Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom, de már mindketten új életet kezdtünk, ám nekem nagy lelkiismeret-furdalásom van bizonyos dolgok miatt, amiket ellene vétettem anno, és sosem kértem érte bocsánatot: most megtehetem? Tehát elmennék hozzá, a szemébe néznék, őszintén bocsánatot kérnék, majd távoznék. Hm?
2010. jún. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt fölöslegesnek tartom. Én anno olyankor akartam ilyen attrakciókba kezdeni, mikor nem tudtam magamba lezárni a dolgot, és mindenáron keresni akartam egy megoldást, hogy mégegyszer beszéljek vele... Mindenáron le akartam zárni a dolgokat. Nos, ha már mindketten lezártátok, akkor azt jelenti, hogy erre semmi szükség. Én nem szeretek megalázkodni...
2010. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
78%

sztem így direktbe ne!!

inkább csak hívd meg egy beszélgetésre,kávéra,kérdezd meg hogy van és a beszélgetés közben mellesleg valld be ezeket a dolgokat,amik nyomasztanak


amúgy sztem jó ötlet.

2010. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Nem megalázkodás, szívből jön. És igen, lehet, hogy nem zártam le, de nem csoda, hiszen nincs bennem béke. Olyan nagy baj lenne megkeresni?
2010. jún. 3. 10:59
 4/58 anonim ***** válasza:
81%
Nem mennék. Olyan színezete lenne, mintha te újra akarnád kezdeni. Ha esetleg ő is így érezne, akkor meg kezdődnének a bonyodalmak. Ennyi évvel az eset után be kell nyelned, hogy szerinte te egy dög vagy, és kész.
2010. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt hasonló szitum,de én úgy döntöttem,hogy ha összehoz vele a sors akkor bocsánatot kérek.(Sajnos már semmit nem tudtam róla...)

És képzeld,egyszer összefutottunk!Bocsánatot kértem.

Szerintem hallgass a lelkiismeretedre.

2010. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
73%

miért hinné azt a másik fél h.újra össze akarna jönni vele?

ezt az elején letisztázhatja a kérdező..

ha ez neked megnyugvás,keresd meg!!

2010. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor fogsz megnyugodni,ha bocsánatot kérsz. Szerintem nyugodtan keresd meg.
2010. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Köszi...szerintem is akkor nyugszom majd meg...4 éve nem láttam, és azóta gyötör...még akkor is, ha ő is vétett ellenem rendesen...na de az az ő dolga.
2010. jún. 3. 11:07
 9/58 A kérdező kommentje:
Remélem, nem látna bennem hátsó szándékot, hiszen férjem, gyerekeim vannak.
2010. jún. 3. 11:08
 10/58 anonim ***** válasza:
26%

Nem kellett volna k*rváskodnod.

Jobb annak a gyereknek nélküled!

Inkább légy boldog, hogy végre nem kell veled mérgeznie magát, minthogy megjátszott álszent bocsánatkéréssel odamész.


http://www.youtube.com/watch?v=4esJMIPQVe8

2010. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!