Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom, de már mindketten új életet kezdtünk, ám nekem nagy lelkiismeret-furdalásom van bizonyos dolgok miatt, amiket ellene vétettem anno, és sosem kértem érte bocsánatot: most megtehetem? Tehát elmennék hozzá, a szemébe néznék, őszintén bocsánatot kérnék, majd távoznék. Hm?
2010. jún. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
23%

Képzeld milyen lenne, amikor valaki hiányzik neked, aki meghalt, akit szerettél, akit halottnak könyveltél el, meg is gyászoltál,

kilépne a kriptájából beköszönne hozzád, majd lelépne!

Ezt az ötletet csak a k.rva típus támogatja.

2010. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
63%
szerintem se kéne megtenned. mennyi ideig voltatok együtt? azért neki is nehéz lehetett lezárni a kapcsolatot magában, aztán épphogy sikerül, újra megjelensz? benne is talán régi sebeket tépsz fel, és lehet hogy te is összekavarodsz:S
2010. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
47%
Ha úgy érzed helyesnek, hogy hogy bocsánatot kérsz tőle tedd meg. Az hogy ő hogy fogadja majd, mit indít el benne, egy másik kérdés, de azzal már nem neked, hanem neki kell törődnie. Tedd meg, mert ez évről évre csak rosszabb lesz, és csak emészteni fog belülről.
2010. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
77%

ti hülyék vagytok?

sehol se írja a kérdező h.ő megcsalta volna a párját....és ha igen és emiatt bocsánatot akar kérni?sztem inkább tiszteletreméltó..

idióták

2010. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom a többséghez, mármint, hogy felesleges. Ha lezártátok hagyjátok egymást, főleg ennyi idő után. Felszakítani a régi sebeket senkinek sem jó.

Mellesleg abba belegondoltál már, hogy a férjed mindehez mit szólna?

Képzeld csak el fordított helyzetbe. A férjed keresne fel egy régi szerelmét, nem aggasztana? Mit mondanál? Jól van szivem menj nosztalgiázni, hátha újra rád tör az az érzés. És hipp-hopp akkor meg kezdődnek a családon belüli bonyodalmak. Mind ez persze csak feltételezés, ha esetleg... de nem így kell lennie.

Szóval én így látom

2010. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
38%

Ember hallod ha meg nem csalta meg, (amit kétlek)

akkor mi más tehet belé ekkora lelkifurdalást?

Mi az ami nem várhat örökké, ami nagyobb vagy egyező volumenű bántás, amiért bocsánatot kell kérni??

Talán a régi veszekedésekért menne bocsánatot kérni?

Szerintem a férjével a mostanival valami gáz van, és ha ló nincs jó a szamár is alapon menne az exhez!

Mert ha működne a jelenlegije akkor meg sem fordulna a fejében, én már csak tudom!

Talán a férje kiszeretett a házi sárkányból, és szegénynek kéne valami kis izgalom a gyerekek mellett ülésen kívül.

2010. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell, valószínűleg ő már enélkül is megbocsátott neked és lezárta a dolgot.

De ha neked segítene, és úgy érzed, akkor tudnád te is lezárni, tedd meg. Nem kell drámázni, küldj neki egy e-mailt, hogy rájöttél, hogy hülye voltál és sajnálod. Lehet internetes képeslappal, amin az van, hogy sorry vagy bocs.

2010. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
11:41, semmi közöd nincs ahhoz, mi volt a baj, és nem fogok neked magyarázkodni. A férjem támogat ebben is, mert megtisztulni sosem késő. De gondolom neked ez magas. És tévedsz, mert a férjem számomra a MINDEN, tisztelem és szeretem Őt, soha nem hagynám el. Boldogok vagyunk.
2010. jún. 3. 12:02
 29/58 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el mi történt azzal a másik fióval nem fogunk tudni megérteni
2010. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
29%
Most tértél meg?
2010. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!