Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom, de már mindketten új életet kezdtünk, ám nekem nagy lelkiismeret-furdalásom van bizonyos dolgok miatt, amiket ellene vétettem anno, és sosem kértem érte bocsánatot: most megtehetem? Tehát elmennék hozzá, a szemébe néznék, őszintén bocsánatot kérnék, majd távoznék. Hm?
2010. jún. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
56%

Nem az udvariasság, hanem az udvariaskodás nem elvárható! Van különbség! Egy párkapcsolat arra van, hogy ott tudják leginkább önmagukat adni az emberek. Legtöbbször vagy magától jön valami, vagy sehogy.

Ha te akkor úgy érezted, hogy nem tiszteled az akaratát, akkor az a te érdekeddel ellentétes volt, ha csak nem direkt akartál vele kicseszni, ami még rosszabb...

Ezért így utólag bocsánatot kérni , tök hülyeség...

2010. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
61%
Végszóként én azt mondom, hogy hagyd mostmár őt. Ne keresd fel szándékosan. Ha a sor úgy hozza, hogy össze találkoztok, vagy mittudom én, akkor el mondhatod neki. Majd a sor eldönti mi a szándéka veletek.
2010. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, ez a "nem tiszteltem az akaratát" c. dolog nem valami pontos. Inkább úgy mondanám, hogy nem hagytam meg neki a döntési szabadságot egy kérdésben, folyton rátukmáltam az akaratomat.
2010. jún. 3. 13:01
 44/58 anonim ***** válasza:
59%
Értsd már meg hogy hagyd békén. Erre már semmi szükség. Ez már lassan kezd úgy lejönni, hogy nincs semmi problémád az életedben, és így akarsz magadnak produkálni dolgokat.
2010. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Bocs lehet kicsit erős lett nem akarlak megbántani, de nekem lassan tényleg így jön le.
2010. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Huhh, pedig bőven van más bajom is :-)
2010. jún. 3. 13:15
 47/58 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem azokkal foglalkozz. Nem szabad mindig a múlton rágódni, mert az bizony teljesen megkeseríti az ember életét, ami persze kihatással van a körülötte élőkre is. Tudom nagyon jól, mert én is szoktam néha rágódni dolgokon, de ezeket próbálom minél hamarabb elhesegetni, mert nem szeretnék depresszióba esni. Előttem lebeg, hogy még fiatal vagyok, nekem még gyerekeknek kell életet adjak, és nem szabad beleesni, és rágódni ezeken. Túl kell lépni. Erőt venni magunkon és élni tovább az életet azokkal akik szeretnek minket, akik ott vannak mindig mellettünk és feltétel nélkül megbízhatunk bennük. Ennyi. Gondold át szerintem.

Pusza.

A sok 83%-os

2010. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Ha a lelkednek könnyebbség lenne, tedd meg. Mondjuk ez már olyan eső után köpönyeg, de ha ettől megkönnyebbülsz....
2010. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
58%
ma 11.09 egy idióta! Most nehogy azzal gyere, hogy ítélkezem..... te mi a ló...szt csinálsz?
2010. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó vagyok. Tévedtem, nem csak az az egy az idióta, hanem még sokan.....
2010. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!