Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? A párom azt...

Miért ilyen? A párom azt mondta majd csak akkor vesz el feleségül ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

A helyzet az hogy tényleg van rajtam felesleg ezt bevallom. Zavar is,csak akárhányszor elkezdtem fogyizni mindig olyanokat mondott hogy ,,úgysem fog menni,, és hasonlókat.

Annyira elvagyok keseredve,mert már napi szinten ez megy hogy ezzel piszkál,ha eszek valamit egyből fűz hozzá valamit ha az pl.csak egy alma. ,,dagadjál!,,

Sok mindent kipróbáltam már,de eddig kevés sikerrel.

Már komolyan úgy eszek mostanában,h ne is lássa.

Ti mit gondoltok? Állítása szerint szeret. De szerintem nem így kellene a szeretett emberrel viselkedni. Elszomorodok,mikor látom ismerőseimet h ők eltudták fogadni egymást úgy ahogy vannak. Az esküvőt amúgy nem erőltetem.

köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

10:45 vagyok. Engem a férjem végül elvett, amikor még nem fogytam egy dekát sem. Ő soha nem jönne ilyenekkel, hogy "úgysem tudsz lefogyni".

Szerintem a párod nem is akarja, hogy lefogyj, csak mondott egy lehetetlennek tűnő feltételt.

2010. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod nagyon primitív. Valószínűleg őt is így "motiválták" a szülei. Kérdés, hogy el tudod-e viselni egy életen át a szekírozását, mert lehet, hogy ha lefogysz, akkor is találni fog rajtad kifogásolnivalót. Szerintem csak az agresszióját vezeti le rajtad, igazából nem szeret. Bocs, hogy ezt írom, de szerintem ez van. Ha valaki szeret valakit, akkor nem bántja folyamatosan. Amúgy lefogyni mindenképp érdemes, már csak az egészséged miatt is.És egyébként tényleg van abban valami, hogy minden férfi szép barátnőt szeretne (és minden nő kedves férfit). Mindenesetre tedd meg a magadét, hogy rátalálhass arra, aki igazán szeret. Sok sikert :)
2010. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
mióta a párommal vagyok a boldogságtól igencsak sikerült felszednem egy-két kilót. egyáltalán nem vészes, nem vagyok kövér, sőt, kifejezetten jó az alakom, csak kicsit ellöttyedtem és narancsbőröm is előjött. de apu és a párom mindig "cseszeget" hogy dagi vagyok és mekkora a seggem, mert tudják, hogy ezzel cukkolhatnak. de persze aztán egyből közlik, hogy tiszta hülye vagyok, nagyon jol nézek ki. de a párom is belátja hogy igenis ott a narancsbőr, ha akarom tüntessem el, de ő ezt mégjobban imádja bennem. bizonyára tudja, hogy nem engedném magam ennél rondábban kinézni, így nem parázik...de szeret ahogy vagyok és nem köti feltételekhez...az hogy most nem vesz feleségül az max a korunkból és a helyzetünkből adódik, nem a kilóimból...igaz nem panaszkodok magamra...sok nő nézne ki igy ahogy én...de akkoris jött az a fránya narancsbőr...:D és ettől ugyanúgy...ha nem jobban szeret...
2010. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Szeretnéd hogy majd a gyerekeiddel is így beszéljen?Mert abban biztos lehetsz,hogy így fog.Ha ilyen apát akarsz neki(k) akkor fogyózz és menj hozzá,ha nem,akkor dobd ki.Én kevesebbért is kivágtam pasit.
2010. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!