Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség tényleg csak ennyi?

A feleség tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

lecserélhető csere darab.. Egy másik kérdésnél olvastam ledöbbenve h Anyuka az állandó a férfi életében a feleseég barátnő csak lecserélhető cseredarab.

Ezek minek házasodnak nőkkel?


2018. márc. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
83%
Az egy szép baleset amikor összejön az anyuci-függő férfi, meg a babuci-függő nő... az házasságnak házasság (ugye megvolt a szalagos ember meg a 2 tanú, kipipálva), de hogy nem PÁRkapcsolat, nos az ziher...
2018. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
93%
Ne általánosítsunk már! 10 éve vagyunk házasok, 3 lányunk van, nagyszülő 1 db, de dolgozik, folyamatosan itthon vannak a lányok. Én nő maradtam, a férjem pedig férfi, a szex isteni, programunk van sok, imádjuk egymást a mai napig. Senki nem nevettet úgy meg, mint ő, és ez fordítva is így van. Ha valakinek fontos a házastàrsa, az tesz érte, hogy működjön a kapcsolat. 😊
2018. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
50%
27-re A pasi elmegy, ha már nem ő az első: ez világos. Csak az apa képes maradni. De apává válni bizony csak felnőtt lelkű ember képes, és az nem jön csak úgy magától, meg kell érte dolgozni (lélekben, személyiségben).
2018. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
67%

#33, ott kezdődik a betegesség, amikor megszűnik a férfi és a nő, és már CSAK anya meg apa marad. Valljuk be, semmivel se normálisabb a gyerekét fetisizáló nő az anyját fetisizáló férfinél, tekintve, hogy pontosan ugyanazt csinálják, a szülő-gyerek kapcsolatot a párkapcsolat elé helyezik.

Bizony, ha a nő már nem lát férfinek, CSAK apának, onnan lépni kell...

2018. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg Kérdező, szerinted melyik a fontosabb, a szülő-gyermek kapcsolat, vagy a párkapcsolat?
2018. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
Mindkettő ugyan ugy nálunk,vanám arany közép ut is. De ahol a párkapcsolat a fontos a gyerek meg le van szarva, ott nem kell gyerek.
2018. márc. 19. 16:34
 37/65 anonim ***** válasza:
18%
Csak felnőttek házasodjanak!
2018. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező (#36) azt kell megérteni, hogy a két jelenség ugyanaz, a gyerekét istenítő anyukából lesz 20-30 év múlva az az anyós, aki fontosabb lesz a gyereknek, mint a saját párja. Mert a gyerek vagy arra szocializálódik, hogy az első a párkapcsolat, vagy arra, hogy az első a szülő-gyerek kapcsolat.

Nekem egyértelműen a párom az első, mert őt választottam szabad akaratomból, ami felülír mindenféle vérséget. (és szerencsére viszont is). Szóval az én gyerekeimnek nem leszek soha én a fontosabb a párjuknál, és NE IS LEGYEK.

2018. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
88%

"A feleséged dolgozik? Mellette egyedül vezeti a háztartást? Kiveszed a részed? Ha igen, akkor törődik veled többet vagy mással foglalkozik? Gyerekkel ki foglalkozik többet, ki viszi ide-oda? Nem kötözködésből krédezem, tényleg fontosak ezek a kérdések, ha rá akarsz jönni, hogy mi a baja. Lehet csak túl van terhelve."


igen, dolgozik, részmunkaidőben, heti 3 napot, délelőtt. Nem egyedül vezeti mert segítek neki. Járok boltba, porszívózók, ha kell az autókat javítgatom...stb...A gyereket ha éjszakás vagyok én viszem-hozom az iskolába/ból, ha délutános, én viszem, ha délelőttős én hozom. Én elhiszem, hogy lehet sok neki a munka mellett mindennel foglalkozni, de hát én nem várom el, hogy mindig tipptopp legyen minden, meg mindig patyolattisztaság legyen. Túl maximalista, ami már nem jó. Mindig mindennek precíznek kell lenni, mert különben más mit mond. Hát ki a jó francot érdekel?

2018. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, lehet, hogy tényleg pszichológus kellene a feleségednek... a maximalizmus legalább olyan elviselhetetlen, mint a totális igénytelenség...
2018. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!