Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? A párom azt...

Miért ilyen? A párom azt mondta majd csak akkor vesz el feleségül ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

A helyzet az hogy tényleg van rajtam felesleg ezt bevallom. Zavar is,csak akárhányszor elkezdtem fogyizni mindig olyanokat mondott hogy ,,úgysem fog menni,, és hasonlókat.

Annyira elvagyok keseredve,mert már napi szinten ez megy hogy ezzel piszkál,ha eszek valamit egyből fűz hozzá valamit ha az pl.csak egy alma. ,,dagadjál!,,

Sok mindent kipróbáltam már,de eddig kevés sikerrel.

Már komolyan úgy eszek mostanában,h ne is lássa.

Ti mit gondoltok? Állítása szerint szeret. De szerintem nem így kellene a szeretett emberrel viselkedni. Elszomorodok,mikor látom ismerőseimet h ők eltudták fogadni egymást úgy ahogy vannak. Az esküvőt amúgy nem erőltetem.

köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
nem szeret... ha jót akarsz magadnak, soha a büdös életbe nem mész hozzá...sőt...minél hamarabb szélnek ereszted, és keresel valaki olyat, aki ÚGY szeret, ahogy vagy...és nem feltételekhez köti a szeretetét...
2010. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, akkor kezd fogyózni, ha Téged zavar a súlyfelesleg. Önmagadnak akarj megfelelni. Van egy barátnőm, kb nála ugyanez votl a szitu, csak nekik már közös gyerekük is volt akkor. A barátnőm lefogyott, szerintem életében először érezte magát magabiztosnak, és hittel el, hogy tényleg jól néz ki. A következőlépés az önbizalom eljövetele után az volt, hogy lecserélte azt a szánalmas bunkó férjét, aki azóta sem érti, hogy mi történt..
2010. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolog már, hogy feltételekhez köti a szeretetét?! Szerintem ez nagyon nem egyenrangú kapcsolat. Lehetséges, hogy Te jobban szereted őt, mint ő Téged, ezért gondolja azt, hogy megengedhet magának ilyen megjegyzéseket?

Én sem erőltetném az esküvőt a helyedben.

Ha gondolod, mutasd meg neki ezt a linket, hogyan vélekednek róla az emberek.

2010. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
nekem a pasim mondta egyszer egy szórakozóhelyre menet, hogy szerinte egy nőnek 50 kilónak kell lennie. nos én 167 és 58kg voltam, formás szép mellekkel és fenékkel, vékony derékkal. akkor is és azóta is. amikor ez elhanguzott azonnal felszálltam a legközelebbi buszra otthagytam és kidobáltam a 10 db jogobella joghurtját amit nekem vett csak úgy repült utána.
2010. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
68%

Rajtam is van felesleg a párom így szeret ahogy elfogad.

Mondogatja h fogyak le, elkezdtem futni azóta azzal cseszeget h nem így kell.

De azt egyszer csak kibökte h nem kell fogyni csak ha én is akarom mert úgy szeret ahogy vagyok

2010. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Tapló.Lapát.

Én tíz kilót híztam mióta megszületett a gyerek.A párom testépítő(szálkás, mint egy kárászraj:)

Én nem tudok lefogyni...még.Lassan megy nagyon és még soha nem volt ilyen nehéz.

Néha tréfásan "békön"-nek hív, de támogat, segít és így is szeret.Ő karcsún ismert meg és ezt szeretné viszontlátni, de megérti, hogy nem olyan egyszerű...

2010. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a férjem anno azt mondta, hogy fogyjak le 2 kilót, és akkor elvesz. Azt mondtam neki, hogy ez nem így működik. Azóta már szültem egy gyereket is, és 6 kilóval vagyok kevesebb. Neki azóta is sekélyes a gondolkodása, én meg elviselem.
2010. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
69%

mondd neki,hogy ahány centivel ő megnöveszti a farkát,te annyi kilót leadsz...


de amugy dobd a francba,ez nem feltétel nélküli szeretet

2010. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szedd össze magad, fogyj le, mozogj és miután még csinosabb lettél, szopasd meg úgy, hogy belegebedjen, és keress mást!

Ez tuti tetszene, nekem mindig bejött, rögtön megtanultak normálisan beszélni:)

2010. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
81%

"mondd neki,hogy ahány centivel ő megnöveszti a farkát,te annyi kilót leadsz... "


Ez egy remek duma :D És kb. érezheti mit tesz veled a beszólásaival. Nem tisztel téged, így nem szabadna hozzámenned.

Vagy csak próbálja felvenni a motiváló "kemény edző" szerepet, hogy segítsen tartani magad a diétádhoz? Nem tudom.

2010. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!