Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
82%

Nem. De szerintem nem is így értették.

Láttam a konkrét kérdést és a válaszokat is.

Inkább a kérdező az, aki úgy tesz, mintha anyuka nem is létezne, nem is kéne neki segíteni. És ez esetben anyuka (anyós) semmi rosszat nem tett. Még kedvelik is egymást.

Aki írta, csak arra célzott, hogy azért mégiscsak a párja édesanyjáról van szó, nem egy idegenről.

2018. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
61%
Már a Bibliában is ott van, hogy “a férfi elhagyja apját és anyját, ragaszkodik feleségéhez és így lesznek ketten egy testté”. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ne én (meg a kislányunk) legyek/legyünk a legfobtosabbak a férjem számára. Ugyanígy fordítva is, sosem kerülhet senki elé a szívemben.
2018. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Hát én sok helyen látom h a feleség csak vmi tartozék lábtörlő És a 30 40 pasi Anyukával él párkapcsolatban.. :(
2018. márc. 19. 15:09
 4/65 anonim ***** válasza:
14%

Azért furcsa neked,mert sajnos ez a begyöpösödött felfogásban nevelkedtél,és mai napig ebben nevelik a szűlök a gyerekeket,és már egyre durvábban!

De azért kicsit kéne gondolkozni,mert nem az a boldog ember,aki leél egy nő/férfi mellett 25-50 évet! Mert ez egy baromság,persze így leírva a a nők csöpögnek,hogy jaj ez a férfi mert kitartott melette. Hát ez rohadt nagy tévedés. Csak meg kell kérdezni egy férfit,hogy boldog attól,hogy mondjuk 30 év eltelt az életéből,és közben itt volt melette ez az 1 nő!?

Igenis kell cserélni,mert egyszer élünk!!!

Miért kéne egy nő mellett megöregedni,meghalni!

Jaa mert ez társadalmilag elfogadott,azért?

A gyerek akkor is felnő,ha már nincsenek együtt,ez nem kifogás.

És igen jól teszi aki mer lépni,és nem csak éli a szürke hétköznapokat haláláig,mert ez elvileg így normális!

2018. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Akkor ne hazudjunk monogámiát,és éljünk az elejétől nyitott házasságban. De tudom csak a férfi cserélheti le a nőt,mert ha a nő dönt igy akkor már büdös r.nc,neki nincs joga boldognak lenni,mert ő csak tartozék segédeszköz ágybetét,keltető..
2018. márc. 19. 15:18
 6/65 anonim ***** válasza:
32%

Időpont ma 15:14


Hát valahogy ezzel egyetértek, pedig nős vagyok. És nem azért, de az a nő/feleség/asszony is tehet róla, ha nem nézik semmibe. Nálunk pl azzal kezd a tököm tele lenni, hogy a nejem mániája az állandó házimunka. Mosás, takarítás, vasalás...stb.. hiába mondom, hogy hagyja a pi*ába, nem. Szoktam neki segíteni én is, de hiába. De amikor lenne egy kis szabadidőnk kettőnkre, akkor is mindig kitalál valami mást... Nálunk nincs nagyszülő, hogy pl a gyereket lepasszolhassuk egy hétvégére. Állandóan velünk van, így ritka a magánéletünk. Na most kezdem ezt lassan megunni.

2018. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
90%
Miért feltételezed, hogy egy ember mellett leélni az életed kizárólag szürke hétköznapok mellett lehetséges? Attól még, hogy neked nincs fantáziád, nem vagy kreatív és mástól várod a boldogságot és az izgalmat, még másnak nem muszáj ilyennek lennie.
2018. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
65%
#4 Én is rosszul lennék a gondolattól, hogy a társadalom által előre megírt forgatókönyv szerint éljem az életem. Felnősz, házasodj meg, szülj gyerekeket, aztán szevasz. Az élet ennél sokkal több lehetőséget és kalandot rejt, én komolyan megőrülnék, ha ilyen kiszámíthatóan kéne élnem. Az ilyet nemis nevezném életnek, inkább csak út a halálig...
2018. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
63 gondolom a gyerek nem magától csinálodott meg,arra jo volt a nejed. Jobban is jár ha otthagyod és tisztességes férfit talál,nem önző phaszt.
2018. márc. 19. 15:21
 10/65 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező:


A kérdésedből adódóan gondolom nő vagy, aki megkeseredett. Már megbocsáss, de az mitől önző paraszt, aki szeretne kettesben lenni a SAJÁT feleségével? És most nem csak a sexre gondolok, hanem csak egy vacsorára, mozira, stb... milyen nő az olyan, akinek mindig csak a háztartás az első?

2018. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!