Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? A párom azt...

Miért ilyen? A párom azt mondta majd csak akkor vesz el feleségül ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

A helyzet az hogy tényleg van rajtam felesleg ezt bevallom. Zavar is,csak akárhányszor elkezdtem fogyizni mindig olyanokat mondott hogy ,,úgysem fog menni,, és hasonlókat.

Annyira elvagyok keseredve,mert már napi szinten ez megy hogy ezzel piszkál,ha eszek valamit egyből fűz hozzá valamit ha az pl.csak egy alma. ,,dagadjál!,,

Sok mindent kipróbáltam már,de eddig kevés sikerrel.

Már komolyan úgy eszek mostanában,h ne is lássa.

Ti mit gondoltok? Állítása szerint szeret. De szerintem nem így kellene a szeretett emberrel viselkedni. Elszomorodok,mikor látom ismerőseimet h ők eltudták fogadni egymást úgy ahogy vannak. Az esküvőt amúgy nem erőltetem.

köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
73%

Az utolsónak:Az élet és vele együtt minden folyton válltozik...nem várhatod el valakitől,hogy ugyan úgy nézzen ki mint 5 évvel ezelőtt!Ha ez így lenne akkor minden házasság válással végződne!Gondolj csak bele!Amikor összeházasodik két ember még fiatalok,szépek,vidámak...teli tervekkel,energiával,stb...idősebb korukra meg váljanak el,mert nem ilyen volt az asszony amikor megismertem???!!

Vagy egy baba érkezése után,esetleg betegség miatt hagyja el a társát a férj,mert válltozik a nő??-aranyom 15 éve a 3 gyerek születése előtt nem lógott ennyire a melled!!

ez nem így működik!

ez a pasi egy tulok/már bocs!/Ha te egy értelmes,okos lánynak tartod magad akkor nem maradsz együtt egy ilyen emberrel!Legyen több önbizalmad!Ha téged nem zavar,hogy híztál és az egészségedet sem,ráadásul boldog is vagy így akkor ne fogyózz csak azért,hogy egy ilyen primitív embernek megfelelj!Lesz olyan akinek így tetszel majd!Nem mindenki szereti az anorexiás lányokat!

Ha te sem érzed jól magad így a bőrödban,akkor meg kezdj el diétázni,de ne miatta!Csak magad miatt!És mikor elérted amit szerettél

volna /azt a súlyt amire vágytál/akkor több önbizalommal keress egy olyan srácot a ki igazán szeret!Ennek meg majd rakd ki a szűrét,ha addig másként nem megy!!

2010. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
92%
Dobd ki azt a faszt.
2010. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi!

Amikor elkezdtem írni még nem te voltál az utolsó...akkor még csak egy oldal volt betelve....de ciki!!!!!:S

2010. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyen szavakat írok,akkor letiltanak...először csak figyelmeztetnek...hogy csinálod???És a: S. u .ty. e .r .á. k . szót nem írhattam ki!!!!
2010. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
22.25 vagyok. nem tudom hogy csinaltam. engem is figyelmeztetni szoktak de most vhogy elmaradt. majd biztos torlik v nem tudom. de akkor is dobja ki azt a faszt.
2010. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menj hozzá, ha megduplázza a fizetését.
2010. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
89%

Az, aki szavakkal bántja a másik embert, az nem szereti, csak saját magát. A szavaival minden alkalommal megaláz téged, és ezt neked nem kötelező elviselni!!!


Ő talán tökéletes? Nincsenek tökéletes emberek, és a szerelem éppen arról szól, hogy a másikat olyannak szeretjük, amilyen. Vékonynak, kövérnek, nagyorrúnak, szeplősnek, karikalábúnak, stb.


Ha feleségül mész hozzá, és majd gyerekeid lesznek, akkor is óhatatlanul rád fog szaladni jópár kiló a terhesség után. Akkor is koplalsz majd, hogy megfelelj őtökéletességének? És mi lesz, ha öregedni kezdesz? Elküld majd plasztikai műtétekre? Vagy hogyan képzeli ezt az egészet?


Menekülj, és ha eszed van, ne is gondolkodj esküvőn egy ilyen ember oldalán! Ha pedig fogyni szeretnél, azt magad miatt tedd! Azonban ne felejtsd el, nem vagyunk egyformák. Van, aki bármennyit koplal, sosem lesz manökendeszka.


Ha az önbizalmad rendben van, akkor duciként is lehetsz szép, és szexi. Csak egy olyan férfi kell, aki úgy szeret, amilyen vagy. Ne felejtsd el az örök igazságot: a nő attól szép, ha szeretik!

2010. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
sorrend: hagyd ott! és utána fogyj le, ha szeretnél és keress új párt magadnak. én már az első beszólásánál megtanítottam volna repülni. milyen nő vagy te hogy hagyod hogy így bánjanak veled. a szerelem nem csupán elfogadása a másiknak, testi vonzódás is. és ő már nem vonzódik ezek szerint.
2010. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

nemkell tul sok tulsuly az ilyen mondathoz mint amit a kérdezőnek mondtam...


170 centihez 50 kerek kiló vagyok,és egy nemtul kedves exem még ezt is soknak tartotta...2 hetes "kapcsolat",közölte,hogy majd ha lefogytam (itt pislogtam,hogy vegyek-e neki szemüveget),akkor mehetünk utcára kézenfogva sétálni...olyan szépen repült,hogy a diszkoszvetők irigyelték volna...


vannak ilyen pasik,rövid uton dobni kell őket,és nem az időt pazarolni rájuk...

22/N

2010. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! Ha már most ezt mondja, mi lesz ha majd jön a baba? Az pedig tényleg hízással jár...

Ha nem fogad el ilyennek, amilyen vagy, tedd ki a szűrét!

2010. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!