Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Kell bocsánatot kérni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom, de már mindketten új életet kezdtünk, ám nekem nagy lelkiismeret-furdalásom van bizonyos dolgok miatt, amiket ellene vétettem anno, és sosem kértem érte bocsánatot: most megtehetem? Tehát elmennék hozzá, a szemébe néznék, őszintén bocsánatot kérnék, majd távoznék. Hm?
2010. jún. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért ítélkezel? Nem qrválkodtam. "Csupán" nem tartottam tiszteletben az akaratát. A kérdés nem azért íródott, mert ítélkezést várok - elítélem én magam enélkül is. Te ne mérgezd Magad azzal, hogy rágalmazol.
2010. jún. 3. 11:11
 12/58 anonim ***** válasza:
19%

Legyen csak lelkifurdalásod! Ez a te büntetésed! Ha hozzám az exem idejönne hogy

"úú bocsika hogy megcsaltalak, tényleg úgy bánom hogy ellened vétkeztem..."

kiverném a fogait.

2010. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
És Te miért ítélkezel? Nem csaltam meg, nem ez volt a baj.
2010. jún. 3. 11:12
 14/58 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora egy kretén vagy, utolsó!

Ítélkezel, de azt se tudod miért szeretne bocsánatot kérni. Csak megcsalásért lehet lelkiismeret-furdallása valakinek??? Nagy bunkó vagy, hallod-e?

Kedves Kérdező! Szerintem tedd meg, ha ezzel megnyugszol!

2010. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
18%

Ha ez igazából bántana téged, már akkor küldtél volna neki egy képeslapot hogy sajnálom! Nem 4 év után játszanád meg a MADAM csicsolinát!

Ne akarj a vétkeid miatt még a saját fájdalmadon az ő felzaklatásával könnyíteni!

Egy ministráns.

2010. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem itt már nagyon jóvá ezzel semmit nem teszel, hiszen mindketten túlléptetek a dolgon. Csak azért, hogy régi sebeket szakíts fel, ne keresd meg! Majd ha összefuttok egyszer, akkor elmondhatod neki.
2010. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Ministráns??? Legalább ezt ne írtad volna oda. Én csupán a lelki békét keresem, voltam gyónni, ha ez már így téma lett. Nem játszom meg semmit, Te viszont vigyázz, mert az Úr az irgalmas szívet kedveli - gondolom ez nem új.
2010. jún. 3. 11:21
 18/58 anonim ***** válasza:
82%
nem tudom, hogy mit vétettél, de ha olyan dolgot aminek az előszedésével felkavarnád a lelkét neki, akkor jobb ha hagyod. hisz akkor önzőség lenne, hogy a saját lelkifurdalásod miatt őt felkavarod újra nem?
2010. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
43%
Ha a közelben lakna, én is megtenném a helyedben. Amúgy meg nem keresném.
2010. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
32%

az lehet. de nehogymár azzal keresd fel hogy hé, bocsi, hogy anno miket csináltam, de hogy jobb kedved legyen, elárulom hogy van férjem meg gyerekeim! Lekölykeztem, igaz nem nálad, az akkori szerelmemnél, hanem másnál! de ugye azért örülsz? -majd kilépsz az ajtón...ha csak a hátadba nem repül egy bárd vagy húskampó.

TE BETEG VAGY.

2010. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!