Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
49%

Időpont ma 15:33


Lehet, de nyilván te is azért vagy lecserélhető darab, mert annyit is érsz. Különben nem kérdeznél ilyet. Ha pedig ilyen lennék ott az ajtó lehet menni, senki sem tart vissza senkit. A házassághoz pedig hozzátartozik a magánélet, bár nálad lehet nem. A gyerek alszik. Igen, tőlünk 5 méterre. Majd mellette fogjuk megoldani biztos... Semmit nem tudsz a helyzetünkről, de beleugatsz, miközben te vagy egy kiégett bútordarab.

2018. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nyilván ha az egyik fél passzív, akkor jönnek a szürke napok.

Nálunk a Férjem a fantáziátlan, de ha kitalálok valamit abban benne van. Próbálj olyan programot keresni, ami neki kedvez. Hátha ráérez. 😊

2018. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak gyerekeim,de nem fulladok beléjük,van életem,aki igen ott baj van,a párkapcsolattal is. A takritomániásság meg betegség,ott belül nincs rend azért suviszkolnak folyton ,maguk körül...
2018. márc. 19. 15:37
 24/65 anonim ***** válasza:
66%

A kérdező kommentje:


Nekem is vannak gyerekeim,de nem fulladok beléjük,van életem,aki igen ott baj van,a párkapcsolattal is. A takritomániásság meg betegség,ott belül nincs rend azért suviszkolnak folyton ,maguk körül...


Na akkor hallgatom mi a megoldásod... mert ezekszerint nem én velem van a gond... ugye-ugye... hiába akarok én aktív lenni, ha a párom passzív. Mit kezdjek vele. Lőjjem le?

2018. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
48%
Akkor most mi is kérdés?!
2018. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére nem minden férfi gondolkodik így.

Ez alatt nem azt értem, hogy egy tök kihűlt, szar kapcsolatban kell maradni, hanem azt, hogy ne úgy álljon hozzá a pasas, hogy "anyukám állandó, és hozzá alkalmazkodjon a nőm... ha egy rossz szava van anyura, akkor, még ha más minden rendben is működik, leordítom a fejét vagy rúgom ki a p...ba".


Mondjuk ehhez tudni kell jól párt választani is. Nekem szerencsére (? - nézőpont kérdése) volt tapasztalatom egy anyapiciafiacskája lánygyermekének lenni, és láttam, hogy ez mennyire tönkretette a családot. Nemcsak anyámat, a családot is, mert az ilyen férfinek a gyereke sem lesz olyan fontos, mint anyu. És innentől tudtam, mire figyeljek oda. Ha egy szikráját is láttam volna az anyapicifiaságnak a páromban ismerkedés alatt, repült volna. Ennyi. Okosan választok, ezért nem is kerülök olyan helyzetbe, hogy ezen már feleségként kelljen bőgnöm, hogy a férjem semmibe vesz, mert anyu nekem a szent.

2018. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
64%

"Sajnos pont erről beszéltem!

Megszüli a gyereket,onnantól anyaként funkciónál,és megszűnik nő lenni!! Csak a gyerek, ő a fontos,a pasi meg fogadja el,legyen megértő!"


pontosan így van. Amikor ugye a gyerek kellett, addig jó volt a pasi, amikor már ott a gyerek, akkor már nem kell. Milyen érdekes...

2018. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Beszélj vele első körben,mert ez igy nem fog müködni,ez saját tapasztalat. Vagy engedd ki a frusztráciot házon kivül. :D
2018. márc. 19. 15:41
 29/65 anonim ***** válasza:
79%

24

Cseréld le!

2018. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
52%

63%-os


A feleséged dolgozik? Mellette egyedül vezeti a háztartást? Kiveszed a részed? Ha igen, akkor törődik veled többet vagy mással foglalkozik? Gyerekkel ki foglalkozik többet, ki viszi ide-oda? Nem kötözködésből krédezem, tényleg fontosak ezek a kérdések, ha rá akarsz jönni, hogy mi a baja. Lehet csak túl van terhelve.

2018. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!