Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

szerdán hazudtam apámnak a hol létemről,azaz kicsit máshelyen voltam,amire rájött,és nagy ügyet kerített neki!

Most teljesen megvan sértődve,és nem enged sehová.17éves vagyok! Szinte sosem kértem bocsánatot tőlük,nekem nagyon nehezen megy ez,pont úgy mint hogy nem tudom senkinek mondani hogy szeretlek,kivéve a páromat.Lehet bocsánatot kéne kérnem,de mégis nekem ez nagyon nehéz:s segítsetek!


2010. ápr. 3. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Találj egy nyugott pillanatot és beszéld meg vele.Mond hogy sajnálod és többet nem fodul elő.De aztán betartani!:D Nem lehet örökké sértődött.Amúgy az én pum is ilyen,de mindig meglágyul a szive:P
2010. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez f*sza, énis pont így vagyok/voltam ezzel. Soha se tudtam bocsánatot kérni, ha nem éreztem súlyosnak a dolgot. Ez apámmal is így volt, addig addig halogattam, míg egyik nap hirtelen meghalt. Akkor jöttem rá, hogy akár percenként is bocsánatot kérnék, csak ne így alakult volna, hiszen az egész az én kicsinyességem volt.
2010. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is képtelen vayok kimlondani a "bocsánat" "szeretlek" stb. alap dolgokat

egyszer adódott egy nagy probléma, ami már megtörtént, letagadni se tudtam, egyedüli megoldás a bocsánat kérés lett volna. mégis képtelen voltam kiejteni ezt az egy szót, pedig ha megtettem volna, anyám hamarosan megbocsátott volna.

de nem tettem, 3 hónapig nem beszéltünk egymással, pedig ketten éltünk egy házban. végül is szép lassan elfelejtette a dolgot, és 3 hónap után újra szóba álltunk egymással.


tanulság: rengeteg bonyodalomtól kímélheted meg magad, ha csak egyszerűen odaállsz, és azt mondod: Nem kellett volna ezt tennem, sajnálom apu.

2010. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baromira meg tudlak érteni, én teljesen olyan vagyok mint te, sőt lehet rosszabb is.. makacs és büszke vagyok, nekem sok idő kell, hogy a kedvesemnek is megmondjam, hogy szeretem...

Nálam általában az vált be, ha burkoltan céloztam rá... nem is kellett kimondani, de értették (legalábbis anyám ismert eléggé, és tudta hogy nem visz rá a lélek amúgy)... amikor durvább szituációk voltak, akkor sms-ben intéztem el... de az is rossz érzés volt...

2010. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet nálam is eza burkolt dolog lesz.azt h sajnálom talán könnyebben kitudom mondani,sőt biztos h könnyebben,mer ha belegondolok a páromnak is csak ezt szoktam mondnai nem sűrűn mondom senkinek h bocsánat.

Nálam is nagy baj ez h túl makacs és büszke vagyok...

2010. ápr. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!