszichológiai szempontból abszolút nem egészséges,az biztos.

2018. márc. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%

A takarítómániással rosszabb amúgy együtt élni,mint egy trehánnyal.


Én inkább elvégzem más helyett,de nem akarok diktatúrában élni.

2018. márc. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
89%
#45, a 10 éve házas 3 gyerekes vagyok és 20 voltam, amikor összeházasodtunk... 😉
2018. márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
28%

63%-os most hiába puffogsz, azért van abban valami amit a kérdező magyaráz neked. Én nem azt mondanám hogy a "normális" nő nem mamisodik be és nem éli ki magát a házimunkába, hanem az a nő nem tesz ilyet, akinek van más opció, amiért érdemes élni. Tudod elég elcsépelt de egy nő akkor ragyog, ha van egy férfi mellette aki ragyogtatja, vagy valami hasonló :)

Most hiába kérdezed tőlünk cinikusan hogy akkor mit tegyél,szerinted mi ismerünk téged vagy a feleségedet? Nem, nem ismerünk, meg ahogy az életed sem. De annak mindig oka van ha egy nő elmamaisodik, vagy kényszeresen tisztaságmániás lesz. Én nem hiszek abban hogy valaki csak úgy sitty sutty 180 fokos fordulatot vesz. Ha korábban nem voltak jelei annak hogy kényszeresen tisztaságmániás, akkor kell hogy legyen egy kiváltó ok. De ne tőlünk várd már a választ, és ne is másra vetítsd ki azt ami neked rossz.

Felnőtt emberek vagytok, talán kommunikáljatok.

2018. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
66%
#48, nincs igazad, nem ritkán az első terhesség csinál az addigi jófej, laza lányból elviselhetetlen anyatigris + házisárkány kombót... ezt meg nem látja előre senki... nem véletlen, hogy az első válási csúcs az első gyerek megszületését követő néhány év...
2018. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
25%

Jó most vitázhatunk itt arról hogy mi lehet mi nem lehet, csak épp nincs értelme. A tény akkor is tény marad: akinek számít a párja az tesz érte, és tesz a kapcsolatért. Akinek meg csak egy balek kellett aki gyűrűt húz az ujjára, meg anyucivá teszi az nem. Ilyen is van nem kevés sajnos.

Erről az első gyerek dologoról meg annyit, hogy számos nő él sajnos felnőtt létére álomvilágban, és azt hiszi hogy a gyerekvállalás egy rózsaszín habos babos dolog, és édibédi picibaba. Bele sem gondolna abba mekkora stresszel lemondással tud járni, és bizony még a legfelkészültebb kapcsolatot is próbára teszi, ami nem véletlen senki nem születik szülőnek. Ennek meg ugye a következménye hogy jön a válás meg a csonka családok.

2018. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!