Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már élősködés vagy csak én...

Ez már élősködés vagy csak én érzem igy?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok,diákként dolgozok mikor mit,lakást bérlek,fizum nagy része erre megy el.A párom dolgozik,anyukájáékkal lakik,jól keres,haza nem ad semmit.Egyre többet van nálam,amit eleinte szerettem is,imádok vele lenni...de...mindig van de...egyszerűen nem fogja fel,hogy anyagilag én ezt nem engedhetem meg magamnak,ezt főzzek neki,azt csináljuk reggelire,vagy ha ő főz akkor hozzávalókat találja meg mindig a hűtőbe,innivaló heti 3 karton fogy el (magamnak havi 1 karton elég),és elvárja,hogy ezt én fizessen.Mikor mondom,hogy ha jön fel,akkor legyen szives boltba bemenni,és hozni legalább innivalót,neki kocsival egyszerűbb mint nekem tömegközlekedve,vagy vacsihoz 1-2 hiányzó hozzávalót,mindig vagy elfelejti,vagy "nincs nála pénz,ő meg kártyával nem fizet",vagy "jó a spagetti most sajt nélkül is,majd főzök teát,nemkell innivalót felhozni,és hasonlók.

Már én érzem magam rosszul ha mondom,bár nem hatja meg...

Kezdem unni.

Vélemény?


2010. máj. 30. 15:32
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

fejlemény:

vacsit nem főzök,rendelünk,mindenki fizeti a magáét (én igy főzelékkel kijövök 350ből,ő meg húsos akármis kaját rendel 1500ért,és huzza a száját)


most bezzeg felajánlotta hogy fizessük felesbe...de csendbemaradt mikor viccesen megjegyeztem hogy smicig,és nem felezünk,fizeti mindenki a sajátját....

2010. máj. 31. 15:40
 32/58 A kérdező kommentje:
*smucig
2010. máj. 31. 15:41
 33/58 anonim ***** válasza:
72%
van bőr a képén ....
2010. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

duzzogott egy sort,hogy de ne már,nem is szeretem őt biztos...


szépen megint elmagyaráztam,hogy akkorse fogok többet keresni egy darabig ha ennél 1000x jobban szeretném őt,vagy hajlandó ő is bevásárolni néha,vagy megeszi a kevésbé drága kaját is heti 1-2x,többi alkalommal meg eszik otthon


de mint a kiselefánt,reggelre ugy elfelejtette ahogy van,megint duzzogott hogy miért nincs elvivős reggelije (alattunk van bolt,fél percébe kerül reggelit venni frissen,és melóban is tud)

2010. jún. 2. 08:21
 35/58 anonim ***** válasza:
81%
ááá ne haragudj meg de szerintem szabadulj meg ettől a palitól. A volt vőlegényem ugyan ezt csinálta velem. Anyuciék vállalkozók, plusz ő is sz@rrá kereste magát, én meg csóróskodtam az albérletbe számlák, kaja...stb. és ha elmentünk valahova elvárta, hogy én fizessek (nem 1x hanem nagyon sokszor), mert neki nincs pénze. Én marha meg hogy ne otthon üljünk egyfolytában simán fizettem mindent. Aztán volt hogy véletlen a zsebéből az 5 ezrest szedte elő nem a papírzsepit. Teljes bukó. Életem nagy szerencséje, hogy megszabadultam tőle.
2010. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
56%

Hú, hát, ha nagyon szereted, akkor próbálj meg vele olyan érthetően beszélni, mint egy óvodással. A férfiak, tapasztalatom szerint, nem értenek a jelzésekből, utalásokból.

Teljesen egyértelműen mondd meg neki, mi a szitu.

Ha úgy nem érti meg, akkor soha nem is fogja, kibekkeli, amíg többet keresel, és egy életen át eltarthatod.

2010. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

ovodás szinten magyaráztam (öcsém kicsi,neki eltudtam magyarázni,hogy miért nem kaphat drága ajándékokat,meg minden nap amit megkiván,ő megértette)


nem keresek többet mint ő,nekem fizetés+ösztöndij+szociális támogatás együtt 100ezer körül,ő meg fixen 150,plussz ha elvállal bármit az is pénz...

csak nekem alapból 50 albérlet,bérletek,suli,és még nem ettem,vettem semmit

neki csak benzin és cigi



nagyon nem tudom mit kellene


nagyon szeretem,ő is szeret a maga módján,de ez...kiboritó

2010. jún. 2. 09:46
 38/58 anonim ***** válasza:
80%

Úristen ez durva....


Ne haragudj,nem olvastam el az összes hozzászólást,de nagyon szánalmas ez a f@szi,te meg hagysz magadból hülyét csinálni. Rendeltek kaját és akkor nem fizeti ki neked a 350Ft-os főzeléket? Nevetséges...

Ez egyértelmű alap dolog nálam,pedig nem vagyok gazdag,extrajólelkű vagy mittudomén... Csak átlagos normális férfi


Komolyan megint arra jutok,hogy nem értem a nőket... :) Miért nem dobod ki a p_csába?! 29/F

2010. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
sosem vártam pasitól hogy bármit kifizessen nekem,eddigi összes pasinál ez működött is,felesbe vagy hol az egyik hol a másik fizetett,(csak azoknak egyéb nem elnézhető dolgaik voltak mint pl más lány,drog,vagy egyszerűen hülye volt)...most meg egyébként tökéletes pasi,ezzel a "hibával"
2010. jún. 2. 10:08
 40/58 anonim ***** válasza:
85%

hú, hát 150 ezres fizu, úgy, hogy otthon él, hát az elég krőzusi helyzet. sztem én nem bírnám elviselni, hogy ennyire smucig. És még az 1500+350 ft-os kajáért is úgy akarta, hogy fizessetek, hogy felesbe, tehát te fizesd az övének majdnem a felét? De gáz.

Ha milliárdos lennék, akkor sem szeretnék pasit kitartani, és nem azért, mert irigy vagyok.

2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!