Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pici gondom. Párom...

Van egy pici gondom. Párom gyereket akar én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször átbeszéltük, de ő rám hagyja, mondván majd megváltozik a véleményem, ha terhes leszek. De nem lenne hozzá türelmem. Van egy kutyám, 2 hete van nálam, és hozzá nincs türelmem, akkor egy gyerekhez. Teljesen kétségbeesek ha erre gondolok, de párom nagyon akarja. Nagyon szeretem őt, nem akarom elhagyni. De annyira félek, hogy csak egymás idejét raboljuk. Emiatt a szex sem működik már köztünk. Vélemények?
2010. máj. 22. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, hogy beleszólok, de az totál jogos, hogy a gyerektől elájulós, hasukkal beszélgetős kismamák és anyukák tényleg kiállhatatlanok...meg akik követelik 5 hetes terhesen, hogy add át nekik a helyed a buszon, mintha a terhesség egy halálos betegség lenne és még sorolhatnám...ez tényleg elviselhetetlen.
2010. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
56%

Tegnapi 17:00 és 18:18-nak:


Igazatok van. Tényleg, irtó szánalmasak vagyunk, mi, anyukák, hogy többnek merészeljük érezni mindazt, ami velünk történik, mint egyszerű fajfenntartásnak. Valóban, sokkal jobb lenne, ha értelmesebb dolgokkal töltenénk az időnket, tenyészthetnénk például veszélyes kutyákat, hogy ezzel is küzdjünk a szörnyű túlnépesedés ellen, esetleg taníthatnánk állatokat kézen állni. Közben pedig bőszen köpködhetnénk mi is a nagyképű anyákra, akik gyereket sétáltatnak kutya helyett, és még csak nem is szégyellik magukat emiatt a torz hobbi miatt... A hasunkat is csak azért növesszük, hogy így szerezzünk magunknak helyet a buszon. Akkora marhák vagyunk, hogy képesek vagyunk hónapokig a hasunkon, meg a derekunkon cipelni 10-15 kilókat egyetlen nyomorult helyért, amit a szegény, fáradt honfitársainktól veszünk el...


Mekkora szánalmas nyomorultak vagyunk! Hiszen mi is lehetnénk modern, "önmegvalósító" nők, de neeem, mi inkább cserélgetjük a büdös pelenkát, kölköt nevelünk, mint az állatok. De ez még semmi! Nem elég, hogy valami torz hagyomány miatt a szegény földi halandó ülőhelyét lopkodjuk a buszon (akinek miattunk kell magát süketnek és vaknak tettetni egész úton, hogy szomorodnánk meg, hogy pont az ő buszára kellett szállnunk), de még azt is merjük állítani, hogy amit csinálunk, az minket boldoggá tesz, és ajánlgatjuk másnak is a perverziónkat! Sőt! Képesek vagyunk megsimogatni a pocakunkat, pedig abban csak egy kis élősködő lakik, akivel aztán csak a gond lesz egy életen át! Fúj!


Gyerünk, emberek, ezt nem tűrhetitek! Alapítsátok meg gyorsan az anyagyűlölők klubját, és harcoljatok a jogaitokért! Harcoljatok az olyanok ellen, mint én, hiszen én vérig sértem a lelketeket az által, hogy létezem, és nem vagyok képes befogni a szám, pedig csak egy nyomorult, fajfenntartó anyuka vagyok, és nincs bennem semmi különös. Hogy is merek én olyat állítani, hogy az anyaságtól az ember élete gyökeresen, és MINDIG pozitív irányba változik?! Hogy is merem azt mondani, hogy gyereket nevelni a legszebb dolog a világon?! Hiszen ezzel mélyen megsértem azt, aki nem akar gyereket!!!


Hát tudjátok mit? Nagyon tanulságos volt ez a vita (már ha annak lehet nevezni). Gondolom, szeretitek az anyátokat. Egy biztos. Nem érdemeltétek meg, hogy életet kapjatok tőle.

2010. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2010. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Ha te mondod legyen úgy nekem eszembe sem jutottak ezek. Mi van berúgtál vagy mi hogy ilyeneket beszélsz? Ez a szánalmas ahogy kiforgatod a szavaim! És annak ellenére hogy nem nézel le mégis mindegy egyes mondatodba az állataim csempészed lenézéssel mikor én kb egy mondatra említettem meg őket előtted. De te vagy az aki elfogadsz mindent. Ám legyen úgy ahohgy írtad. Ha ez a kívánságod. :)

Azárt mondd már meg te hány boldog családot látsz ahol olyan jó lett a nőnek a szüléstől? :) Mert én nem sokat! Itt az oldalon is kb minden második kérdés erről szól, szóval nem mondanám hogy csak a ritka eseteket emelem ki és nagy általánosságban igaz... Te bajod ha ilyen idegbeteg módon véded azt ami nem is igaz. Magad nézed le ezzel. :) Pont az ilyen anyukákról beszéltem akik nem képesek elolvasni amit írok csak azt amiből az ő igazuk látszik és a többit meg hozzákreálják. Mindegy mit mond valaki. Ha meglátják egy mondtadban azt hogy "nem" akar" és "gyerek" akkor az már értelmeset nem is mondhat!

Én vagyok az aki szemét és nem fogad el érdekes módon mégis te a szent és ó anya (mert hogy attól mindenki jobb lesz) kvázi azt kívánod bár dögöltem volna meg csak mert máshogy gondolok valamit de neked ugye szabad. :) Érdekes módja a normálisságnak. :) Ezért sem lesz gyerekem. Mert inkább meghalok mint hogy ilyen logikátlan, hárpia szintre süllyedjek le!

Amúgy a kutyás részbe pont ma írt egy anyuka hogy a 4 éves kisgyereke megfojtotta a kiskutyájukat amikor elment 1 percre előlük. :) Hát nem édes? <3 De hát gondolom a szent gyereknek még ezt is szabad. :)

2010. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

00:27:


A szavakat éppen te forgatod úgy, ahogy érteni akarod. Én próbáltam értelmesen kommunikálni veled, de mindenből csak azt olvasod ki, amit te ki akarsz olvasni. Belefáradtam. Mindenki elolvashatja a vitánkat, és azt szűr le belőle, amit akar. Egy biztos. Vannak, akiknek nem kell ahhoz gyereket szülni, hogy hárpiává váljanak, mert az egyéniségük része...


Tudod, a szülő hibája az, ha a gyerek bántja a háziállatokat. Érdekes, az én fiam sosem ártott a kismacskáknak, mert megtanítottam neki, hogyan kell bánni az állatokkal, és nem is hagyom velük egyedül. A kicsikkel is tud bánni, meg azokkal is, akik nagyobbak, mint ő. Az persze téged nem zavar, hogy kutya is támadott már meg gyereket, és szerintem jóval többször, mint fordítva... Az neked nem fáj, hiszen azok "csak" gyerekek. De persze ez is a gazda felelőssége. Én nem támadtalak téged azért, hogy veszélyes kutyákat szabadítasz a világra, te viszont megint idehozol egy extrém esetet, és elvárod, hogy szörnyülködjünk felette... Itt a különbség köztünk.


A magam részéről a továbbiakban nem érdekelsz. Bármit írhatok, a legbeszédesebben a saját irományaid beszélnek rólad. "Kiegyensúlyozott, boldog gyermektelen..." Megspékelve némi üldözési mániával, és szövegértési gondokkal.

2010. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Leszállnál végre az állataimról? Semmit nem tudsz a kutyáimról. Ezzel csak azt akarod elérni hogy aki olvassa azt higyje hogy én állandóan róluk beszélek meg magasabbra emelem a gyerekeiknél... Pedig ez nem igaz.

Te forgatod ki a szavaim, mint hogy már veszééélyes kutyákról beszélsz akiket a világra szabadítok, ó jaj mikor ilyet senki nem mondott! HOL OLVASTAD TE EZT? Annyit mondtam az én kutyáim nem fogadnak el mást mert ilyen A FAJTÁJUK, jellegzetesség. Nincs olyan hogy veszélyes kutya. Akikre szerintem te gondolsz azok a harci kutyák. Csak tudod az a baj hogy a pont akiket harci kutyáknak hívnak a legbarátságosabb állatok, imádják az embert, gyereket... Veszélyes kutya akkor lesz ha a gazdája rosszul csinál valamit. Így hát veszélyes egy csivava is lehet.

Persze a kutya is támadott már meg ember, csakhogy 1, azért nem ő a hibás hanem a gazdája 2, ő nem tudja hogy ez baj, ellenben egy 4 éves gyerek tudhatná, legalábbis én teljesen tisztában voltam ezzel 4 évesen pedig nem vagyok zseni.

Szánalmas vagy, többet tényleg nem tudok mondani. Minden félét kitalálsz csak hogy neked legyen igazad és ráadásul az ártatlan állataimmal támadsz akikről mint megint mondom egyetlen mondatot ejtettem ebben a kérdésben és te hozod fel őket folyton hogy rosszabb képet alakíts ki rólam! Én vagyok a normális meg a rossz, mégis te akadsz ki és írsz össze mindenféle butaságot, fél oldalnyi felkiáltójeles zagyvaságot! Hajrá továbbra is! :) Ha találkozol egy gyerektelennel vagy egy kutyással akinek a kutyája nem imádja a gyereked akkor köpd szembe! Ettől nő az anyák dicsősége! :)

2010. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!