Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? A párom azt...

Miért ilyen? A párom azt mondta majd csak akkor vesz el feleségül ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

A helyzet az hogy tényleg van rajtam felesleg ezt bevallom. Zavar is,csak akárhányszor elkezdtem fogyizni mindig olyanokat mondott hogy ,,úgysem fog menni,, és hasonlókat.

Annyira elvagyok keseredve,mert már napi szinten ez megy hogy ezzel piszkál,ha eszek valamit egyből fűz hozzá valamit ha az pl.csak egy alma. ,,dagadjál!,,

Sok mindent kipróbáltam már,de eddig kevés sikerrel.

Már komolyan úgy eszek mostanában,h ne is lássa.

Ti mit gondoltok? Állítása szerint szeret. De szerintem nem így kellene a szeretett emberrel viselkedni. Elszomorodok,mikor látom ismerőseimet h ők eltudták fogadni egymást úgy ahogy vannak. Az esküvőt amúgy nem erőltetem.

köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
13%
akkor fogyj le
2010. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Picit vékonyabb voltam mikor összejöttünk, de amikor összeköltöztünk akkor többet főztem,jobb kajákat...és hát na ez lett. Persze van neki is hibája,én sohasem emlegetem neki. Ezt mondtam is neki,de erre azt válaszolta hogy az nem olyan.

Amúgy már gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Voltam nagyon vékony is,de az meg úgy belém ivódott hogy akkor rosszul éreztem magam a bőrömben.

2010. máj. 31. 22:14
 13/44 anonim ***** válasza:
92%
Keress olyan fiút, aki mellett önmagad lehetsz. Aki akkor is szeret, ha gömbölyű vagy, és nem akad ki, ha enni mersz mellette. Miért nyomorítod meg saját magad ennyire, egy ilyen faszi miatt?
2010. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon otromba pasi....nekem is egyik barátnpm exe ilyen volt.....állandóan bunkózott, a csaj sírt, de amikor mondtuk neki hogy hagyja ott azt válaszolta máskor rendes.....kérdem én mit ér ha 10-szer rendes, ha 20-szor paraszt? Így minek együtt lenni, ha folyton megríkat és ráadásul ilyen ocsmány módon teszi? Ezt nem teszi jóvá azzal sem ha 20 perc múlva már kedveskedik...

bátorság és lépj!!

2010. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
27%
Azért ne hibáztassátok már szegény fiút mindenért, hogy ő a legnagyobb tapló. Természetesen , hogy mindenki egy dekoratív párt szeretne maga mellé. Főleg akkor, ha ő egy csinos vékony nőbe szeretett bele, nem egy anyakocába. Most lehet azt mondani, hogy aki szeret valakit az mindenhogy szereti, hát hitegessétek magatokat ezzel. Én nem lennék a férjemmel, ha egy 150 kilós szőke hajú, köpködővé válna, mert úgy szerettem bele, hogy 70 kiló volt hosszú barna hajjal. Nem más valakit akarom magam mellett látni, hanem őt. Ha az elején vékony voltál, akkor jogos a kérése, viszont elég tahóság azzal húzni visszafelé, hogy úgysem fog sikerülni. Biztos ehhez az emberhez akarsz hozzámenni?
2010. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Igazából erre nem tudom a választ. Szeretem meg minden,nehéz azért így...
2010. máj. 31. 22:21
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasinak a stílusa lehet bicskanyitogató....tudniillik meg lehet úgy is mondani ha nem tetszik a kedvese "új formája" hogy "ne haragzdj szívem, imádlak, de nem akarod kicsit visszafogni az evést?" nekem már mondott ilyet a párom és teljesen igaza volt, nem lettem rá mérges, hoszen én is megmondtam neki finoman amikor kicsit elhagyta magát..
2010. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
89%
figyi te meg mondd meg neki hogy csak akkor maradsz vele ha kigyúrja kockásra a hasát és szép izmai lesznek :) mert fogadok egy punnyadt pasi amúgy. a szerelem/szeretet nem súlytól függ. oké ha mondjuk nagyon meghíztál volna és esetleg kedvesen azt mondja fogyj egy picit az még oké. de az hogy kijelenti hogy csak akkor vesz el ha lefogysz, ez szerintem nagyon dúrva. és nem hiszem hogy aki szeret ilyet mondana.
2010. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
90%

En reszemrol kopnyi nyelni nem tudtam, mikor olvastam a kerdest! Szerintem ne maradj egy olyannal, aki nem fogad el ugy, ahogy vagy! Mert o tokeletes?? Ketlem. Es ha gyereket szulsz NEKI, es megereszkedik a melled, ha terhessegi csikod lesz? akkor mi lesz?? Na neeee! Ne becsuld le magad, azert mert van egy kis felesleg rajtad, ettol meg teljes erteku ember vagy es nagyon ertekes, es latszik is, h nala sokkal ertekesebb, mivel TE nem emlegeted fel az o hibait! Rettento durva, hogy ilyen bunko! Mi az, hogy azt mondja, h "dagadjal"? Megis mikor erzed, hogy szeret? mert azt irtad, h valamikor kedves normalis, es erzed, hogy szeret. Szerintem Te mar megszoktad, hogy bunkoznak veled, es amikor a jobbik pofajat mutatja es nem bunko, hanem aranylag normalis, Te azt kedvessegnek veszed...

Szerintem ne ragadj le nala, ezer pasi lehet aki ertekelne, megbecsulne. Mellesleg buta mint a raklap, mert ha nem lenne az, akkor tudna, hogy motivalni nem ugy kell, hogy lehordom a masikat "dagadjal", hanem POZITIV motivacioban a siker... ha azt mondana, hogy "na, mennyire meglatszik, hogy napok ota vacsi helyett almat eszel, gyonyoru vagy"... akkor Te is nagyobb orommel vetned bele magad az alakformalasba, es ami a lenyeg, BOLDOGAN, mert megdicser... Szerintem dobd ki.

26/L

2010. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anyakoca :) Attól azért messze állok.

Akkor sem voltam vékony mikor összejöttünk. Csak kevesebb volt rajtam a túlsúly.

2010. máj. 31. 22:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!