Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pici gondom. Párom...

Van egy pici gondom. Párom gyereket akar én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször átbeszéltük, de ő rám hagyja, mondván majd megváltozik a véleményem, ha terhes leszek. De nem lenne hozzá türelmem. Van egy kutyám, 2 hete van nálam, és hozzá nincs türelmem, akkor egy gyerekhez. Teljesen kétségbeesek ha erre gondolok, de párom nagyon akarja. Nagyon szeretem őt, nem akarom elhagyni. De annyira félek, hogy csak egymás idejét raboljuk. Emiatt a szex sem működik már köztünk. Vélemények?
2010. máj. 22. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Na igen ettől is félek. Mi van ha bevállalom, de mégsem jön meg az a bizonyos anyai ösztön?
2010. máj. 22. 20:05
 22/76 anonim ***** válasza:
67%
Sztem meg az a rossz beidegződés, hogy 20-on évesen kell szülni. Annak is meg vannak a kockázatai. Ezer olyan ismerősöm van aki 20-as éveiben szült, aztán most jött rá, hogy még élhetett volna...
2010. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
34%
Nem, ez a hülyeség. Ne haragudj, aki képtelen felnőtt fejjel egy felelős döntést meghozni, az soha nem lesz elég érett a gyereknevelésre. Egyáltalán mi az, hogy élhetett volna? Ott van a legszebb fiatal időszak, ott bőven lehet élni. Egészségügyileg ezerszer kockázatosabb a 30 feletti szülés, és az anya gyermek kapcsolat is sokkal nagyobb esélyjel lesz szar, ha magas a korkülönbség a szülők és a gyerek között, mintha 20-25 év.
2010. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
36%
A hormonok nem ősztinék, csak a természet rendezte őket így, hogy biztosítsa lesz aki felneveli a gyereket és nem hal ki a faj. Az igazi szeretethez nem kellenek hormonok. Nagy butaság azt mondani hogy nyugodtan essen teherbe majd megszereti mert ez nem így van! Velem is volt olyan hogy azt hittem terhes vagyok és eredetileg nem akarok gyereket, és lám, akkor sem akartam és cseppet sem változott meg a gondolkodásom. Még szerencse hogy csak vaklárma volt... És érdekes az állatokhoz tökéletes türelmem van, ami nem semmi, tekintve hogy pl olyanokat tanítok nekik mint kézen állás vagy hasonlók. :)
2010. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Nézd, ha nem szeretnéd, nem kell szülnöd. Ezt nem erőltetheti rád a párod. A te dolgod is, hogy akarod-e azt a gyereket vagy sem. Lehet, hogy megromlik a kapcsolatotok, de lehet, hogy elfogadja. Csak azért, hogy ne hagyjon el, ne szülj. Még ha örülnél is az anyaságnak később, akkor is rohadt nagy bűntudatod lenne, hogy tulajdonképpen te soha nem akartad ezt a gyereket.
2010. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
76%
írd már le hogy hány évesek vagytok
2010. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
38%

20:08

Te kézenállást tanítasz az állatoknak? :D Az meg hogy? :D Milyen állatoknak?

(Elnézést a belekérdezésért, de kilyukad az oldalam:D )

2010. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
65%

*őszinték

Legszebb fiatal időszak? Szerinted hány olyan dolog van amit kiskorúként még nem tehetsz meg? Nagy butaság hogy elég kell legyen annyi...

Mindenki szüljön amikor akar. Nevetségesnek tartom hogy már azon képesek összeveszni az anyukák ki mikor szült és mikor jó...

2010. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
24%
Nem kiskorúságra céloztam. Egyébként szó se róla, én aztán nem fogok beleszólni ki mikor szül, de látom, amit látok, múltkor is sikerült vérig sértenem egy anyukát, teljesen véletlenül. Azt mondtam, hogy aranyos az unokája (hetvenkedett vele a buszon, hogy milyen aranyos a gyerek, én meg kedves akartam lenni), erre kiderült, hogy az anyja volt. Nem lennék a gyerek helyében.
2010. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
37%
Ja és kiegészítésképp, 18-25-28 éves korra gondoltam. Nehogymár valakinek 10 év ne legyen elég az "élethez", egyáltalán a gyerek miért venné el az életet? Biológiailag az élet része, egy idő után az egyik legnagyobb örömforrás. Ha valakinek huszonévesen is csak a bulizáson jár az esze azt én egyszerűen nem tudom megérteni, hogy valaha is komoly, érett ember válik belőle. Ha munka vagy anyagi okok állnak a háttérben az természetesen megint egy más lehetőség erről senki sem tehet.
2010. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!