Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom, de már mindketten új életet kezdtünk, ám nekem nagy lelkiismeret-furdalásom van bizonyos dolgok miatt, amiket ellene vétettem anno, és sosem kértem érte bocsánatot: most megtehetem? Tehát elmennék hozzá, a szemébe néznék, őszintén bocsánatot kérnék, majd távoznék. Hm?
2010. jún. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Most aztán rendesen bebizonyítottad, mekkora egy gyöké.r vagy! pffff. te..tű
2010. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
14.19-nek (13.31 vagyok) ha nekem szántad eme kedves gesztusod, köszönöm és szívből kívánom neked ugyanezt, bü..dös p.araszt....
2010. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Gyerekek, nem maradhatnánk a témánál???? Minek egymást bántani????????
2010. jún. 3. 15:20
 54/58 anonim ***** válasza:
Bocs, én már a témádban kifejtettem a véleményem, még egyszer nem írom, viszont nem hagyhattam szó nélkül a "kedves" válaszadó "jókívánságait".
2010. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Hát, megértem, hogy kiverte a biztosítékot Nálad.
2010. jún. 3. 16:33
 56/58 anonim ***** válasza:
44%
Nah, megint egy ex.kkkva aki nem bír magával és vissza akarja kapni a régi pasiját. Nem kapod vissza. Neki már új párja van és valszeg azért van vele, mert a új párja SOKKAL JOBB, mint te vagy. Le lehet kopni róla.
2010. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen az agyam kimegy az ilyen kis exektől. nem tudom, hogy mit képzeltek? Azt hiszed, hogy akkor feljönnek az emlékek és máris utánad fog futni a hapsi? Ugyan! Mehetsz bocsánatot kérni (100 % ÁLSZENTSÉGBŐL ÉS HÁTSÓSZÁNDÉKBÓL) de ő tojni fog rád, már MÁSSAL,JOBBAL boldog. Te meg csak 1 voltál a sorból.
2010. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Utolsó, 47 százalékos: sajnállak, hogy ismeretlenül is ennyi gyűlölet van Benned. Biztosan sok rossz élmény ért. Remélem, a sebek és tüskék begyógyulnak majd Benned, és akkor biztosan nem terheled a lelkedet a rágalom bűnével. Kívánom, hogy így legyen!
2010. jún. 4. 09:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!