Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merünk bocsánatot kérni?

Merünk bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Tedd a szívedre a kezed és mondd meg őszintén. Kértél már bocsánatot a GYEREKEDTŐL?

Ugye minden szülő elvárja, hogy a gyereke egy akármilyen vétség , baki miatt kérjen bocsánatot a szüleitől. Neked már eszedbe jutott, hogy magadtól kérj bocsánatot, mert a lelkiismereted megszólalt?

Ha igen, akkor miért kértél bocsánatot, hány éves gyerektől és utoljára mikor.

Ha nem, akkor miért?


2010. ápr. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőlem kért az anyukám. Ma már felnőtt vagyok. Kicsapongó életmódjáért. Volt miért, de azóta igazán mély a kapcsolatunk. Elnézést, ha nem ilyenre gondoltál.
2010. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó.:-)
2010. ápr. 15. 20:04
 3/7 anonim válasza:
Anyukám sosem kért (attól függetlenül, hogy nagyon jó a kapcsolatunk, az is volt, az is marad), mert ha védtem az igazam, akkor a stílusom miatt "akadt ki" aztán az meg jogos volt, így nem kellett bocsánatot kérni ^^
2010. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amiért egy gyenge pillanatomban megütöttem.

Nagyon kiakasztott, de akkor sem lett volna szabad.

Sírva kértem bocsánatot, aztán könnyes szemekkel ölelkeztünk.

3 és fél éves, nem rég történt.


Nem emlékszem, hogy tőlem bármiért is bocsánatot kért volna az anyukám.

2010. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó: Sírva ölelkezni? Nem túlzás ez? Én templomban szöszmötöltem, 5 évesen, otthon lefogtak és kaptam... Ember lettem.
2010. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért mert kikap valaki, attól lesz ember? Én nem mondom, hogy néha nevelő célzattal meg lehet ütni a gyereket, de nem ettől lesz ember.



De mindegy. És megérdemelted? Templomba voltál, tehát nem csavarogtál. Olyan rossz gyerek nem lehettél.És ezért kaptál maflást?

Érdekes.

2010. ápr. 15. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

20:21-esnek

Szerintem nem túlzás. Egy gyerek nem adhat okot erre, maximum ha a saját életét veszélyezteti. Ő nem tette, csak rossz napon volt túl hisztis.

Sajnálom, hogy a szüleid úgy gondolták, helyes mindenféle csip-csup dolog miatt megütni, és örülök, hogy felnőttél ennek ellenére is, de attól még helytelen.

Mint említettem, indokolt esetben és bizonyos korlátok között nem elitélendő, de ez az eset egyiknek sem felelt meg.

20:19-es

2010. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!