Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? A párom azt...

Miért ilyen? A párom azt mondta majd csak akkor vesz el feleségül ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

A helyzet az hogy tényleg van rajtam felesleg ezt bevallom. Zavar is,csak akárhányszor elkezdtem fogyizni mindig olyanokat mondott hogy ,,úgysem fog menni,, és hasonlókat.

Annyira elvagyok keseredve,mert már napi szinten ez megy hogy ezzel piszkál,ha eszek valamit egyből fűz hozzá valamit ha az pl.csak egy alma. ,,dagadjál!,,

Sok mindent kipróbáltam már,de eddig kevés sikerrel.

Már komolyan úgy eszek mostanában,h ne is lássa.

Ti mit gondoltok? Állítása szerint szeret. De szerintem nem így kellene a szeretett emberrel viselkedni. Elszomorodok,mikor látom ismerőseimet h ők eltudták fogadni egymást úgy ahogy vannak. Az esküvőt amúgy nem erőltetem.

köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
ne haragudj , hogy ezt mondom de aki így viselkedik veled az nem szeret.ha vékony nő kell neki keressen! mióta vagytok együtt?
2010. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
a pasi nem szeret igazán. felejtsd is el szerintem. aki ezt így kiköti attól sok jót ne várj. és mi lenne ha terhes lennél és utána maradna rajtad valamennyi felesleg? akkor meg elválna? felejtős.
2010. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, keressen vékonyabbat ha az kell neki! Közben nyisd az ajtót és mutasd neki az utat! Lehet menni! Én ezt tenném. Bunkó, nem szeret.
2010. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%

És te még együtt vagy vele??

Ez nem szép tőle.Ha úgy érzi is,hogy fogynod kéne,akkor az is lehetne normálisan a tudomásodra hozni..

Az utóbbi 1 évben én is híztam,és én is fogyózni akarok..Az én párom is mondta,hogy bizony van rajtam egy kis felesleg,de nem bántóan..Amikor megkérdeztem,hogy nagyon zavarja-e,akkor mosolyogva mondta,hogy ő neki így is tetszik,csak én szoktam mondani,hogy túl sok kiló van rajtam..Nem sért meg,és soha nem aláz meg..

Téged a barátod folyamatosan megaláz!

Én már rég otthagynám,ha ennyire bántana..

2010. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%

de pénz az van mi?

Úgy vágnám szájon és kivágnám mint a taknyot.

2010. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Már négy éve. Tesóm is ezt mondta. De néha olyan normálisan tud viselkedni,akkor látom is hogy szeret. De ilyenkor meg sírva fakadok.most hétvégét is végig bőgtem,pedig nem vagyok sírós fajta.
2010. máj. 31. 22:07
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Kőbunkó a pasid! Hú de elküldeném a helyedben. Mond meg neki keressen egy tűt, és ha talál olyat aki annak a fokán átfér, hát azt vegye el feleségül, ne téged. Oszd ki jól és mehet!
2010. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%

Volt egyszer egy csoport béka, akik versenyezni akartak.

Egy nagyon magas toronyba akartak feljutni.

Sok néző gyűlt össze, hogy figyeljék a versenyt és bíztassák a békákat.

Elkezdődött a verseny...

De...

A nézők közül senki nem hitt abban, hogy egy békának is sikerülni fog feljutni a torony csúcsára.

Ilyeneket mondogattak:

"Oh, de fárasztó!!!

Sosem fognak feljutni!"

Vagy:

"Semmiképp nem sikerülhet, a torony túl magas!"

A békák kezdtek lemaradozni...

...egyetlenegy kivételével aki élénken kapaszkodott felfele...

A nézők kiabáltak:

"Ez túl fárasztó! Senki sem fog feljutni!"

Egyre több béka gondolta meg magát és fordult vissza...

...Csak az az egy haladt tovább kitartóan...

Egyáltalán nem akarta feladni!

Végül mindenikük feladta, azt az egy békát kivéve, aki hatalmas ambicióval és kitartással egyedül jutott fel a torony csúcsára!

Ezután a többi béka és a nézők is meg akarták tudni, hogyan sikerült neki az, amit mindannyian lehetetlennek hittek.

Egy néző odament a békához és megkérdezte, hogyan volt annyi ereje hogy feljusson a csúcsra.

Ekkor derült ki, hogy...

A győztes béka SÜKET volt !!!


Ezek után Te jössz!

2010. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
71%
Amikor összejöttetek, akkor vékonyabb voltál? Mert akkor talán valamennyire jogosan várja el, hogy azt a nőt kapja vissza, akit megismert. De ha már akkor is duci voltál, akkor nem kellene ilyennek lennie. Ő amúgy tökéletes? Neki hogy esne, ha állandóan felemlegetnéd a hibáit?
2010. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Milyen pénz?ezt hogy érted?
2010. máj. 31. 22:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!