Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom, de már mindketten új életet kezdtünk, ám nekem nagy lelkiismeret-furdalásom van bizonyos dolgok miatt, amiket ellene vétettem anno, és sosem kértem érte bocsánatot: most megtehetem? Tehát elmennék hozzá, a szemébe néznék, őszintén bocsánatot kérnék, majd távoznék. Hm?
2010. jún. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
35%

Tisztulj meg a templomba, ne az exednél...

Semmi közöm? Akkor minek teszed fel ide a kérdésed ha nincs hozzá közünk?

Általában az idióták a legboldogabbak ez végülis igaz:)

2010. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Bántja a csőröd, mi, hogy nem tudhatod meg, mi volt! De juszt sem írom le, magánügy. Nem ez volt a lényeg, érdekes, a többség így is megértette, és segített, amit ezúton is köszönök. Elgondolkodtattak azok, akik azt írták, hogy ne szakítsak fel sebeket.
2010. jún. 3. 12:11
 33/58 A kérdező kommentje:
Nem, nem most tértem meg.
2010. jún. 3. 12:13
 34/58 anonim ***** válasza:
66%
De annak csak van valami oka, hogy ennyi idő múlva erősödött fel benned a lelkiismeretfurdalás?
2010. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
56%
Mindenesetre én a férjed helyében nem örülnék neki, /nemhogy támogatnám is benne/ hogy mindez ennyi év után jutott eszedbe. Gondolhatnám, hogy még maradtak benned valami féle érzelmek.
2010. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
56%

Mivel pontos okát nem tudjuk, nekem személy szerint ez jön le az egészből. Okkal többre mennénk. De ha nem mondod el nem tudunk többet segíteni, ha neked ennyi elég akkor sok sikert a toábbiakban.

/Egyik ellenző./

2010. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Nem most, csak mostanra lett nagyon rossz. Elegem lett.
2010. jún. 3. 12:26
 38/58 anonim ***** válasza:
66%
igen, én is furcsán fogadnám a férjed helyében, de ha ő melletted áll ebben akkor szerencsés vagy. én csak arra lennék kiváncsi hogy az előző pároddal mennyi ideig voltál együtt? gondolom nem sok mindent befolyásol, itt engem csak a kiváncsiság hajt
2010. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg valamire rá szoktak menni a kapcsolatok, ha szakításhoz vezetnek, egy párkapcsolat nem a udvariaskodás színtere
2010. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk együtt.
2010. jún. 3. 12:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!